Bramka Powella w reprezentacji do lat 19

» 7 września 2012, 12:58 - Autor: Biafra - źródło: The Busby Way
Reprezentacja Anglii U-19 przegrała z Niemcami 1:3, a jedyną bramkę dla Synów Albionu zdobył Nick Powell.
» Nick Powell zdobył jedyną bramkę dla Anglii
W pierwszej połowie pomocnik Manchesteru United grał ustawiony tuż za napastnikiem, natomiast w drugiej części spotkania Nick został przesunięty nieco głębiej, aby wesprzeć linię pomocy.

Na listę strzelców młody gracz United wpisał się po trzydziestu minutach gry, kiedy to po indywidualnej akcji posłał piłkę lobem nad bezradnym bramkarzem rywala.