Prywatno嗆 na

MSC: Czerwone Diab造 w finale, pi瘯ny gol Januzaja

» 30 wrze郾ia 2013, 23:03 - Autor: matheo - 廝鏚這: ManUtd.com
Rezerwy Manchesteru United rozbi造 Bolton Wanderers 4:0 (1:0) i awansowa造 do fina逝 rozgrywek Manchester Senior Cup.
» Adnan Januzaj zdoby pi瘯n bramk w meczu rezerw Manchesteru United z Boltonem Wanderers
Ostre strzelanie na The County Ground ju w 2. minucie spotkania rozpocz掖 Will Keane. M這dy Anglik skorzysta z precyzyjnego do鈔odkowania Guillermo Vareli i bez problem闚 pos豉 pi趾 do siatki. Dla Keane'a by to ju czwarty gol w trzecim wyst瘼ie po powrocie do gry po powa積ej kontuzji.

Wynik 1:0 utrzyma si a do ko鎍a pierwszej po這wy. Po zmianie stron Czerwone Diab造 zdecydowanie podkr璚i造 tempo, a ozdob meczu by gol Adnana Januzaja z 51. minuty spotkania. Belg zszed z pi趾 do 鈔odka z prawego skrzyd豉, hukn掖 pot篹nie z lewej nogi, a pi趾a wpad豉 wprost w okienko bramki Boltonu.

W 53. minucie by這 ju 3:0 dla Czerwonych Diab堯w. Tym razem na list strzelc闚 wpisa si Wilfried Zaha. Niepilnowanego Anglika w polu karnym dostrzeg Januzaj, a 20-latek plasowanym strza貫m nie da szans Jayowi Lynchowi.

Wynik meczu, na trzy minuty przed ko鎍em regulaminowego czasu gry, ustali Larnell Cole.

Manchester United – Bolton Wanderers 4:0 (1:0)
Bramki: Will Keane 2', Adnan Januzaj 51', Wilfried Zaha 53', Larnell Cole 87'

Manchester United: Amos - Varela, M.Keane, Thorpe, Fabio - Zaha (Barmby 80'), Ekangamene, Cole, James - Januzaj (Blackett 60') - W.Keane (Lawrence 70').