U18: Pogrom Newcastle, pięć goli Wilsona!

» 23 września 2012, 09:58 - Autor: 10wazzar10 - źródło: manutd.com
Młody napastnik Manchesteru United zdobył pięć bramek w starciu z Newcastle United, a młode "Diabły" rozbiły swoich rywali 7-1.
» James Wilson popisał się nie lada wyczynem w starciu z Newcastle
16-latek terroryzował defensywę "Srok", czego efektem było zdobycie czterech goli już w pierwszej połowie spotkania w ramach Premier League U-18.

Swoje trafienia w dużej mierze zawdzięcza świetnej współpracy duetu pomocników Mats Daehli - Andreas Pereira, którzy wspaniale napędzali ofensywę United.

Cztery bramki Wilsona w pierwszych 35 minutach spotkania ustawiły mecz dla podopiecznych Paula McGuinnessa, a piąte trafienie przed przerwą dołożył Jack Rudge strzelając celnie z rzutu wolnego.

Kolumbijczyk Esteban Cardona-Lopez otworzył konto strzeleckie gospodarzy tuż po przerwie, jednak zaledwie na jedno trafienie było stać ekipę Newcastle we wczorajszym spotkaniu.

Po dziesięciu minutach Wilson zdobył swoją piątą bramkę - wykorzystując piękne podanie od belgijskiego playmakera Pereiry, zanim Kenji Gorre ustalił wynik, również po asyście Pereiry.

Po wczorajszej wygranej MU przesunęło się na drugie miejsce w tabeli U-18 Premier League.

United: Gollini; Evans, McNair, Grimshaw, Rowley (Harrop 46); Rudge, Pearson (Gorre 63), Weir, Daehli; Periera, Wilson.
Niewykorzystane zmiany: O'Hara, Byrne, Wilkinson.

Barclays U18 Premier League
Sobota, 22 wrzesień 2012

NEWCASTLE UNITED 1
(Cardona-Lopez 49)

MANCHESTER UNITED 7
(Wilson 18, 31, 33, 35, 61, Rudge 45, Gorre 73)

Pod TYM linkiem można zobaczyć skrót spotkania z Newcastle. Gorąco polecamy!

Udanie rozpoczęła zmagania w Manchester Senior Cup drużyna U-21, która pokonała na własnym terenie Bury 4-1 po golach Josha Kinga, Jesse Lingarda, Marnicka Vermijla i Federico Machedy.