Remis rezerw z Forest Green Rovers

» 6 sierpnia 2012, 21:12 - Autor: matheo - źródło: ManUtd.com
Rezerwy Manchesteru United zremisowały z Forest Green Rovers 2:2 (1:0) w towarzyskim meczu rozegranym w niedzielę na New Lawn Stadium.
» Joshua King wpisał się na listę strzelców w meczu z Forest Green Rovers, ale Manchester United tylko zremisował 2:2
Emocji w spotkaniu nie brakowało. W 32. minucie piłkarze Manchesteru United wyszli na prowadzenie za sprawą celnej główki Joshuy Kinga. Norweskiego napastnika świetnym dośrodkowaniem obsłużył Larnell Cole.

Odpowiedź gospodarzy przyszła dwie minuty po zmianie stron, a stan rywalizacji wyrównał Yan Klukowski.

W 73. minucie było 2:1 dla Manchesteru United. Tym razem bramkę dla gości zdobył Agnaldo, który od momentu pojawienia się na boisku w drugiej połowie czarował swoimi brazylijskimi umiejętnościami kibiców na New Lawn Stadium.

Kiedy wydawało się, że to Czerwone Diabły będą cieszyć się ze zwycięstwa, w doliczonym czasie gry znać o sobie znów dał Klukowski. Piłkarz gospodarzy otrzymał dobre podanie od Jamesa Norwooda i strzałem z bliskiej odległości pokonał Sama Johnstone'a.

Manchester United XI: Johnstone - Veseli, Fornasier, Blackett, James - Cole, Giverin, Januzaj (Agnaldo 51'), Daehli (Gladstony 51') - Lawrence (Barmby 59'), King.