El. MŚ 2014: Kagawa strzela dla Japonii

» 26 marca 2013, 18:21 - Autor: matheo - źródło: ManUtd.com
Shinji Kagawa zdobył bramkę we wtorkowym meczu eliminacji MŚ 2014 z Jordanią, ale Japonia przegrała 1:2 i wciąż nie może być pewna udziału w przyszłorocznym mundialu.
» Shinji Kagawa wpisał się na listę strzelców w meczu z Jordanią
Japończycy zmarnowali szansę, by jako pierwszy zespół, oprócz Brazylii, zagwarantować sobie miejsce w najbliższych mistrzostwach świata.

Spotkanie na King Abdullah Stadium było bardzo zacięte, a Kagawa niezwykle intensywnie pracował w ofensywie Japończyków. Gola zdobył w 69. minucie, posyłając piłkę do siatki z woleja z bliskiej odległości.

Chwilę później do remisu mógł doprowadzić Yasuhito Endo, ale nie wykorzystał rzutu karnego.