Cenne punkty z Southampton cieszą Fergusona

» 31 stycznia 2013, 00:10 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Sir Alex Ferguson po wygranym 2:1 meczu z Southampton cieszył się z kolejnych trzech punktów w Premier League w tym sezonie. Menadżer Manchesteru United do gry swoich podopiecznych miał jednak nieco zastrzeżeń.
» Sir Alex Ferguson w środę mógł cieszyć się z kolejnego zwycięstwa Manchesteru United w tym sezonie
– Zwycięstwo jest jedynym pozytywem, który możemy wyciągnąć z tego meczu – mówił sir Alex.

– W drugiej połowie Southampton prawdopodobnie zagrało najlepiej spośród wszystkich zespołów, które przyjechały na Old Trafford w tym sezonie. Uważam, że byli bardzo bardzo dobrzy.

– Przez pierwsze pół godziny meczu graliśmy fantastycznie. Mogliśmy zdobyć pięć bramek. Dwukrotnie trafiliśmy w słupek, Robin van Persie zmarnował okazję, Danny Welbeck też przestrzelił. Spisywaliśmy się w tym okresie wspaniale.

– W drugiej połowie, kiedy boisko zaczęło wysychać, napotkaliśmy bardzo duże problemy. Po prostu cieszymy się, że wygraliśmy ten mecz – dodał Szkot.

Kibice United chcą sektorówki na Old Trafford
United U-18 lepsze od City w meczu towarzyskim

Komentarze (10)

Raphael10: 3 oczka dopisane, odskakujemy na 7 pkt.
» 31 stycznia 2013, 17:54 #10
vip14: Mnie też cieszą te punkty, ale nie wiem czemu, ale martwi mnie jedna sprawa, a mianowicie.. czemu przy tak silnym składzie straciliśmy bramkę w 3 minucie ? Wiem, że był błąd Carricka i de Gei, ale ...
» 31 stycznia 2013, 06:52 #9
najesoon: Nie ma co teraz płakać nad rozlanym mlekiem. Poza tym, każdy ma na to inne spojrzenie, ja widzę szklankę do połowy pustą i cieszy mnie to, że się nie podłamali, przeszli ze straceniem bramki do porządku dziennego, dalej grali swoje i odrobili straty. Wielka szkoda, że nie trafiliśmy na 3-1, było tyle okazji, tak to nerwówka była do samego końca.

Generalnie Carrick mi zaimponował, popełnił błąd - każdemu się zdarza, ale fakt że grał dalej swoje, szacunek.
» 31 stycznia 2013, 08:38 #8
SzYnA: De Gea nic nie zawinił, co miał kopnąć przeciwnika i żebyśmy od 3 minuty grali w 10ciu po karnym ?? Carrick jest ci pą i tyle. od 4 sezonów tak uważam i zdania nie zmienie szczególnie po wczorajszym zagraniu
» 31 stycznia 2013, 12:01 #7
patryk29: No wszystko wszystkim panie Fergusonie ale taka gra szczegolnie w drugiej polowie to mozemy sobie pomazyc o tym zeby wygrywayc duze mecze jak na przyklad w LM z Realem bo wczoraj poniekad nas SUTON w srodku zdominowal i dochodzilo do groznych sytuacji,a tego nie mozna doposzczac, zwlaszcza z druzyna ktora jest na 15 miejscu w tabeli!Carrick slabiutki mecz,Anderson takze..Rooney najlepszy!Kagawa dobry wystep!Vidica stac na lepiej ale zagral itak bardzo dobrze!Cenne 3 punkty to fakt!
» 31 stycznia 2013, 06:29 #6
Caspa: widziałeś co robił real ? jak wygrają z nami w LM to bedzie strasznę bo grają taką lipe jak mało kto
» 31 stycznia 2013, 08:08 #5
Filet: Mnie również cieszą te 3 punkty.
» 31 stycznia 2013, 01:23 #4
sensi: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.01.2013 00:44