Wypożyczenia: Gol Henriqueza, dobry mecz Powella

» 11 listopada 2013, 20:45 - Autor: matheo - źródło: ManUtd.com
Angelo Henriquez zdobył swojego piątego gola w dziesiątym występie w barwach Realu Saragossa. Chilijski napastnik Manchesteru United wpisał się na listę strzelców w meczu z Numancią.
» Angelo Henriquez zanotował kolejny dobry występ w barwach Realu Saragossa
Henriquez otworzył wynik spotkania w 53. minucie, popisując się efektownym uderzeniem z woleja. Chilijczyk zszedł z boiska w 71. minucie, ale jego drużyna nie zdołała utrzymać korzystnego rezultatu i ostatecznie przegrała 1:2.

Z dobrej strony, po raz kolejny, zaprezentował się Nick Powell. Młody pomocnik był bliski zdobycia swojego szóstego gola dla Wigan Athletic w spotkaniu z Yeovil Town (1:0). Piłka po jego uderzeniu została jednak wybita z linii bramkowej.

Niewiele brakowało, aby w meczu Blackpool – Ipswich Town (2:3) doszło do starcia dwóch piłkarzy Czerwonych Diabłów. Tyler Blackett przesiedział jednak całe spotkanie na ławce rezerwowych. Ze zwycięstwa cieszył się natomiast Ryan Tunnicliffe, który rozegrał mecz w pełnym wymiarze dla Tractor Boys.

Porażkę zanotował NEC Nijmegen, tymczasowy klub Marnicka Vermijla, który przegrał 0:3 z Ajaxem Amsterdam. Młody Belg może być jednak zadowolony ze swojej postawy, gdyż niestrudzenie pracował na prawej flance defensywy.

W ostatnich dniach mecze rozegrali także Jesse Lingard i Bebe. 20-latek rozegrał całe spotkanie w wygranym 3:1 meczu Birmingham z Huddersfield Town. Bebe został natomiast zmieniony w 81. minucie spotkania Pacos de Ferreira z Aroucą (0:0).

Davide Petrucci nie wystąpił w meczu Royalu Antwerp z Royal White Star (2:1).