Jol: Prawie udało nam się zremisować

» 27 sierpnia 2012, 09:51 - Autor: apricotka - źródło: thesun.co.uk
Manager Fulham Martin Jol uważa, że jego drużyna zasługiwała na to, aby opuścić Old Trafford ze zdobyczą jednego punktu.
» Martin Jol wierzy, że jego zespół miał szansę na remis
Pomimo niezbyt udanego występu The Cottagers w pierwszej połowie gościom udało się objąć wczesne prowadzenie. Natomiast po przerwie Bryan Ruiz znalazł się bardzo blisko zdobycia wyrównującej trzeciej bramki dla swojej drużyny.

- W drugiej połowie zmieniliśmy nieco ustawienie. Przesunęliśmy nieco Ruiza do tyłu, co przyniosło efekty - powiedział Jol.

- W pierwszych 45 minutach nie radziliśmy sobie ze środkowymi pomocnikami United tak jak powinniśmy. Jednak po przerwie gospodarze nie stwarzali sobie już tylu szans i momentami to my byliśmy lepszym zespołem.

- Ciężko jest wrócić do gry, przegrywając 3-1 na Old Trafford, ale spróbowaliśmy i daliśmy z siebie wszystko - zakończył Martin Jol.

Rafael: Zdobędziemy jeszcze wiele bramek
Rooney wypada na dwa miesiące?

Komentarze (28)

HouseII: Patrząc na przebieg całego meczu Fulham nie zasługiwało na remis. Mieliśmy częściej piłkę, stworzyliśmy więcej okazji. I tylko dzięki frajersko straconej bramce na 3-2 Fulham "poczuło krew" i zaatakowało w końcówce.
» 27 sierpnia 2012, 18:39 #28
SqUaRe: Szczęście mają najlepsi :D
» 27 sierpnia 2012, 13:44 #27
alexandragt: Obiektywnie rzecz biorąc i patrząc na całokształt postawy drużyny Jola w meczu, wcale nie uważam, żeby Fulham w jakikolwiek sposób zasługiwało na remis, ba zasługiwało przegrać różnicą prawie 3 bramkową.
» 27 sierpnia 2012, 12:37 #26
adi87a: City też gdyby nie miało farta to by nie wygrało w pierwszym meczu 3-2. Gdyby nie mieli farta, nie zremisowali by 2-2 z Liverpoolem. Szczęście w futbolu jest też potrzebne więc skończcie gdybanie...
» 27 sierpnia 2012, 12:13 #25
ProNefofo: z innej beczki , Modrić w Realu ;/
» 27 sierpnia 2012, 11:59 #24
brylaant14: no i bardzo dobrze,będzie łatwiej w starciach z Tottenhamem ;) do nas może przyjść Kaka . ;D
» 27 sierpnia 2012, 12:36 #23
Rasiak: Nie może. Robin już wykroczył poza politykę transferową United. Kaka jest zbędny. Jeszcze płacić mu 10mln rocznie, haha. Poza tym Fergie powiedział, że już koniec z transferami.
» 27 sierpnia 2012, 17:16 #22
FanMUFC: prawie byscie dostali 3-0 gdyby nie bledy obrony :)
» 27 sierpnia 2012, 11:56 #21
pWned: Jakby się postarali to i nawet 5-0
» 27 sierpnia 2012, 12:02 #20
Fabio: Prawie robi WIELKĄ różnicę;D:P
» 27 sierpnia 2012, 11:41 #19
1996kutno: Ja czytam newsa i myślę sobie tak napiszę " Prawie robi wielką różnicę" a tu każdy tak pisze xD
» 27 sierpnia 2012, 11:46 #18
Fabio: Przy takim tytule ,to sformułowanie było do przewidzenia;D
» 28 sierpnia 2012, 03:58 #17
Patryk19996: Prawie nie znaczy ze się udało. :)
» 27 sierpnia 2012, 11:03 #16
krzysiek8: Prawię robi wielką różnice... ;)
» 27 sierpnia 2012, 11:01 #15
slavkoo91: Prawda jest taka, że gdyby nie przypadkowa bramka, to United by wcisnęło na 4:1 i by było spokojniej. Każda drużyna, która zdobywa kontaktową bramkę rzuca się do ataku nie mając nic do stracenia.
» 27 sierpnia 2012, 10:51 #14
limak007: prawda jest taka ze gdyby robin van persie nie strzelil na 1-1 to moglibysmy przegrac blabla. Takie gdybanie to se mozesz
» 27 sierpnia 2012, 10:52 #13
slavkoo91: W każdym meczu jest jakieś "gdyby". Mimo wszystko do straty drugiej bramki mieliśmy kontrolę nad meczem i pewnie nie uległo by to zmianie. Różnica jest taka, że bramka RvP to umiejętności + szczęście a bramka Vidicia to czysty przypadek.
» 27 sierpnia 2012, 11:04 #12
limak007: no trzeba mu przyznac racje niestety... bylo blisko do remisu i tylko de gea uratowal nam dupe
» 27 sierpnia 2012, 10:48 #11
daCunha17: Prawie, to my wygralismy 20 majstra. Te Wiesniaki poprostu dostaly po dupie.
» 27 sierpnia 2012, 10:26 #10
scorpion55: my w tamtym sezonie prawie miszcz :D
» 27 sierpnia 2012, 10:25 #9
TraN: Aż mi się chce przypomnieć hasło z pewnej reklamy żywca.
» 27 sierpnia 2012, 10:20 #8
satan23: Prawie prawie ;P
» 27 sierpnia 2012, 10:07 #7
NaniN17: Prawię buhaha gdy by nie nasze 2 błędy mieli byście 3-0 w plery