Losowanie FA Cup: Potencjalne derby w półfinale

» 10 marca 2013, 19:41 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
W Londynie rozlosowano półfinałowe pary Pucharu Anglii. Manchester United, jeśli upora się w powtórzonym meczu z Chelsea na Stamford Bridge, zmierzy się z Manchesterem City.
» W Londynie rozlosowano pary półfinału Pucharu Anglii
Manchester United w niedzielę zremisował z Chelsea 2:2. Bramki dla Czerwonych Diabłów zdobyli Javier Hernandez i Wayne Rooney.

Półfinałowe mecze Pucharu Anglii odbędą się 13 i 14 kwietnia na Wembley.

» 10 marca 2013, 23:50 #24
vip14: Jak pokonamy Chelsea to zmierzymy się z City? Lepszego scenariusza być nie mogło. Ale już tak na serio. To byłby doskonały mecz jakbyśmy zagrali na City. Mam nadzieję, że mimo wszystko zagramy na naszych odwiecznych rywali :] Glory, Glory Manchester United :]
» 10 marca 2013, 22:19 #23
Keyen: Ja się cieszę, że derby w półfinale, bo jeśli niestety mielibyśmy przegrać to zawsze lepiej w półfinale niż w finale, to chyba normalne. No ale najpierw trzeba z Chelsea się rozprawić do końca. Orientuje się ktoś kiedy będzie powtórka ?
» 10 marca 2013, 22:11 #22
ManUtdFun: Sami sobie utrudniliśmy zadanie. Gdybyśmy zagrali dziś konsekwenstnie, gdybyśmy walczyli i pokazali charakter nie musilibyśmy się o nic martwić, dawno bylibyśmy już w półfnale. A tak? Musimy zagrac ciężki mecz na Stamford a potem jeszcze City na nas czeka. Jeżeli wygramy z Chelsea morale znacznie wzrosną. Potem City. Jeżeli wygramy z City to praktycznie puchar będzie nasz. Mamy łatwiej, bo gramy u siebie. Wiec trzeba pokazać smefrom gdzie ich miejsce a potem zlać City, zemścić się za to, że dwa lata temu nas wyeliminowali z turnieju. Wygramy z Manciniego chłopcami i .. puchar będzie już prawie nasz. Wątpie, abyśmy "odpuścili" i przegrali finał z takim Wigan/Milwall/Balckburn wygrywając wcześneij z Chelseą i z City ;]
Nie ma co płakać, tylko wziąć się w garść i wygrać nadchodzące mecze ;] Trzeba się pozbierać po LM i walczyć! Ale walczyć tak jak w końcówce meczu z Realem, a nie tak jak dziś w II połowie ;/
» 10 marca 2013, 21:32 #21
ManUtdFun: No tak, mój błąd. No cóż, mimo wszystko trzeba ograć Chelsea. Z City ostatnimi czasy wyniki są bardzo różne. Raz wygrywamy, raz przegrywamy. Na pewno nie jesteśmy na przegranej pozycji. Jeżeli wygramy z Chelsea myślę, że z City też damy rade. A potem już tylko dopełnić formalności w finale. Liczę, że w tym sezonie FA Cup trafi na Old Trafford ;]
» 10 marca 2013, 23:42 #20
K3bo: trzeba wygrać z Chelsea i po raz kolejny pokazać City, że Manchester jest czerwony.
» 10 marca 2013, 21:25 #19
GaRoo: Co się stanie jeżeli będzie wynik 1:1 w Londynie? Tu mają znaczenie bramki na wyjeździe czy będzie dogrywka?
» 10 marca 2013, 20:55 #18
775330: wydaje mi się że dogrywka, ale nie jestem pewien, dlatego podpisuję się pod pytaniem.
» 10 marca 2013, 20:59 #17
devil897: dogrywka bo to nie jest "rewanż" tylko "powtorzony mecz"
» 10 marca 2013, 21:17 #16
Rafael: Nawet jak cudem Chelsea przejdzie do 1/2 , a nawet do finału to i tak dostanie od Wigan - bo taka jest Chelsea xDDDD
» 10 marca 2013, 20:00 #15
Triiinity: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.03.2013 20:36

Ta Chelsea powinna w drugiej połowie dziś zakończyć sprawę awansu do 1/2. Cudem tylko pozostał dla nas remis.
» 10 marca 2013, 20:35 #14
devil897: Finał będzie słaby
» 10 marca 2013, 19:54 #13
775330: najwyżej wyjdziemy rezerwami, żeby nie przemęczać podstawy
» 10 marca 2013, 21:00 #12
leesiuu: i dostaniemy w dupę 5:0.. tak tak. Ignorujmy inne drużyny. Wiemy jak to się skończyło w zeszłym sezonie ;)
» 10 marca 2013, 22:11 #11
RadsonRadson: dobrze przynajmniej, że jak awansujemy to derby u siebie. ale jak mamy grać tak jak dziś to ...
» 10 marca 2013, 19:53 #10
cropps: Półfinały są na Wembley.
» 10 marca 2013, 19:57 #9
jarekbrylu: gra się na wembley półfinały :D
» 10 marca 2013, 19:57 #8
mcis: potwierdzam. polfinal w londynie...
» 10 marca 2013, 20:51 #7
Li4kim: Kto wygra 1/2 finału (oczywiście z pary United/Chelsea - City) na 90% wygra FaCUP. Finał będzie rażąco przypominał ten z CoC.
» 10 marca 2013, 19:53 #6
CmonUnited: a kiedy mecz z chelsea ??
» 10 marca 2013, 19:50 #5
Adamczik: Powinni jakoś ustawiać te losowania, żeby takie mecze były dopiero w finale. No, bez sensu. United - Chelsea w 1/4 a derby manchesteru w półfinale. A potem finał z Millwall.
» 10 marca 2013, 19:48 #4
ROO10MU: ustawic losowanie :D to po co losować :P
» 10 marca 2013, 20:36 #3
Triiinity: z ustawieniem losowań to do UEFA a nie FA
» 10 marca 2013, 20:36 #2
lukaszek9000: Why always United?
» 10 marca 2013, 19:43 #1