Wygrana drużyny U-21, 90 minut Fletchera

» 18 sierpnia 2012, 21:57 - Autor: Biafra - źródło: manutd.com
Szybko zdobyta bramka przez Scotta Woottona pozwoliła Manchesterowi United na odniesienie zwycięstwa w historycznym, pierwszym spotkaniu rozgrywek U-21.
» Darren Fletcher rozegrał pełne 90 minut
Oprócz wygranej nad Stoke City 1:0 i zgarnięcia kompletu punktów na ciężkim terenie, wszystkich kibiców Czerwonych Diabłów z pewnością ucieszył również fakt, iż w drużynie Warrena Joyce'a pełne 90 minut zaliczył, wracający do zdrowia po chorobie, Darren Fletcher.

Wprawdzie to goście wywieźli trzy punkty z Weaver Stadium to mecz był niezwykle wyrównany i zacięty, a Sam Johnstone raz za razem popisywał się klasowymi interwencjami. Piłkarze United mieli kilka dogodnych sytuacji do podwyższenia rezultatu, jednak zarówno Davide Petrucci jak i Joshua King nie zdołali pokonać bramkarza gospodarzy.

Premier League U-21
Stoke City 0:1 Manchester United
(Wootton 7')

Skład United:
Johnstone; M.Keane, Thorpe, Wootton, Blackett; Cole, Fletcher, Tunnicliffe, Petrucci (Fornasier 69), Lingard (Veseli 91); King (Lawrence 90).
Zmiany niewykorzystane: Gollini, Januzaj.

Kolejnym przeciwnikiem drużyny U-21 będzie Tottenham Hotspur, a spotkanie odbędzie się 29 sierpnia na Moss Lane o godzinie 20.00.