Prywatno¶æ na

MSC: Czerwone Diab³y w finale, piêkny gol Januzaja

» 30 wrze¶nia 2013, 23:03 - Autor: matheo - ¼ród³o: ManUtd.com
Rezerwy Manchesteru United rozbi³y Bolton Wanderers 4:0 (1:0) i awansowa³y do fina³u rozgrywek Manchester Senior Cup.
» Adnan Januzaj zdoby³ piêkn± bramkê w meczu rezerw Manchesteru United z Boltonem Wanderers
Ostre strzelanie na The County Ground ju¿ w 2. minucie spotkania rozpocz±³ Will Keane. M³ody Anglik skorzysta³ z precyzyjnego do¶rodkowania Guillermo Vareli i bez problemów pos³a³ pi³kê do siatki. Dla Keane'a by³ to ju¿ czwarty gol w trzecim wystêpie po powrocie do gry po powa¿nej kontuzji.

Wynik 1:0 utrzyma³ siê a¿ do koñca pierwszej po³owy. Po zmianie stron Czerwone Diab³y zdecydowanie podkrêci³y tempo, a ozdob± meczu by³ gol Adnana Januzaja z 51. minuty spotkania. Belg zszed³ z pi³k± do ¶rodka z prawego skrzyd³a, hukn±³ potê¿nie z lewej nogi, a pi³ka wpad³a wprost w okienko bramki Boltonu.

W 53. minucie by³o ju¿ 3:0 dla Czerwonych Diab³ów. Tym razem na listê strzelców wpisa³ siê Wilfried Zaha. Niepilnowanego Anglika w polu karnym dostrzeg³ Januzaj, a 20-latek plasowanym strza³em nie da³ szans Jayowi Lynchowi.

Wynik meczu, na trzy minuty przed koñcem regulaminowego czasu gry, ustali³ Larnell Cole.

Manchester United – Bolton Wanderers 4:0 (1:0)
Bramki: Will Keane 2', Adnan Januzaj 51', Wilfried Zaha 53', Larnell Cole 87'

Manchester United: Amos - Varela, M.Keane, Thorpe, Fabio - Zaha (Barmby 80'), Ekangamene, Cole, James - Januzaj (Blackett 60') - W.Keane (Lawrence 70').