Na wypożyczeniach: Drugi gol Norwooda

» 26 marca 2012, 16:49 - Autor: Biafra - źródło: manutd.com
Oliver Norwood zdobył swoją drugą bramkę w drugim meczu dla Coventry City, pomagając ekipie z Championship pokonać Portsmouth 2:0.
» Oliver Norwood zdobył swoją drugą bramkę
Pomocnik Manchesteru United, który w minioną środę w ostatnich minutach uratował remis w spotkaniu z Cardiff City, tym razem trafił do siatki rywala w 77. minucie, pieczętując tym samym wygrać Coventry.

Kolejny z wypożyczonych graczy Czerwonych Diabłów - John Coffie wpisał się na listę strzelców w przegranym przez Royal Antwerpię spotkaniu z AFC Tubize 2:3.

Tomasz Kuszczak rozegrał pełne 90 minut w mecz Watford z Ipswich, walnie przyczyniając się do rekordowej, piątej z rzędu wygranej swojej drużyny. Polski bramkarz nie miał nic do powiedzenia przy bramce Jaya Emmanuela-Thomasa, lecz następnie popisał się kilkoma świetnymi interwencjami, które w połączeniu z golami Seana Murraya oraz Troya Deeneya zapewniły gospodarzom zwycięstwo.

Joshua King dalej poprawia swoją pozycję w Hull City, jednak tym razem nie był on w stanie zapobiec porażce 1:2 z Leicester. Napastnik został zdjęty z boiska w 78. minucie, chwilę po tym jak na murawie pojawił się jego kolega z United, Robbie Brady.

Reece Brown rozegrał pełne 90 minut w pojedynku Oldham Athletic z Bournemouth (1:0), a Federico Macheda nie znalazł się w składzie Queens Park Rangers. Scott Wootton całe spotkanie Nottingham Forest z Brighton przesiedział na ławce rezerwowych.