Czerwone Diabły na wypożyczeniach

» 19 listopada 2012, 16:18 - Autor: apricotka - źródło: manutd.com
Fabio da Silva powrócił do gry po dwumiesięcznej kontuzji w spotkaniu z Southampton, które Queens Park Rangers przegrali 3-1.
» Fabio zaliczył długo wyczekiwany powrót po kontuzji ścięgna uda
Brazylijczyk naciągnął ścięgno udowe w bezbramkowym remisie z Chelsea we wrześniu. Przeciwko Świętym wszedł na boisko w 73. minucie, zastępując Jose Bosingwę, i zaliczył bardzo udany występ.

Mimo że kolejna porażka zespołu z Loftus Road ściągnęła lawinę krytyki na głowę managera, byłego gracza United Marka Hughesa, boss The Hoops zapewnił, że nie zamierza złożyć rezygnacji przed sobotnim starciem na Old Trafford.

Tymczasem Ben Amos wziął udział w zwycięstwie Hull City 3-2 nad rywalami w walce o promocję, Birmingham City, występując dzięki temu dla Tygrysów po raz 19. w tym sezonie. Robbie Brady wszedł na murawę w drugiej połowie, zastępując Liama Roseniora.

Jessie Lingard oglądał widowiskowe zwycięstwo Leicester City nad Ipswich Town 6-0 z ławki rezerwowych Lisów. Natomiast John Cofie wszedł na boisko w 89. minucie wygranej Sheffield United z Stevenage 4-1

Reece Brown nie brał udziału w zwyciężonym przez jego Coventry City 5-0 starciu z Hartlepool. Również Sean McGinty nie dostał szansy na grę i musiał biernie przyglądać się, jak Carlisle United przegrywa 4-1.

Luke Giverin pomógł swoim kolegom z Royalu Antwerpia wspiąć się na 4 miejsce w tabeli, rozgrywając pełne 90 minut w zwyciężonym 2-0 spotkaniu z Sint-Truiden. Gyliano van Velzen wszedł w tym meczu na boisko w 90. minucie.