Porażka rezerw w finale Dallas Cup

» 9 kwietnia 2012, 10:07 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Rezerwy Manchesteru United przegrały z Coritibą 1:2 (0:1) w finale turnieju Dallas Cup. Czerwone Diabły spotkanie kończyły w dziewiątkę.
» Ryan Tunnicliffe nie dotrwał do końcowego gwizdka sędziego w Dallas Cup
W drugiej połowie zaciętego meczu z boiska usunięci zostali Michele Fornasier i Ryan Tunnicliffe. Mimo gry w osłabieniu, Manchesterowi United udało się zdobyć bramkę kontaktową i nieco postraszyć Brazylijczyków.

Coritiba na prowadzenie wyszła już w 9. minucie, kiedy Alex Santos wykorzystał dobre dośrodkowanie Joao Amarala. Drugi gol dla rywali padł w drugiej połowie po mocnym strzale Jose Viviana.

Jedyną bramkę dla Manchesteru United na kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry zdobył Michael Keane, który popisał się celnym strzałem po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego przez Jesse'ego Lingarda.

Wyniki meczów Manchesteru United w Dallas Cup

Faza grupowa
FC Dallas – Manchester United 0:2 (W. Keane 10', M. Keane 52')

Santa Clara – Manchester United 2:5 (2:2) (A. Moran Perez 5', D. Moran Perez 30' – Lingard 51' i 80', Cole 8', W. Keane 41', Thorpe 81')

Tigres – Manchester United 0:1 (0:1) (Cole 30')