Grupa fanów Manchesteru United działająca pod nazwą Stretford End Flags ma nadzieję, że podczas zaplanowanego na 10 lutego meczu z Evertonem uda jej się zaprezentować jedną z największych sektorówek w Wielkiej Brytanii.
» Tak ma wyglądać projekt sektorówki upamiętniającej Dzieciaki Busby'ego
Flaga o wymiarach 47x30 metrów ma upamiętniać słynną drużynę sir Matta Busby'ego. Oprócz charakterystycznego zdjęcia Busby Babes ma na niej widnieć napis „We'll Never Die”.
Wyboru wzoru sektorówki osobiście dokonał Gary Neville z sześciu przedstawionych mu przez kibiców propozycji. Produkcja flagi upamiętniającej Dzieciaki Busby'ego ruszy jednak dopiero po zebraniu wystarczających funduszy.
Kibice zrzeszeni w grupie Stretford End Flags proszą pozostałych fanów o wsparcie projektu. Darowizn można dokonywać za pośrednictwem PayPala, wpłacając pieniądze na konto stretfordendflags@hotmail.com.
Sektorówka z Dzieciakami Busby'ego ma być wykorzystywana nie tylko w trakcie meczów odbywających się w okolicach rocznicy monachijskiej katastrofy, ale także podczas najważniejszych spotkań Manchesteru United.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.