Pewne zwycięstwo United U-18

» 18 listopada 2012, 11:11 - Autor: Biafra - źródło: ManUtd.com
Gole Jamesa Weira oraz Jacka Barmby'ego przyniosły Manchesterowi United U-18 zasłużone zwycięstwo w sobotnim pojedynku z Aston Villą.
» Jack Barmby ponownie został bohaterem United
Podopieczni Paula McGuinnessa na Bodymoor Heath stworzyli sobie niewiarygodną liczbę okazji, dlatego też wynik powinien być znacznie wyższy.

Jednak na pierwszego gola w spotkaniu trzeba było poczekać do 51. minuty, kiedy to bramkarza gospodarzy pokonał Weir, zdobywając swoją debiutancką bramkę dla Akademii.

Na 2:0 podwyższył, wprowadzony w przerwie za Matsa Daehliego, Barmby wykorzystując rzut karny i taki wynik utrzymał się już do końca meczu.

Kolejnym rywalem United będzie Sunderland, który w ten weekend zaaplikował Newcastle United sześć goli.