Wypożyczenia: Pierwszy gol Giverina

» 26 listopada 2012, 20:08 - Autor: lewd13 - źródło: ManUtd.com
Luke Giverin potwierdził swoją bardzo dobrą formę i w ten weekend strzelił bramkę, która dała prowadzenie drużynie Royal Antwerp w spotkaniu z KV Oostende.
» Luke Giverin zdobył bramkę dla Royal Antwerp
Wynik w meczu drużyn, które bardzo poważnie myślą o awansie do wyższej ligi otworzył w 23 minucie Giverin, jednak później drużyna Royal straciła dwa gole i ostatecznie przegrała prestiżowe spotkanie 1-2.

Był to 13 pełny występ Giverina w tym sezonie, który na wypożyczeniu w Belgii znajduje się wraz z drugim zawodnikiem Manchesteru United Gyliano van Velzenem. Młody napastnik także wystąpił w tym spotkaniu.

Przenieśmy się jednak do Anglii. W Premier League Fabio nie mógł zagrać w barwach QPR przeciwko swojemu macierzystemu klubowi. Jak wszyscy dobrze wiemy na Old Trafford padł wynik 3-1 dla gospodarzy. Młody obrońca ma nadzieję jednak, że zagra już w kolejnym spotkaniu zespołu Harry'ego Redknappa.

Schodząc schodek niżej do Championship, Ben Amos nie potrafił uchronić swojego Hull City przed porażką z Barnsley 0-1. W 46 minucie na boisku w barwach Tygrysów pojawił się Robbie Brady, jednak i on mimo bardzo dobrego występu nie potrafił doprowadzić do wyrównania.

Jessie Lingard pojawił się tylko na końcowe minuty spotkania swojego Leicester City, który na wyjeździe pokonał Sheffield Wednesday 2-0.

W League One na boisko z ławki rezerwowych nie wszedł żaden z wypożyczonych młodych diabłów. Reece Brown, John Cofie i Sean McGinty - ani jeden z tych graczy nie pojawił się na boisku w ten weekend.