Kolejny gol Chicharito dla Meksyku

» 17 października 2012, 12:24 - Autor: Biafra - źródło: manutd.com
Javier Hernandez po wejściu z ławki rezerwowych w meczu Meksyku z Salwadorem przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny, zdobywając bramkę w 86. minucie spotkania.
» Javier Hernandez ma już na swoim koncie 28 trafień
Napastnik Manchesteru United na murawie pojawił się po 60. minutach gry, aby pomóc swojej reprezentacji zgarnąć szóste zwycięstwo z rzędu i tuż przed końcem potyczki, wpisał się na listę strzelców.

Chicharito w poprzednim spotkaniu wygranym przez Meksyk 5:0 z Gujaną, również zdobył gola w końcówce pojedynku, dzięki czemu przerwę na mecze międzynarodowe kończy z bilansem dwóch bramek na dwa mecze.

Było to 28 trafienie Javiera dla reprezentacji, która w kwalifikacjach może pochwalić się niesamowitym bilansem sześciu wygranych na sześć spotkań i strzelonymi 15 bramkami na zaledwie dwie stracone.

Antonio Valencia również odegrał ważną rolę w swojej drużynie, przebywając na boisku pełne 90. minut w zremisowanym przez reprezentację Ekwadoru spotkaniu z Wenezuelą (1:1).