Występy Büttnera i Fletchera, porażka U-21

» 12 września 2012, 07:15 - Autor: Biafra - źródło: manutd.com
Dobry występ Alexandra Büttnera i Darrena Fletchera nie pomógł drużynie Manchesteru United do lat 21, która przegrała w towarzyskim meczu z Stalybridge Celtic (1:2).
» Alexander Büttner zaliczył udany występ
Wprawdzie to Czerwone Diabły pierwsze wpisały się na listę strzelców, za sprawą trafienia Federico Machedy już w ósmej minucie spotkania, to niestety kolejne gole były już autorstwa gospodarzy.

Po dwunastu minutach od bramki Kiko do siatki Sama Johnstone'a trafił Mitchell Austin, który wykorzystał doskonałe podanie byłego gracza United, Jamiego Mullana. Przed przerwą wyśmienitych szans na objęcie prowadzenia przez gości nie wykorzystali jeszcze Jesse Lingard i Macheda.

Wynik spotkania ustalił w 73 minucie Dennis Sherriff, choć United mogło i powinno wywalczyć remis, jednak w doskonałej sytuacji tuż przed końcem meczu spudłował Ryan Tunnicliffe.

Zarówno Büttner, jak i Fletcher mogą być zadowoleni ze swoich występów, zapisując na swoje konto odpowiednio 82 i 90 minuty na murawie. Według spekulacji prasy, Holender opuścił plac gry w związku z urazem, jednak na szczęście to nic poważnego.

Kontuzji w spotkaniu doznał również Larnell Cole.

Stalybridge Celtic 2:1 Manchester United