MSC: Popis strzelecki Cole'a, United gromi Oldham

» 6 lutego 2013, 23:21 - Autor: Biafra - źródło: ManUtd.com
Drużyna Manchesteru United do lat 21 nie miała dziś litości dla swoich rywali z Oldham, rozbijając ich w starciu w ramach Manchester Senior Cup aż 7:0.
» Larnell Cole pokazał się niesamowitą formę
Wprawdzie na pierwszego gola na Moss Lane czekać trzeba było aż do trzydziestej minuty spotkania to worek z bramkami jak już się otworzył, tak zamknąć się nie chciał.

Najpierw bramkarza gości pokonał Larnell Cole, a dziesięć minut później na listę strzelców wpisał się Jesse Lingard i gospodarze schodzili na przerwę z dwubramkową zaliczką.

Prawdziwy show nastąpił jednak po zmianie stron - sygnał w 53. minucie dał ponownie Cole, który bramkarzowi Oldham z pewnością będzie śnił się od teraz po nocach, gdyż później do siatki rywala Larnell trafiał jeszcze dwa razy, w 62 oraz 84 minucie meczu.

W międzyczasie na listę strzelców wpisać zdążyli się także inni podopieczni Warrena Joyce'a - Adnan Januzaj (68') oraz Marnick Vermijl (82'), dzięki czemu spotkanie zakończyło się pogromem Oldham Athletic aż 7:0.

Jak widać podopieczni Joyce'a są w niesamowitej formie, aby odzyskać trofeum MSC w tym roku.