Milk Cup 2013: Czerwone Diabły ogrywają Co Antrim

» 30 lipca 2013, 13:18 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Młodzi piłkarze Manchesteru United znakomicie rozpoczęli zmagania w tegorocznej edycji Milk Cup. W spotkaniu rozgrywanym na Ballymena Showgrounds Czerwone Diabły pewnie pokonały Country Antrim 3:0.
» Świetna inauguracja turnieju w wykonaniu Manchesteru United
Trzecia drużyna Milk Cup 2012 wyszła na prowadzenie już w 5. minucie meczu, a do siatki rywali trafił Oliver McBurney. Na kolejną bramkę kibice czekali zaledwie 11 minut, kiedy to solową akcją popisał się Demetri Mitchell.

Ostatni cios irlandzkiej ekipie zadał Ruairi Croskery, który pokonał golkipera uderzeniem z rzutu wolnego w 23 minucie spotkania.

County Antrim - Manchester United 0:3 (0:3)
(McBurney 5‘, Mitchell 16‘, Croskery 23‘)

Skład United: O'Hara - Reid, Tuanzebe (Scott 62‘), Borthwick-Jackson, Thompson - Riley (Rathbone 62‘), Willock, A.Pereira (Nicholas 58‘), Mitchell (Rashford 46‘) - Croskery (McTominay 50‘), McBurney.