United przegrywa i odpada z NexLions Cup

» 14 grudnia 2012, 13:55 - Autor: Biafra - źródło: ManUtd.com
Młodzież Manchesteru United nie awansowała do finału rozgrywek NexLions Cup, przegrywając 1:4 w półfinale turnieju ze Sportingiem Lizbona na stadionie Jalan Besar w Singapurze.
» James Wilson ponownie wpisał się na listę strzelców
Podopieczni Paula McGuinnessa bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie wychodząc na prowadzenie w 28. minucie za sprawą Jamesa Wilsona, jednak po przerwie zostali zdeklasowani przez rywala, a gole zdobyte przez Carlosa Mane, Edelino Le (dwa) oraz Christiana Ponde pozwoliły Portugalczykom uzyskać awans do finału.

Pomimo porażki, w grze United było wiele pozytywów, zwłaszcza w pierwszych czterdziestu pięciu minutach, a na tle kolegów wyróżniali się Mats Daehli, Jack Barmby oraz strzelec jedynej bramki, Wilson. James po przerwie miał sporo pecha, bowiem wykonywany przez niego rzut karny w kapitalny sposób obronił bramkarz Sportingu.

Teraz młode Czerwone Diabły czeka już tylko spotkanie o trzecie miejsce, w którym zmierzą się z przegranym pojedynku Liverpool - Singapore Youth.

Manchester United 1:4 Sporting Lizbona