Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Liga Europejska: Athletic upokorzył Manchester United

» 8 marca 2012, 23:02 - Autor: michalg - źródło: devilpage.pl
Manchester United przegrał na swoim stadionie z Athletic Bilbao 2:3 (1:1) i oddalił się od ćwierćfinału Ligi Europejskiej. Baskowie wygrali to spotkanie zasłużenie, a ich zwycięstwo mogło być bardziej okazałe. Podopieczni Fergusona zdecydowanie zawiedli i jeśli tak zagrają w rewanżu to nie mają szans na awans.
Liga Europejska: Athletic upokorzył Manchester United
» Manchester United przegrał na swoim stadionie z ekipą Athleticu Bilbao 2:3 (1:1) i oddalił się od awansu do ćwierćfinału Ligi Europejskiej. Dwa gole dla Czerwonych Diabłów zdobył Wayne Rooney.
Kto był najlepszym piłkarzem Manchesteru United w meczu z Athletic Bilbao?
Spotkanie lepiej rozpoczęli przyjezdni. W 4. minucie bardzo groźny strzał oddał Fernando Llorente. Piłka o centymetry minęła słupek bramki strzeżonej przez Davida De Geę. Trzy minuty później bramkarza United lobem próbował pokonać Iker Muniain, futbolówka poszybowała jednak kilka metrów nad poprzeczką.

Pierwszy strzał Manchester United oddał w 10. minucie. Piłkę na 20 metrze od Park Ji-Sunga otrzymał Wayne Rooney, ale jego uderzenie minęło bramkę Iraizoza o kilka metrów. Chwilę później dobrą sytuację miał Iker Muniain po długim podaniu Javiego Martineza. Na szczęście dla Czerwonych Diabłów, młody Bask źle przyjął piłkę, którą pewnie złapał David De Gea.

W 17. minucie celny, lecz zbyt słaby strzał oddał Javier Hernandez. Następnie gorąco zrobiło się pod polem karnym Manchesteru. Odwrócony tyłem do bramki Fernando Llorente upadł w szesnastce w starciu z Chrisem Smallingiem. Sędzia Florian Meyer pokazał jednak, że to Bask przewinił w tej sytuacji.

W 21. minucie z okolic pola karnego uderzył Oscar de Marcos, ale strzał był zbyt lekki, by zaskoczyć De Geę. Chwilę później było 1:0 dla Manchesteru United. Ryan Giggs odegrał piłkę do Javiera Hernandeza, ten zwiódł obrońcę i uderzył z lewej nogi. Piłkę przed siebie odbił Gorka Iraizoz, ale tam czekał już Wayne Rooney, który był bezlitosny i pewnie wpakował piłkę do siatki.

W 27. minucie groźny strzał oddał Andoni Iraola, piłka po drodze odbiła się od Evansa, na szczęście o centymetry minęła bramkę Manchesteru United. Trzy minuty później znowu bardzo groźnie było pod bramką Czerwonych Diabłów. Po centrze z prawego skrzydła bliski szczęścia był Llorente, któremu strzał głową utrudnił jeszcze Smalling.

W 33. minucie powinien być remis. Spóźniony Johnny Evans nie upilnował Markela Susaety, który wybiegł sam na sam z Davidem De Geą. Młody Hiszpan spróbował przelobować golkipera United, ale pomylił się o kilka metrów. W 36. minucie znowu było groźnie pod bramką Czerwonych Diabłów. Strzał Andoniego Iraoli końcówkami palców sparował na rzut rożny David De Gea.

Kiedy wydawało się, że Manchester United zejdzie na przerwę z prowadzeniem, w 44. minucie gola głową zdobył Fernando Llorente. W tej sytuacji reprezentant Hiszpanii wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie z prawej strony boiska.

Na drugą część spotkania oba zespoły wyszły bez zmian. Znowu lepiej zaczęli Baskowie. Pierwszej dogodnej sytuacji nie wykorzystał Oscar de Marcos, którego strzał poszybował wysoko nad bramką De Gei. Chwilę później wielkim kunsztem wykazał się bramkarz United, który sparował na rzut rożny świetny strzał Ikera Muniaina.

W 52. minucie powinno być 2:1 a nawet 3:1 dla przyjezdnych. Najpierw strzał Llorente trafił w boczną siatkę a po chwili ten sam piłkarz kapitalnie uderzył na bramkę De Gei. Fenomenalną paradą popisał się jednak hiszpański golkiper United.

Po chwili mieliśmy pierwszy w tej części gry strzał Manchesteru United. Z rzutu wolnego uderzał Wayne Rooney, ale piłka minęła bramkę Gorki Iraizoza o dobry metr. Kilka minut później Mikel San Jose uderzył wysoko nad bramkę De Gei.

Bardzo dobrą sytuację po godzinie gry miał Javier Hernandez, ale zbyt długo zwlekał i jego strzał został zablokowany przez obrońcę Athleticu Bilbao. W 68. minucie kapitalną akcję Basków zakończończył strzałem Muniain, ale świetnie strzał Hiszpana wybronił David De Gea. Chwilę potem kontrę przeprowadził Manchester, ale złe podanie Giggsa pewnie przechwycił Gorka Iraizoz.

72. minuta i stało się to co musiało się stać. Ander Herrera lekką podcinką zagrał w pole karne do Oscara de Marcosa a ten uderzył z powietrza obok bezradnego Davida De Gei. W tej sytuacji piłkarz Bilbao znajdował się na minimalnym spalonym, ale i tak bez wątpienia Baskowie na tę bramkę zasłużyli. Kilka minut później technicznym strzałem Iraizoza pokonać próbował Wayne Rooney, ale jego strzał poszybował wysoko nad bramką. Chwilę później ten sam zawodnik oddał mocny strzał, ale w środek bramki i bez problemu futbolówkę złapał bramkarz z Bilbao.

W końcówce spotkania Manchester United osiągnął przewagę, ale groźnie kontrowali Baskowie. Po jednej z akcji gola mógł zdobyć Gaizka Toquero, ale jego strzał sparował na rzut rożny De Gea. Kilka minut później groźne uderzenie odbił do boku bramkarza Czerwonych Diabłów, a bierność Rafaela wykorzystał Iker Muniain i było 3:1 dla Basków.

Odpowiedź Manchesteru była błyskawiczna. Po dośrodkowaniu z lewej strony Javiera Hernandeza ręką zagrał jeden z obrońców Bilbao i sędzia Florian Meyer podyktował rzut karny. Jedenastkę pewnie wykorzystał Rooney i było 2:3.

Rewanżowe spotkanie odbędzie się za tydzień w Hiszpanii.

Manchester United 2:3 (1:1) Athletic Bilbao


Bramki: Rooney 22', 90'(k) - Llorente 44', de Marcos 72', Muniain 89'

Manchester United: De Gea - Evans, Smalling ( Carrick 55'), Evra, Rafael - Jones, Giggs ( Nani 76'), Young, Park (Anderson 61') - Rooney, Hernandez

Athletic Bilbao: Iraizoz – Iraola, Javi Martinez, San Jose, Aurtenetxe – Iturraspe, De Marcos, Herrera ( Perez 84') – Susaeta, Llorente (Toquero 81'), Muniain


TAGI


« Poprzedni news
Składy: Manchester United - Athletic Bilbao
Następny news »
Ferguson: Athletic nieźle nas stłukł

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (464)


KaReKDaReK: to prawda że United zagrali bardzo słaby mecz i wynik 2:3 to najmniejszy wymiar kary...ale według mnie jeżeli nawet United odpadną to nic wielkiego się nie stanie, ponieważ przynajmniej ja dużo bardziej cenie Premier League niż Europa League:)
» 13 marca 2012, 18:28 #451
Swistak95: Nie wierzyłem w to,co ogladalem KOMPROMITACJA
» 10 marca 2012, 19:02 #450
Swistak95: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.03.2012 20:46

De Gea piłkarzem meczu .
» 11 marca 2012, 20:46 #449
skejcik8: Tragiczny mecz w wykonaniu United.
» 10 marca 2012, 18:41 #448
Korek004: No i co ? Może przegrali, ale w Bilbao nie odpuszczą :)

+ nie jestem żadnym sezonowcem i wiem co potrafią nasi piłkarze :P

[link usunięty]
» 10 marca 2012, 12:15 #447
b90: W rewanżu chłopaki pokażą swoją siłę i wygrają 2-0 jeśli tylko podejdą do tego meczu w 100% i będzie im zależeć na awansie bo wyraźnie przeszli obok meczu na OT. Bilbao to nie jest łatwy teren ale da się tam wygrać.
» 10 marca 2012, 10:11 #446
Potak: Idealnie dopasowane zdjęcie Roo na newsie - nic więcej dodac i nic więcej ująć - FACEPALM !!
» 10 marca 2012, 09:41 #445
piotro91: dokładnie
» 10 marca 2012, 09:44 #444
xmariusz: Chyba zaczyna brakować Valencii ..
» 9 marca 2012, 22:12 #443
ironia: Chyba? Odkąd go nie ma gramy do bani.
» 9 marca 2012, 23:39 #442
RadsonRadson: on zawsze był naszym motorem napędowym a teraz gdy go niema ?
» 10 marca 2012, 15:12 #441
kontosowy1: Ciekawe za ile Barca puściłaby Messiego... marzy mi się zobaczyć go u nas.

Mamy równiejszą ekipę od FCBarcelony, dlatego z nim w składzie moglibyśmy przejść do historii. Podobnie jak oni
» 9 marca 2012, 21:27 #440
jacmik10: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.03.2012 21:32

Hahahahahah

Przepraszam za bezsensowny komentarz, ale nie mogłem się powstrzymać.

PS. Ilość dni, które upłynęły od rejestracji- 1
» 9 marca 2012, 21:31 #439
AGa18: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.03.2012 21:35

Żart?? Messi nigdy nie opuści Barcelony i tyle w tym temacie.
A do historii przejdziemy i bez niego, nie ośmieszaj się proszę Cię : )

Panie Boże powiedz że to tylko ironia...
» 9 marca 2012, 21:31 #438
TOMMEK21: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.03.2012 23:42

Messiemu wystarczyłby jeden mecz ze Stoke, by wylądował na OIOMie...To byłby jego pierwszy, a zarazem ostatni mecz przeciwko garncarzom.
» 9 marca 2012, 23:42 #437
Rooni126: Ja bym go nie chcial za darmo mimo ze jest swietnym pilkarzem (niestety) marzenim moim jest powrot cr7 mimo ze tez nie mozliwe ale zawsze mozna wierzyc ;p
» 10 marca 2012, 01:18 #436
Sowka: Nie mówię, że Messi to słaby gracz, ale on nie istnieje bez Xaviego i Iniesty. Popatrz na mecze Barcelony, a na mecze Argentyny. W Argentynie nie ma kto mu podawać ze środka dobrych piłek toteż nic tam nie pokazuje. Tak samo byłoby w Manchesterze United. Nie mamy środkowych pomocników! Co prawda wszystkie inne pozycje są wręcz znakomite (jeżeli nikt nie jest kontuzjowany), ale środek pomocy moim zdaniem jest najważniejszy. To jest nasz najsłabszy aspekt.
» 10 marca 2012, 07:41 #435
antymadridista: Messi te wasze united to wciąga nosem hatt-trick w reprezentacji ostatnio przestańcie płakać gimbusy cr7 laluś
» 10 marca 2012, 16:18 #434
MenToS0295: ja bym go za friko chcial bo bym go odsprzedal xD
» 13 marca 2012, 20:30 #433
siet: Piłkarze Atheltic pokonali Manchester,kibice Athletic OŚMIESZYLI kibiców Manchesteru........
» 9 marca 2012, 20:44 #432
rownykrzys: zgadzam się z Tobą.
» 10 marca 2012, 13:00 #431
manutdgol: TO JESZCZE NIE KONIEC POCZEKAJMY CIERPLIWIE NA REWANZ!!
» 9 marca 2012, 20:01 #430
michalg: Ja bym pragnął zauważyć tylko, że chyba od wielu lat nie było sezonu, w którym Manchester poniósłby tak spektakularne klęski, blamaże i porażki:
Po 1: 1:6 u siebie z City
Po 2: 0:3 z Newcastle
po 3: 2:3 z Blackburn Rovers
po 4: mecze z FC Basel i odpadnięcie z LM
po 5: rewanż z Ajaxem
po 6: wczorajszy mecz z Athletic

Myślę, że to nie przypadek. Po raz kolejny jak mantra powtarzany jest temat wzmocnienia środka pola, bo Scholes wciąż bardzo dobry, ale leciwy. Carrick niezły tylko w destrukcji, natomiast brak kreatywności w akcjach zaczepnych. Anderson- to nie jest piłkarz na tak wielki klub, żadne kontuzje go nie usprawiedliwiają. Giggs z konieczności do środka, to też swoje lata + nie ta szybkość i wydolność. Cleverley- młody i utalentowany, tylko często kontuzjowany, on akurat uważam może stanowić o sile Manchesteru w przyszłości jeśli ominą go urazy...Ale to tylko jeden piłkarz, a co z resztą.

Obrona to kolejna formacja, która wymaga wzmocnień. Rio i Vidic mają swoje latka i są coraz bardziej podatni na kontuzje. Smalling myślę, że się sprawdzi, trzeba dać mu czas.Evans według mnie jest za słaby na United, choć wczoraj i w kilku ostatnich spotkaniach zagrał całkiem nieźle. Bracia daSilva to też chyba nie ten rozmiar kapelusza. Evra daje radę, ale też ma już swoje lata.

Ze wszystkich formacji najlepiej wyglądają skrzydła i atak. Atak to świetny Rooney wspomagany przez Hernandez. Owszem Chicharito ma ostatnio gorsze momenty, ale jest po kontuzjach.Trzeba dać mu czas by błyszczał jak rok temu. Jest jeszcze ,,sprinter" Berbatow z nienaganną techniką, który zawsze coś może dobrego dać drużynie i wszędobylski,młody Welbeck. Skrzydłowi Valencia i Nani również stanowią silne ogniwa drużyny z Old Trafford.Niestety nie mają zbytnio zmienników, bo Giggs choć wciąż świetny to swe lata ma, a Park to biega jak żyd po pustym sklepie.Owszem strzela ważne gole, ale generalnie nie daje zbyt wiele drużynie prócz to że dużo biega i walczy.
» 9 marca 2012, 19:49 #429
michalg: ze zmienników na dobrą sprawę jest jeszcze Ashley Young
» 9 marca 2012, 19:57 #428
redmati: Ja bym napisał, że generalnie cała LM, bo z Basel to tak naprawdę była 'kropka nad i', ale gdzieś wcześniej tez musieliśmy gubić punkty... w ogóle Europejskie puchary w tym sezonie nam nie leżą niestety.
» 9 marca 2012, 20:46 #427
Sowka: Moim zdaniem Fergie nie powinien wpuszczać tylu młodych zawodników (tym bardziej na obronę 3 młodych i 1 doświadczony). Rozumiem, że Ferguson chce już powoli wprowadzać młodych zawodników, by się rozwijali (i absolutnie nie mam nic przeciwko), ale niech nie robi tego w takich ilościach. A przede wszystkim nie kosztem ważnych meczy.
» 9 marca 2012, 19:07 #426
SEBEKMU11: Gdzie ten zespół walczaków którzy gryźli trawę przez 90 min ?
» 9 marca 2012, 18:44 #425
Cinz: Piękną piłkę grał Athletic, Manchester nie istniał poza sporadycznymi akcjami które nie miały wykończenia.
Brak ogrania na środku pola, jednak brakuje na tej pozycje typowego "rzeźnika", brak Scholesa w tej formacji zrobił również swoje.
Glory MU !
» 9 marca 2012, 18:06 #424
lukas255: W ogóle jakby im się nie chciało grać ,zostali z dominowani przez Atletic Bilbao. Dobre spotkanie zagrał napewno De Gea, Wayne, Nani po wejściu. W obronie brakwało Ferdinanda i szkoda , że nie mamy w tm sezonie do dyspozycji Vidicia, Nani powinien od pierwszej minutać zagrać na prawym skrzydle Young na lewym lub Walencia na prawym jakby mógł grać a Nani na lewym. Brakowało rozegrania , w trudnych momentach przetrzymania no i moim zdaniem wstawienie Berbatowa możę lepsze by było niż Hernandez.
» 9 marca 2012, 18:04 #423
devil444445: gdyby nie david to by było z 5:2
» 9 marca 2012, 17:52 #422
MruwaManU: Jestem coraz bardziej zawiedziony, zamiast okazać się zespołem z doświadczenie, ManU gra jak przeciętniak, w kratkę...
» 9 marca 2012, 17:51 #421
vip14: Jednym słowem MASAKRA !! Zawiodłem się na United ! Ten sezon jest totalną porażką, ale i tak jest to mój ulubiony klub :) Glory, Glory Manchester United :)
» 9 marca 2012, 17:48 #420
Szaman0: Przy stanie 1-0 dla MU, awansujemy ? czy potrzebujmy aż 2-0 ?
» 9 marca 2012, 17:47 #419
Krystiano98: Potrzebujemy 2-0
» 9 marca 2012, 17:51 #418
devil444445: musimy wygrać 2 bramkami
» 9 marca 2012, 17:52 #417
Krystiano98: ...chyba, że jest sytuacja w której prowadzimy np 4-3
» 9 marca 2012, 18:05 #416
antymadridista: może w końcu skończy się ta gatka jaka ta liga hiszpańska słaba a angielska najlepsza, Hiszpania to nie tylko Barca i Real
» 9 marca 2012, 17:46 #415
kucharz: Cały skład to średniaki, niektórzy nawet i poziomu średniego nie osiągają. . To piwien być zaszczyt, że w ogole gdzieś mogą grać po takiej grze w LMa nie lekceważyć przciwników. Polityka transferowa to tragedia! Jak można było się nie wzmocnić jak np. barcelona(ktora wygrala) po finale. Piłkarze grają bez pomysłu, wiary. Mówcie mi jaką to MU ma bogatą historię, jak Ferguson się zasłużył dla klubu ale to nie jest istotne teraz! Historia nie gra, Ferguson w tym sezonie myli się wielokrotnie. Jeżeli ktoś mówi, że 3 najlepsze kluby obecnie to barcelona, real i mu to poważnie się myli. Weszli by w nas jak w masełko.
Athletic nas upokarza i to na OT. Przez parę meczy udało im się coś ugrać ale nie ma co się oszukiwać, że kryzysu nie ma! Widocznie inni grają jeszcze gorzej, albo potrafimy spiąć tyłki tylko na kilka spotkań. Jak tak dalej pójdzie to z LE się pożegnamy a samo mistrzostwo to niestety juz nie wszystko, szczególnie, że angielska straciła tytuł najlepszej. Obecnie żadna ekipa nie boi się grać z nami, po tym co pokazał ten mecz i Ajax. Z takim graniem możemy sobie darować jakieś wyższe cele.
» 9 marca 2012, 17:43 #414
xeos: I tu się z Tobą zgodzę.
» 9 marca 2012, 19:47 #413
GloriaMU: Był to słaby mecz w wykonaniu United .
Po 1 . Obrona .. Gdzie był Ferdinand ? Obrona jakaś tam była ale , po co tak eksperementować składem no po co ?
Po 2 primo . Środek pola , wcale nie istniał ;O
Po 3 . Anderson , nie ta forma i chyba się mu trochę przytyło ? :)
Po 4 . Zawodnikiem meczu zdecydowanie De Gea . Świetny mecz , wpuścił 3 bramki ale to nie jego wina . Krytycy młodego hiszpana są już cicho :>
Gdyby nie karny już dawno bym nie wierzył że możemy jakoś wyjść z opresji .. a wieć na podsumowanie jechać do Bilbao i rozwalić ich 3:0 ! :)
» 9 marca 2012, 17:40 #412
gosc1234: dodałbym jeszcze do Twoich punktów po 5
Hernandez nie jest świetnym zawodnikiem jak go tu widzieli, ma znakomity zmysł, ale na czymś takim nie da się jechać cały czas, on nic nie wnosi do gry
» 9 marca 2012, 17:57 #411
Melweder: Jedno dobre przelozenie przy sytuacji gdzie Roo strzelil bramke, a potem bylo juz tlyko gorzej. W tym sezonie jednak zamiast Chico postawilbym na Berbe
» 9 marca 2012, 19:37 #410
gosc1234: popieram Cię, Berba albo Welbeck wydają mi się mi się bardziej produktywnymi graczami ze względu na to że przyjmą piłkę, przytrzymają coś fajnego z tego zrobią a Hernandez musi dostać podanie w pole karne i strzela, ostatnio rzadziej
» 9 marca 2012, 19:56 #409
MaxDave: da się jechać pod warunkiem że ma kto zagrywać :)
» 9 marca 2012, 23:26 #408
gosc1234: mimo wszystko trzeba lepiej grać z piłką, bo do jego gry bez nie mam większych zastrzeżeń, ale wątpię ze Chicha potrafiłby się np. obrócić z obrońcą na plecach
» 10 marca 2012, 07:51 #407
ertyho: Niestety nie oglądałem meczu więc nie wypowiem się co do gry ale myślę, że śmiało awansujemy dalej gdyż na wyjazdach idzie nam w tym sezonie lepiej aczkolwiek szkoda, że Old Trafford jest tak zdobywany przez takie drużyny jak Ajax czy Bilbao. Ale nie ma co się spinać, widać że na lidze się skupiają i dadzą radę :)
» 9 marca 2012, 17:32 #406
Ronal: Evra wykazał się dość lekceważącym podejściem co do Ligi Europejskiej twierdząc, że gra o ten puchar jest w jego mniemaniu żenująca a ambicjami zespół sięga dużo wyżej. Prawdą jest jednak, że takie myślenie nie jest poparte aktualnie dobrymi występami United i słusznie z tej Ligi mistrzów odpadliśmy, gdyż graliśmy piach. Dziwne jest to, że zespół zagrał tak słabo po porządnym meczu z Tottenhamem jakby, im kompletnie nie zależało na wyniku jak i wygraniu całego pucharu. Rozumiem, że są to mniej prestiżowe rozgrywki, aczkolwiek byliśmy w nich faworytami i fajnie byłoby wygrać puchar ligi europejskiej, którego United niema. Jako zespół klasy światowej grający u siebie przed wielką publicznością powinni dawać z siebie wszystko, wychodzić zmobilizowani i głodni zwycięstwa, pokazania swojej siły i dania radości swoim kibicom za co zresztą zarabiają krocie i są uwielbiani. Pewnie, że nie każdy mecz musi wychodzić a Atletico, mimo że jest to klub z średniej półki zagrali świetnie, jednakże robili z nami co chcieli, co nigdy nie powinno mieć miejsca, tym bardziej na Old Trafford.. Prawdą jest, że wygrać Ligę Mistrzów w tym roku nawet, jeżeli United wyszłoby z grupy jakimś cudem byłoby piekielnie ciężko a przy takiej grze moglibyśmy odpaść już w 18 finału.. Piłkarze United powinni się zmobilizować przypomnieć sobie w jakim klubie grają i ilu kibiców na nich liczy. Wierzę, że potraktują Ligę Europejską całkowicie poważnie i udowodnią samym sobie, że są jednym z najlepszych zespołów na świecie.
» 9 marca 2012, 17:24 #405
korniszon117: DE GEA ŚWIETNIE KIBICE DO BANI SĘDZIA DO BANI I TO PRZEZ ŚEDZIEGO BYŁO 3-2 BO PO 1 SPALONY A PO 2 EWRZE BUT SPADL I PRESTENSIE I GOL
» 9 marca 2012, 17:03 #404
gosc1234: nie zwalaj na sędziego bo bramki po jego błędach ewidentnych, ale to jak grał Athletic a jak my to masakra, dostaliśmy najniższy wymiar kary
» 9 marca 2012, 17:38 #403
Crisyne1: EWRZE ??!! Weź wyjdź
» 9 marca 2012, 19:15 #402
roonneyyyyy: to jeszcze male dziecko ;)
» 10 marca 2012, 03:00 #401
13iedul: kibice na Old Trafford to jakas kpina zero dopingu. zeby kibice gosci ich zagluszali. w hiszpani zgotuja pieklo dla naszych diablow
» 9 marca 2012, 16:32 #400
Crisyne1: Zachowujecie się jak banda dzieciaków, którzy cały czas dostają cukierki ( w tym wypadku zwycięstwa, puchary itp.), a jak nie dostają to płaczecie i płaczecie. Piłkarze to też ludzie i nie będą cały czas grać na najwyższym poziomie jak roboty, czasami musi być rok słabych występów by później było lepiej. Np. sezon 2009/2010 wygraliśmy marne Carling Cup, by w następnym sezonie sięgnąć po Mistrzostwo Anglii , finał LM i półfinał Pucharu Anglii. Także głowa do góry , mam nadzieję że awansujemy i może uda nam się wygrać ligę, a jak nie to przecież mamy kolejne sezony .
» 9 marca 2012, 16:31 #399
gosc1234: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.03.2012 17:41

wymagam od nich zaangażowania jednak, a nie jak Anderson wyszedł w 70 min (około) i przestał cały mecz
» 9 marca 2012, 17:40 #398
nadzio454: sa profesjonalistami, łaski nie robia.
» 9 marca 2012, 23:32 #397
joy: żenada to jedyne co moge powiedzieć o grze MU, troche przykro patrzec na taką dyspozycje piłkarzy ...
» 9 marca 2012, 16:28 #396
oski32365: Wedlug mnie najlepszy byl rafael..
gral dobrze w obronie jak i w ofensywie
» 9 marca 2012, 15:39 #395
MDuch7: a De Gea to co stał i się patrzył ? Fakt napisałeś ,,Wg. mnie'' ale trochę źle myślisz ;/
» 9 marca 2012, 15:42 #394
SzYnA: rafael powinien dostać piłkarskiego oskara za to co zrobił przy trzeciej bramce , faktycznie man of the match
» 9 marca 2012, 15:48 #393
ciechocinek: Zawsze z MANCHESTEREM UNITED, ale jednej rzeczy nie mogę zrozumieć dlaczego np. z chelsea potrafili zremisować ze stanu 0:3, a z atletic bilbao potrafili przegrać 2:3 czy też z fc basel... Ale i tak zawsze z Man Utd... "Jedno serce,jedno bicie Manchester United ponad życie' :D
» 9 marca 2012, 15:37 #392
dominik2010: Ferguson ostatnio złe dobiera skład :/ ale dobry pomysł żeby rooney zagrał sam na szpicy a obok nani i valencia lub young :) Glory Glory nie damy a wygraną i ich rowalimy !! GG
» 9 marca 2012, 15:27 #391
Mucha1470: Fergie to stary wyjadacz, da radę jakoś to poukładać, mam nadzieję. De Gea miał kilka dobrych parad, Rafael niepotrzebnie odpuścił przy 3 golu dla gości. Słabo w obronie, mało akcji ofensywnych, gra do tyłu i środku pola. Niemniej jednak wierzę, że damy radę na wyjeździe, a puchar LE stanie w gablocie United.
» 9 marca 2012, 15:23 #390
ZuczekUnited: Gra slaba, ale spoko, awansuja dalej, jestem tego pewien.
» 9 marca 2012, 15:20 #389
pablomu: Jak jesteś pewien to idź do buka i postaw 100 albo z dwie. Powodzenia
» 9 marca 2012, 15:35 #388
Fabio: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.03.2012 15:26

Po 1 United nie potrafiło upilnować Llorente!!
Chłopaczyna robił co chciał.
W pewnym momencie Wojciech Kowalczyk powiedział ,że Bilbao kontroluje mecz na OT to nieprawdopodobne ,ale miał rację. Zlekceważenie Evans'a w 29 minucie o mało nie skończyło się bramką dla basków. Lecz ogólnie Irlandczyk ,jako jeden z niewielu rozegrał bardzo dobry mecz. Bramka dla Bilbao na 1:1 w typowo wyspiarskim stylu wrzutka i gol.
Co do Evry francuz niestety ,ale powoli się kończy ( od jakiegoś czasu systematyczny spadek formy ) ,czas Go zastąpić kimś młodszym ,ale równie dobrym.
Hernandez w 60min. wykonał w polu karnym 1 zwód za dużo ,gdyby próbował od razu po przyjęciu strzelać ,lub podać do Roo prawdopodobnie byłby gol dla United.
Bramka na 2:1 dla Bilbao padła z EWIDENTNEGO SPALONEGO !!
Zespół z kraju Basków " bił na głowę " piłkarzy SAF'A pod względem kondycyjnym !!
BEZNADZIEJNY mecz Anderson'a & Parka !!
Po zakończeniu obecnego sezonu ,chyba nastanie lekka transferowa czystka w szeregach United ,a pierwsi do wylotu są Park & Anderson !!
De Gea uratował mecz dla United ,gdyby nie Hiszpan ,losy awansu już na 110% byłyby przesądzone po 1 meczu ,na korzyść ekipy z Bilbao !!
I jeszcze jedna rażąca i trochę hańbiąca uwaga do kibiców United zebranych na Old Trafford ,a mianowicie garstka sympatyków zespołu z Bilbao CAŁKOWICIE ZAGŁUSZYŁA miejscowych ,co jak dla Mnie jest kibicowskim UPOKORZENIEM !!
Osiągniecie awansu za tydzień będzie arcytrudnym zadaniem ,ale być może Nasi pupile wzniosą się na wyżyny Swoich umiejętności i wywalczą uprawniony awans ,trzeba wierzyć;D
Jeden w niewielu pozytywów wczorajszego dnia jest taki ,że także $ity doznało porażki:D
Czekamy & Wierzymy !!
BELIEVE;D !!
» 9 marca 2012, 15:20 #387
Nani2000: powiem tylko jedno po jakiego grzyba fergie sprzedawał ronaldo w takich sytuacjach by pomógł drużynie a jak sprzedał to miał tyle kasy i kogo za nią kupiił (cieniasów)phil jones,smoling,hernandez itd. Andersona wywalić,smalinga ,jonsa,hiharitowywalić i kupić jakiś dobrych a nie takich którzy pograja 7 meczy i zapominają jak sie gra tyle (ale dalej MU dojdziemy do finału Glory Glory)
» 9 marca 2012, 15:04 #386
Damianos500: masz 12 lat. pisz chociaż bez błędów w nazwiskach.
» 9 marca 2012, 15:10 #385
DevilsPoland: Ludzie czy wy nie rozumiecie jaka jest cecha tego klubu a ten czas ?? Sprowadzać młode talenty i ogrywać jak Fergie odejdzie żeby to wszystko sie nie rozpadło pojmijcie to w końcu bo już tyle Gill o tym gadał że normalnie nie dobrze się robi jak słyszę takie pieprzenie pokażcie że kochacie ten klub nawet gdy przegrywają a jak nie to macie Barcelone to będzie dla was najlepsze miejsce !
» 9 marca 2012, 15:22 #384
kako777: Geniusz!
» 9 marca 2012, 23:43 #383
gosc1234: Nani2000 pisz podanie do MU może Cię przyjmą na stanowisko dyrektora sportowego to sprzedasz wszystkich "cieniasów" i kupisz najlepszych!
» 10 marca 2012, 07:53 #382
Damianos500: Po 1 pierwszy skład słaby. Jones środek,Park w pierwszym no kurdę. Parka nie lubię jako jedynego z United i widać mam za co-słabiak. Od początku powinien być na boisku Carrick. DO tego słaba zmiana Andersona. Co on wgl robił? Nic stał!. Rafael zawinił przy 3 bramce. Odpuścił. De Gea bardzo dobry mecz mówiłem,że się wyrobi. Evans jak dla mnie też ok. Teraz się spinamy i niszczymy WBA w lidze,a potem do Hiszpanii po pewną wygraną.
» 9 marca 2012, 14:41 #381
manunitedisnr1: Ludzie czy wy chcecie żeby Manchester wygrał ligę europejską czy ligę angielską??! Lepiej przyłożyć się do wygrania mistrzostwa Anglii... a nie do tak "słabych" rozgrywek.... szczerze to zdziwiło mnie że Manchester tak przykładał się do meczu z Ajaksem... A poza tym jest jeszcze drugi mecz... to bym zostawiła na później...
» 9 marca 2012, 14:40 #380
badbull: Chcemy i tego i tego. LE jest ważna z dwóch powodów: 1. United muszą tam zmazać plamę, jaką dali w LM. 2. Tego trofeum jeszcze na Old Trafford nie było.
» 9 marca 2012, 14:42 #379
bouli777: Nie będę się zbytnio rozpisywać na temat wczorajszego spotkania i błędów jakie popełniliśmy, ponieważ większość z nas widziała mecz i wie, że można być zadowolonym z tego, że przegraliśmy tylko jedną bramką. Chciałem się podzielić tylko swoim spostrzeżeniem, że według mnie jesteśmy jedynym klubem z tzw. topu w którym gracze pokroju Andersona, Parka, czy Evansa mają szansę (o dziwo) na regularną grę. W innych klubach byłoby to według mnie nie do pomyślenia. Są to gracze nadający się do klubów klasy średniej (chyba że tam zmierzamy). Po drugie działa mi na nerwy ciągłe rotowanie składem i usilne wystawianie graczy nie na swoich pozycjach (wczoraj w meczu żadnego pomocnika z prawdziwego zdarzenia, a trzech skrzydłowych i jeden środkowy obrońca) w środku pola. Jak już kiedyś pisałem i dalej tak uważam, że jak jesteś do wszystkiego to jesteś do niczego, bo w żadnym elemencie nie jesteś bardzo dobry. Niech grają na swoich pozycjach najlepsi. Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby Ronaldo grał na prawej obronie, a na lewej obronie w Bayernie grał Robben.
» 9 marca 2012, 14:38 #378
Damianos500: Evans akurat jest całkiem niezły. reszta ok zgadzam się :)
» 9 marca 2012, 15:08 #377
DevilsPoland: Evans ? W ostatnim miesiącach gra wyśmienicie więc nie rozumiem czemu go wymieniłeś...
» 9 marca 2012, 15:18 #376
Crisyne1: "większość z nas widziała mecz "

No ty chyba nie, skoro wymieniasz Evansa wśród gorszych , Evans , De Gea oni grali najlepiej z naszych
» 9 marca 2012, 19:10 #375
NiebieskiKibic: Mamy kryzysik ;/

Pozdro dla fanów !
» 9 marca 2012, 14:30 #374
adryjan00: Niestety, ale Old Trafford nie budzi już repsectu przed drużynami przyjeżdżającymi.
Real i Barca mają przewagę psychiczną a my ... a my nic nie mamy. Trzeba jakiegoś dobrego playmakera ściągnąć i kogoś do pomocy dla rooneya. Bo sam w ataku nic nie zrobi. Obrona z Rio jest wspaniała, nic bym nie zmieniał. Bramkarz też niczego sobie.
» 9 marca 2012, 14:25 #373
antymadridista: śmieszny to ty jesteś chłopczyku Barca was leje regularnie ostatnio brawa dla Bilbao pięknie zagrali
» 9 marca 2012, 16:40 #372
DevilsPoland: Ja powiem tak to był identyczny mecz co z Ajaxem po strzeleniu bramki bronimy się licząc na kontry kończy się to znowu tragicznie... Niech Ferguson nie wali na sędziów po meczu bo może i miałby do tego powód ale to będzie bez sensu trzeba zacząć grać jak należy na Old Trafford a nie to co pokazaliśmy bo tak to szkoda wychodzić na boisko. W rewanżu myślę zagramy dużo lepiej tylko czy to starczy na awans ? No właśnie to pytanie zdecydowanie retoryczne no ale jesteśmy United i nie możemy się poddać ! Glory, Glory Manchester United ! Całe życie i jeszcze dłużej w moim sercu !
» 9 marca 2012, 14:20 #371
adisman17: W ogóle skład wystawiony na Bilbao to porażka. Park i Jones na środku ? Jones jest dobry ale niech się lepiej zajmie obroną a Park niech będzie lepiej zmiennikiem skrzydłowych. Zabrakło motoru napędowego na prawej Naniego Young powinien grac na lewej a w środku Giggs.

Ale jest już po meczu niech Ferguson teraz myśli, bo samo gadanie nie przyniesie im pucharu :/
» 9 marca 2012, 14:10 #370
krzysiek8: Szkoda straty na własnym boisku, no cóż w Hiszpanii spinają Poślady i wygramy ! ja wierze w ten awans,cieszy postawa De Gea.
» 9 marca 2012, 14:09 #369
Krystiano98: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.03.2012 14:01

Co to miało byc?
Może zaczniemy w końcu grac pressingiem, a nie stac pod polem karnym w oczekiwaniu na kontre..chwile przy piłce nie potrafimy się utrzymac.Dlatego potrzebny jest nam ktoś kto potrafi zrobic tą różnice. Ogólnie mecz do bani, jedynie na pochwałę zasługuje De Gea, bez niego moglibyśmy miec wynik taki jak z City, a reszta szkoda gadac :(
» 9 marca 2012, 14:00 #368
Frugacz: Ręce opadają :( potrzebne są jakieś wzmocnienia bo będzie jeszcze słabiej...
Mam nadzieje że LM nie zwalą bo dopiero będzie wstyd !!
» 9 marca 2012, 13:54 #367
Wuj3k: Bedzie wstyd jak zwalą LM? W jakich czasach ty zyjesz?
» 9 marca 2012, 14:11 #366
96kutno: to LE yy mleko ?
» 9 marca 2012, 14:15 #365
BartekMU: Siema :D
Teraz trzeba "spiąc dupska" jechac do nich i pokazac ze zadarli z Mancheterem United i rozniesc ich tak jak oni zrobili to u nas. Mam nadzieje że sir Alex nie powie, ze znowu wyciagneli wnioski ze slabej gry tylko je wyciagna i zobaczymy prawdziwe Czerwone Diabły te ktore kochamy!
Pozdro dla wszystkich :D
» 9 marca 2012, 13:52 #364
SEBEKMU11: Kiedy United w końcu zaczne grać pressingiem ??
» 9 marca 2012, 13:50 #363
adryjan00: Trzeba zmienić mentalność zawodników, taktykę i troszkę odmłodzić skład
» 9 marca 2012, 14:59 #362
dawo1998: Nie oszukujmy się jak gra Park to przegrywamy.
» 9 marca 2012, 13:50 #361
96kutno: racja nie wiem co widzi SAF w parku to jakiś stolec na boisku który nic nie robi
» 9 marca 2012, 14:15 #360
PaToManU: Odzyskiwaniem pilek zajmuja sie przedewszystkim srodkowi pomocnicy a my ich nie mamy.... poki ich nie bedziemy miec nie wygramy niczego wielkiego.
» 9 marca 2012, 19:33 #359
GjEiPeE: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.03.2012 13:46

Bliźniaki od dawna działają na nerwe...!! MU nie zagrało jak powinno, w taki sposób to mogą grać z jakąś polską drużyną i nie wiem czy dali by radę...!! Szkoda słów...ale wierzę że jednak uda im się przejść dalej...Glory Glory MU...!!
» 9 marca 2012, 13:45 #358
Rooni126: Ja bym chetnie zobaczyl ustawienie z Rooneyem jako jednym napastnikem na szpicy a obok Nani i Valencia (jak wroci) bo prawda jest taka ze niby mamy Welbecka,Hernandeza,Berbatova ale oni sa pod forma ostatnio i bez sensu ich na sile wpychac do skladu zeby sie rozegrali co prawda Welbeck gra w miare ale i tak bym chetnie zobaczyl takie ustawienie.W sezonie 2009/10 to gra mi sie naprawde podobala a wlasnie gralismy tak ,wyniki moze i nie wygralismy niczego istotnego ale to byl po prostu pech i swietna forma smerfow.Mozecie sie nie zgadzac ale dla mnie to wtedy byl ostatni okres gry z polotem i dobrej dla oka,potem byly moze i wyniki ale gry juz dla mnie nie bylo
» 9 marca 2012, 13:42 #357
misiek98: Po tym meczu to po 1:

Rafael powinien albo stą wylecieć albo powinien zostać wysłany do rezerw na jakiś czas bo po prostu za to co on zrobił to w starych dpobrych czasach za takie czyny bntrafiało się do kami9eniołomów! Obrona ma wszystko w dupie ,,o piłka leci...'' De Gea broni paradą piłka przed polem karnym i leży6, i leży, i leży... Rafael idzie dobrze że nie nucąc pod nosem ale spacerkiem IDZIE DO PIŁKI!! w polu karnym a ktoś biegnie i mija go i wbija do pustej bramki przecież to będzie hit YouTuba! Powionien taką sucharkę dostać że jak ktoś do niego po imieniu powie to powinien podskakiwać ze strachu!
» 9 marca 2012, 13:24 #356
tomManUnited: Idź do słownika ty sucharko
» 9 marca 2012, 13:26 #355
edekmiszcz: to był bul i rzal ;p, ale nie zacznę jechać po Fergusonie i całej drużynie jak co niektórzy. Ostatnio forma jest słaba, zarówno naszych piłkarzy jak i nas, kibiców. Brak dopingu - ludzie na trybunach też myślą że są mądrzejsi od Sir Alexa i naszego sztabu szkoleniowego co za tym idzie nie chce im się zdzierać gardeł i nie przychodzą na mecze, a zamiast dopingujących na mecze przychodzą piknikowcy. Z tego co czytam w niektórych komentarzach widzę, że jest tu dużo osób które w roli szkleniowca sprawdziliby się lepiej niż nasza Legenda - SAF. Nie twierdzę że Sir Alex jest nieomylny, ale chyba należy mu się troche szacunku, wczoraj być może popełnił błąd, którego teraz żałuje, ale piłkarze wychodzący w koszulkach United na Old Trafford powinni zostawić serce na boisku, tak jak Rooney w meczu z Athletic. W pewnym momencie myślałem ze zasnąłem i we śnie oglądam mecz bo widziałem Rooneya w linii z obrońcami i wcale nie było to po rzucie rożnym czy wolnym tylko po prostu w czasie gry. Chłopak się starał ale też nie wszytko mu wychodziło. Gdyby chociaż połowa naszych piłkarzy miała taką chęć do gry jak Wayne to rozjechalibyśmy ten Athletic, ale jak widzę ( "granie w LE jest żenujące" ) niewielu jest u nas piłkarzy którym się chce.
GG Man United
» 9 marca 2012, 13:21 #354
adios: Potrzebne są transfery i wiemy to nie od dziś.

Właśnie koło nosa przechodzi nam transfer Podolskiego (zawodnik wysokiej klasy za niewielką sumę odstępnego) - jestem pewien, że zrobi karierę na Emirates Stadium.

W zespole potrzebny jest prawdziwy łowca bramek jak Edison Cavani - niestety transfer jest mało prawdopodobny ze względu na potencjalnie wysoką sumę odstępnego.

Od dziś wiemy również, że potrzebna jest para dwóch nowych środkowych pomocników (DP oraz rozgrywający).

Osobiście obstawałbym przy ewentualnym transferze Lassa Diarry (w pewnych aspektach to "nowy Makelele"), natomiast wśród potencjalnych rozgrywających żadne nazwisko nie przychodzi mi do głowy (osobiście niestety nie jestem zwolennikiem Snejidera).
» 9 marca 2012, 13:21 #353
tomManUnited: Weź ty skończ z tymi transferami
» 9 marca 2012, 13:24 #352
Rooni: Moim zdaniem United powinni zacząć grać pressingiem , a nie tak jak to widzieliśmy wczoraj . Hiszpanie dochodzili do naszego 40metra bez żadnego problemu truchcikiem , natomiast by mieliśmy problem wyjść za swój 30metr ...
United zaczyna grać dobrze od 90 do 94 minuty , nie mam pojęcia czemu , ale tak faktycznie jest . Zaczynają wtedy świetnie grać pressingiem i atakować . Uważam , że takim składem możemy zdziałać dużo , natomiast z taką mentalnością to co najwyżej puchar myszki miki.
» 9 marca 2012, 16:41 #351
erni93: Parę wniosków:
-szczęście się skończyło
- Anderson ze swoją szybkością i walecznością nadaje się do testowania hamburgerów w Burger kingu.
-Chicharito ze swoją techniką może grać w kiwaka z Rasiakiem.
- Bez Rooneya , Vidicia,Fletcha i Valencii jesteśmy przeciętnym zespołem.
-O mistrzostwie nie ma co marzyć,jak dostajemy baty od Athletico.
-sędzia tego spotkania popełnił makabryczne błędy. 1 karny niepodyktowany dla nas,gol AB z spalonego, a o 3 golu Bilbao nie będę się wypowiadał.
» 9 marca 2012, 13:10 #350
tomManUnited: Jasne może jeszcze będziemy na 3 miejscu w tabeli. Czytając nie które komentarze to aż się wymiotować chce. City tez przegrało i tez nie ma szans na mistrzostwo ??
Ta porażka to wina SAF a bo wystawił skład w formacji starej jak świat 4-4-2
z nieudacznikiem Parkiem w składzie i z Jonesem w lini pomocy przecież on lepiej gra na obronie. Niech SAF sam puknie się w serce i powie to moja wina przepraszam.
» 9 marca 2012, 13:22 #349
Rooni: tomManUnited jakbyś nie zauważył to my tą formacją gramy od kiedy moja pamięć sięga non stop . Jedynie co to zmieniają się czasem zawodnicy , ale ustawienie i zadania poszczególnych pozycji są identyczne.
» 9 marca 2012, 16:43 #348
Krystiano98: tomManUnited - a jakie ty byś preferował ustawienie dla United?
» 9 marca 2012, 18:11 #347
Ebson: To nie Athletic upokorzył United tylko Ferguson! Ja nie wiem co on sobie wyobraża w tym sezonie?! Po prostu kpi sobie z kibiców. Mówił po odpadnięciu z LM że gramy o zwycięstwo w Lidze Europy, gramy na maxa! A tu co? Zaczynamy mecz z jedną z czołowych obecnie drużyn z Hiszpanii i to w dodatku u siebie z Rio i Nanim na ławie i gramy przez prawie 60 min bez nominalnego środkowego pomocnika! To jest kpina! Nie wiem czy do bossa w końcu dotrze że dzisiaj już nie ma słabych drużyn i trzeba zawsze grać na maxa. Najpierw zlekceważył wszystkich rywali w grupie LM a teraz robi to w LE.
» 9 marca 2012, 13:03 #346
lukas0970: Coś czułem ,że możemy mieć problemy w tym spotkaniu ale ,żeby przegrac ? w tym sezonie na OT gramy po prostu mizernie ciekawe czym to jest spowodowane może brakiem dopingu ? Graczom ewidentnie się nie chciało grać poza De Geą ,który dawał z siebie 100% i widać że bardzo chciał wygrać z kolegami z Hiszpanii. Środek pola był tylko na papierku w meczu kompletnie nie było go widać ,nie miał kto przytrzymać piłki ,co trzecie podanie konstruujące akcje kończyło się utratą futbolówki. Jest jeden piłkarz ,który być może zmieniłby to spotkanie a mianowicie Michael Carrick gdyby oczwiście grał od 1 minuty. Obrona również się nie popisała w tym spotkaniu kompletnie nie widziała jak się ustwić nie było tego dryga który rządziłby w defensywie i tu właśnie Ferguson popełnił błąd nie wprowadzając Ferdinanda, ale co się stało to się nie odstanie niestety. Teraz trzeba otrząsnąc się jak najszybciej i skupić się na meczu z WBA.
» 9 marca 2012, 12:55 #345
Mike91: Porażka boli.Boli brak woli walki.Boli brak jedności na boisku.Boli brak zaangazowania.Jednak czym była by miłość bez bólu. Zabił ostatni dzwonek .Pora skończyć z cattenaccio i zacząć grać tak aby nasz dom Old Trafford znowu było słychać na całą Europe.Nie oczekuje gry jak barcelona .Oczekuje takie zaangażowania jakie pokazał Chisora w walce z Kliczką.To z czego zawsze znani walka od 1 do ostatniej minuty meczu a nie tak jak było wczoraj od 90.
» 9 marca 2012, 12:50 #344
marcelbwin: Hernandez..jedna wielka porażka,zmarnował wiele akcji bramkowych zaś wielka pochwała dla De Gei,gdyby nie jego wspaniałe interwencje,to wynik był by znacznie większy
» 9 marca 2012, 12:46 #343
Mati17: Jeśli chodzi o wpisy supcio hiper optymistyczne co do gry De Gei to nie porównujecie go do kamienia stojącego w bramce żeby po każdym lepszym meczu chwalić go za każdą interwencje......Porównujcie go do bramkarzy grających w najlepszych klubach w Europie i wtedy oceniajcie występ kwitując określeniami "wspaniały"!!
» 9 marca 2012, 12:31 #342
antydrewniak: Tak jak pisze @Adam11

W lidze jakoś idzie mimo kiepskiej z reguły gry bo prawie wszyscy grają tak samo.
W Europie grają inaczej i dowody tego mamy w każdym meczu szczególnie na OT.
Masakra jakaś.
Nawet średni zespół grający szybko i dobrze pressingiem robi z nami co chce , jak chce i kiedy chce.
Dodajmy do tego nieumiejetność gry tymże pressingiem przez zawodników United i robi się kaszana
» 9 marca 2012, 12:15 #341
Funias: Ehhh wczoraj nawet nie miałem ochoty tutaj zaglądać, tak byłem zniesmaczony grą ManU. Ale dzisiaj już na spokojnie kilka moich wniosków.

1) Sir Alex musi w końcu zrozumieć, że sama nazwa Manchester United nie da nam zwycięstw i sukcesów. Mieszanie ze składem co mecz tylko szkodzi, zawodnicy nie potrafią się porozumieć, brakuje komunikacji, dokładności! Nie do takiej gry Diabły nas przyzwyczaiły!

2) Kompletny piach zagrali wczoraj Park, Chicharito, Rafael! Można by tu jeszcze wrzucić kilka nazwisk... Na pochwałę zasługuje tylko David de Gea! Uratował nas przed kompletnym blamażem. Nie wiem z czego to wynika... czy ze złych wyborów, czy po prostu Ci zawodnicy ostatnio sa bez formy. Chce w końcu w ataku zobaczyć Berbe i Wazze!

3) Każdy wiedział jaki futbol prezentuje Athletico... Ofensywa i jeszcze raz ofensywa... Dlaczego zatem podpora naszych tyłów Rio siedzi na ławce? Rozumiem, że jest liga, ale sami na to zapracowaliśmy, że gramy w czwartki!

4)Nie potrafiliśmy utrzymać się dłużej przy piłce, o czym mu tu mówimy... Kilka indywidualnych akcji zadecydowało, że strzeliliśmy te dwie bramki. Wczoraj grał zlepek indywidualności nie klub!

5) Kibice... Jak taki wielki klub jak MU może mieć tak słabych kibiców? 8 tys ludzi z Hiszpanii cały mecz jest słyszalnych a my? Bodajże raz usłyszałem United we love You... Tam jest w ogóle coś takiego jak Ultras? Wstyd, żeby nie czuć wsparcia u siebie! A gdy zawitamy do Bilbao to dopiero tam zobaczymy prawdziwy kocioł...

6) Nie myśleć długo nad tym co się stało tylko wyciągać wnioski i poprawić grę!


We believe! United! Red Army!
» 9 marca 2012, 11:54 #340
PR1OR: 7) od początku sezonu środek równa się u nas puste pole, bo nie ma kto tam tak naprawdę odpowiedni grać.... i zamiast coś sensownego z tym robić to SAF'a dalej eksperymentuje z fatalnym skutkiem... a skrzydła zawsze nam nie wystarczą ;>
» 9 marca 2012, 12:10 #339
Mati17: Szkoda,że nie ma Intertoto tam byśmy mogli powalczyć o miejsce 1-5:D
» 9 marca 2012, 11:42 #338
HitmanAdrianez: kurde niech Fergi zrobi coś z tym bo z taką grą to nie zajmiemy 3 miejsca w lidze
» 9 marca 2012, 11:21 #337
wacuchplacuch: w lidze im się chce, bo tu to wstyd grać! nie?

zajmiemy drugie, Koguty jednym składem cały sezon nie pograją przecież i to już widać a my po wpierdolu od City może w końcu zajmiemy sie szukaniem kogoś na środek, żeby Carrickowi partnerował
» 9 marca 2012, 11:54 #336
adisman17: Dokładnie ! Mamy kulejący środek i to w tej chwili najważniejsze !

Skrzydła LUX
Napastnicy LUX
Obrona PRZYZWOICIE

Środek bez Scholes`a i Carricka tragedia :/
» 9 marca 2012, 14:14 #335
Adam11: Jeszcze jedno De Gea zagrał fantastycznie. Po tym meczu już jest dla mnie zawodnikiem, który włożył swój wkład w historię United ponieważ uratował nas od wielkiej kompromitacji.

Ale Ci, którzy dziś piszą, że Hiszpan niedługo będzie nr 1 powinni się mocno zastanowić.

Jak myślicie, dlaczego David zagrał tak kapitalnie? Może oprócz nieprzeciętnego talentu (który z pewnością ma) musiał stawić czoła przeciwnikowi, którego styl gry jest mu dobrze znany?

Może dlatego, że Baskowie nie mają 2 metrowych murzynów, na których raz po raz lecą dośrodkowania.

Być może dlatego, że goście lubią grać po ziemi a nie cały czas słać górne piłki pod pole karne.

Tych wszystkich, którzy po tym meczu wskazują na Davida jako "króla bramki" mówię jedno: "Módlcie się o to, żeby w ostatniej kolejce PL w wyjazdowym meczu z Sunderlandem jakiś rosły gracz Czarnych Kotów nie sprawił mu takiej niespodzianki jaką swego czasu miał Ben Foster, który został wręcz zmasakrowany we własnym polu karnym przez 2 metrowego murzyna, którego sam oddech mógłby rozłożyć tak wątle zbudowanego zawodnika jak David."
» 9 marca 2012, 10:40 #334
chicodegea: Baskowie nie maja 2 metrowych Murzynow ale maja Llorente, ktory w powietrzu radzi sobie lepiej niz nie jeden czarnoskory kolos.
» 9 marca 2012, 10:57 #333
hitman90: Adam11, tak się składa, że Llorente ma 195 i dobrą muskulaturę:)) Dodatkowo Bilbao wrzuca na niego piłki jak Stoke na Crouch'a,
» 9 marca 2012, 11:00 #332
spOntan: ciekawe jaka masz teorie na dobre wystepy de gei w lidze? w sumie to dg wiec standardowo trzeba zrobic po nim jakis pojazd.
» 9 marca 2012, 11:03 #331
Adam11: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.03.2012 11:21

Zrobić po nim jakiś pojazd?

Ludzie o czym wy mówcie?

Wiecie dlaczego to piszę?

Bo tak się składa, że bardzo często po dobrym występie zawodnika robi się z niego Boga a kiedy przychodzi dużo słabszy mecz miesza się go z błotem. Jak ktoś widzi w człowieku Boga to niech się nie dziwi, że bardzo szybko może się rozczarować.

Jak robicie po takim meczu z młodego zawodnika z dużym potencjałem wielkiego bramkarza to się nie dziwcie, że zaraz po najmniejszej wpadce będą po nim jechać.

To właśnie między innymi przez takie komentarze jak wasze potem pojawiają się obraźliwe sądy na temat zawodników United!

A co do Llorente to kiepski argument bo to właśnie on strzelił nam bramkę. Nie winie broń Boże za to Davida, ale jakoś właśnie akurat jego strzału nie nie wybronił, więc to trochę zabawne co piszecie.

Jestem natomiast ciekaw czy znajdzie się, któryś kto powie, że styl gry Basków przypomina styl gry jakiejkolwiek drużyny PL od 8 miejsca w dół?

Fakty są takie, że mało kto tak w PL gra. We wczorajszym meczu miała miejsce sytuacja, w której piłka po ziemi przeturlała się dobre 50 metrów i trafiła pod nogi zawodnika z tej samej drużyny.

Na koniec powiem, tak: jedno to pochwała zawodnika za dobrą grę, a co innego dawanie mu przymiotów, na które może sobie zasłużyć grając w określony sposób przez dobre kilka sezonów.

Sam pochwaliłem Davida w kilku komntarzach dotyczących wczorajszego meczu.

Ale jak słyszę, że to będzie zaraz nr 1 na świecie to ręce opadają!
» 9 marca 2012, 11:19 #330
linox: "którego sam oddech mógłby rozłożyć tak wątle zbudowanego zawodnika" ,

Ciekawe formulowanie, pozytywnie mnie rozbawilo xD
» 9 marca 2012, 11:33 #329
kamsuc2: Man Utd trochę słabo grał ale się starał
» 9 marca 2012, 17:24 #328
Krystiano98: jak dla mnie to United wcale się nie starało
» 9 marca 2012, 18:14 #327
ROO10MU: mecz do bani, ale to moim zdaniem przez to durne ustawienie, Jones na pomocy nawet nie potrafil wyprowadzic pilki zero przechwytów, gdy wszedl Carrick gra lepiej wygladała jednak na lini ataku Hernandez marnowal wiele piłek, z taka gra to ja wole Welbecka moze marnuje setki ale chociaz potrafi cos rozegrac... i jeszcze ta linia obrony Rafael probował w ataku jednak zapomniał ze gra w obronie i to powinno byc wazniejsze, Evans,DGA i Rooney zawodnicy meczu..
» 9 marca 2012, 10:38 #326
Adamczik: Kiedy wy wreszcie zrozumiecie, że piłkarzom United kompletnie nie zależy na tym trofeum i na meczach w LE? Grają na pół gwizdka, nie przemęczają się, nie zamartwiają wynikami. Wygramy to wygramy, nie wygramy to nie wygramy. Finał. Odpadną to się skupią wyłącznie na lidze. Aczkolwiek możliwe, że już w tym momencie są skupieni wyłącznie na niej. I nie gadajcie bzdur, że trzeba walczyć wszędzie i zawsze. To jest utopia. Oni są sportowcami z ambicjami. Gdyby to był mecz 1/8 LM to Bilbao dostałoby 4:0 i do widzenia, ale nie jest.
» 9 marca 2012, 10:23 #325
tomManUnited: Jasne grając w LM pokazali jak wygrywają po 4:0
» 9 marca 2012, 10:37 #324
Cucullus: To co piszesz, jest po prostu straszne.. Klub taki jak Manchester United, powinien wyrywać zębiskami każdy tytuł jaki im się tylko nadarza. Jeżeli piłkarze podchodziliby do tego w sposób jaki opisujesz pt. "nie chce mi się to i tak nie ważne" no to nie byliby najlepszymi nigdy. Raz, że każdy tytuł, czy to LM czy LE to dla nich dodatkowa kasa, dwa, NO NA BOGA... Nie chce im się? Poważnie? Manchesterowi United NIE CHCE się wygrywać? Przykre to co piszesz...
» 9 marca 2012, 10:46 #323
spOntan: jak profesjonalny pilkarz moze olewac_ jakiekolwiek rozgrywki? zwykla zagrywka na alibi. jeszcze daloby sie zrozumiec gdyby grali w 5 innych rozgrywkach, nie wszystko mozna miec. w lidze maja 2 pkt straty do lidera i nawet gdyby wszystko do konca wygrali, to nie wiadomo czy lige wygraja, zwlaszcza z taka gra i perspektyqa meczu z city
» 9 marca 2012, 10:53 #322
PawcioMoron: Wybacz ale większej bzdury jeszcze nie przeczytałem.. no comment..
» 11 marca 2012, 04:53 #321
wariat68: Fatalny mecz w wykonaniu United , koszmar ,zero zangarzowania w mecz, z taką grą nie mamy co szukac szczęścia w rewanrzu , :(
» 9 marca 2012, 10:21 #320
tomManUnited: Jedna zgodność co do najlepszego zawodnika meczu David!!
» 9 marca 2012, 10:15 #319
tomManUnited: Bałem się że właśnie tak będzie. To nie żaden wstyd że United wczoraj przegrał. Athletic było wczoraj lepsze zasłużenie wygrało. Można by tu winić obronę Rafaela czy też Jonesa ale moim zdaniem United ogólnie młodzi zawodnicy tej drużyny są doświadczeni tylko na swoim podwórku jakim jest PL to znakomita liga ale w starciach z drużynami po za Anglią już jest słabo było to widać w LM czy tez w rewanżu z Ajaxem. Manchester nie przegrał ostatnich 7 ligowych spotkań ale europejskie puchary to klapa. Ciężki rewanż ale nie odbieram United szans bo owe są zawsze. Myślę że na rewanż wróci już Valencia i jeśli będzie w świetnej formie rozjedzie obronę Bilbao. Teraz mecz ligowy i trzeba pokonać WBA bo oni mogą być kolejnym trudnym rywalem. Gratulacje dla De Gea za wczorajszy mecz gdyby nie on mogło by byc jak w meczu Bayeru z Barceloną. Znakomity bramkarz i życzę mu już tylko czystego konta.
» 9 marca 2012, 09:58 #318
bula007: Z United jestem już ponad 14 lat i nie będę krytykować całej drużyny za jeden słaby mecz. Wg mnie nie był to słaby mecz, tylko spotkały się bardzo dobre drużyny. Dlatego też wolę obejrzeć Ligę Europy niż Ligę Mistrzów, ponieważ LE daje więcej emocji. LM się wypaliło. Teraz krytykujecie drużynę, że słabo, że brak obrony itp. A za tydzień rewanż i jeśli MU awansuje to znowu będzie ekstra? Albo jesteśmy na dobre i na złe, albo zapraszam sezonowców do Hiszpanii. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! Ja jestem pozytywnej myśli, dlatego Premier League i Liga Europy będzie nasza:)
» 9 marca 2012, 09:49 #317
kujawa: LE daje wiecej emocji?
Przeciez takich zlych meczy jest wiecej niz dobrych
To juz koncowka sezonu a ile komentarzy juz bylo ze slabszy mecz kazdemu sie zdarza, tylko ile takich meczy juz bylo a ile jeszcze bedzie
Nie ma co sie glupio usprawiedliwiac, tylko przyjac na klate ze Manchester jest slaby,. ze liga jest coraz slabsza (w konteksie europejskim bo widowiska w lidze sa swietne) a nie glupoty pisac.
» 9 marca 2012, 11:54 #316
ziomboy777: powiem Wam , że Athletic to ciekawa drużyna.... mają bardzo dobrego trenera... świtnych zawodników... wspaniałych kibiców... i niestety nie mają kasy... jak by mieli mogliby wzmocnić nieco skład żeby mieć solidniejszą obronę i szerszy zespół i mogliby namieszać... a tak dużo kibiców przed meczem mówiło , że bez problemu sobie poradzimy...
» 9 marca 2012, 09:44 #315
JRI: Athletic stosuję taką politykę, że tylko piłkarze z Kraju Basków mogą grać w Bilbao.
» 9 marca 2012, 12:22 #314
ziomboy777: to tym bardziej szacun dla nich...
» 9 marca 2012, 12:51 #313
RedDevilFan79: Zenada!! Takiej nie mocy United to nie widzialem dawno...Przeciez tam wogole nie bylo widac ze graja diably,tak sie dac stluc na OT:/tylko De Gea nam uratowal dupe i jeszcze Roo dawal rade a tak to same ciotki,nie widzialem tam wogole sily united jestem zalamany.Czekalem na totalna miazge Bilbao!!Jak diably przegraja u nich to kurde sie zalamie.
A i zapomnialem o jednym waznym:Gdzie sa KIBICE na OT,poprostu zalamka co oni reprezentuja.Cala atmosfera na OT porazka!!
Do boju United
» 9 marca 2012, 09:43 #312
DaniooO: przeciez takie rzeczy bedą sie zdarzały, bedziemy zaliczac wpadki bedac w takiej dyspozycji, to ze z tottenhamem sie udalo na farcie to z bilbao nie, i tak juz bedzie w kratke. Nie jestesmy w tej chwili druzyną grajaca jak mistrz grac powinien. A bez rooneya to juz klapa totalna masakra. W city tak duzo od jednego gracza nie zalezy...
» 9 marca 2012, 09:40 #311
ziomboy777: buahahaa! nie zalezy?.... a co sie stalo jak Toure wyjechal na PNA??... zobacz ile punktów potracili wtedy... do tego wyobraź sobie co by sie stało jak by w tym samym czasie zabrakło u nich Silvy...
» 9 marca 2012, 09:46 #310
Radosny: Potrzeba im jeszcze lepsze kontrakty to wtedy będą grali, że aż miło ! Teraz za mało zarabiają żeby grać w tych żenujących rozgrywkach. Profesjonaliści, banda nieudaczników.
» 9 marca 2012, 09:35 #309
CcxcC: ja powiem tak,presing wysoki i nas nie ma ! nic nie gramy jak ktoś nas ciśnie , wkurza jak mnie jak obrońca orbi akcje biegnie i zamist te kołki się ruszyć to stoją i musi cofać piłkę. i Smolling i Jones wbiegali i chcielicoś zdziałać a tam nikt się nie kwapił do pomocy , co za bezradność !Ferguson też wpuszcza Andersona po kontuzji i do tego widzi jak rywal gra .no co on dał !o kibicach nie wspomne , wydaję mi się że czeka nas kryzys może nie spadniemy nisko ale mistrzostwach trofeach możemy zapomnieć za jakiś czas ktoś wyłoży kasę lub w końcu przestańemy oddawać takich jak Pogba bo to co widzę to bezradny klub! Odszedł CR7 i gramy dno! wygrywamy na farcie! czasem Valencia ma przebłysk ,Nani rzadko, rooney gra zawsze dobrze ale jak nie ma piłek to co? to samo co Torres w Chelsea , nie dostaje piłek to co ma zrobić ?!a Llorente ile miał ?! ciagle dostawał piłki!jak dla mnie straciliśmy OLD TRAFFORD i napewno szacunek!
» 9 marca 2012, 09:24 #308
barteqq08: No więc tak. To był NAJSŁABSZY mecz Manchesteru United w tym sezonie, nie pamiętam, by naszą drużynę jakakolwiek drużyna przyjezdna zdołała tak zdominowac...

We wczorajszym meczu Athletic wykorzystał wszystkie słabości United, których inne drużyny nie zauważały a mogły już wcześniej się zemścic - lecz zemściły się dopiero teraz, a więc:
- krycie na radar,
- totalne ZERO pressingu,
- gapiostwo obrońców,
- lenistwo niektórych graczy (Andersonowi nie chciało się np. nawet biegac)

Błędem wg. mnie było wystawienie od początku Parka, Rafaela, Smallinga Hernandeza.

Za Parka powinien grac Nani, Rafael kompletnie sobie nie radził, na jego pozycji powinien zagrac Jones, a Carrick od początku w środku pomocy. Smalling ledwo po kontuzji i Lljorente robił sobie z nim co chciał, Hernandez po prostu jest lepszy kiedy wchodzi z ławki...

Naprawdę to było straszne oglądac ten wczorajszy mecz, ale jako kibic Manchesteru United oczywiścię WIERZĘ, że wyciągną wnioski z tej klęski i podniosą się w meczu rewanżowym, choc będzie to niesamowicie trudne, wygrac w Hiszpanii dwoma bramkami.

Nie dobrze mi się robi jak czytam niektórych komentarze w stylu "To wina Fergusona, mam nadzieje ze to jego ostatni sezon w United", albo "no to już mamy po awansie" - co z was za kibice?!


We Believe, I Believe, MANCHESTER UNITED Believe !
» 9 marca 2012, 09:08 #307
Daro13: tak zacytowałeś moje zdanie, mam do niego absolutne prawo. Jestem pewien ze to wina Fergusona gdyż cały czas robi bezsensowne roszady w składzie. Wiadomo ze Baskowie maja bombę zamiast mózgu, na każdy mecz są nabuzowani jak na finał i czemu on wystawił tak rezerwowy skład?
Poza tym mógł ściągnąć Nuriego Sahina, mógł ściągnąć Pastore, teraz Ganso jest świetnym pomocnikiem i co z tego wyniknie? Nie da więcej kasy niz 20mln bo przecież Ci piłkarze nie są więcej warci niż Berbatov... No a niestety jak się traci młode talenty z akademii to później trzeba dokupować piłkarzy na dane pozycje a jak się ich nie dokupuje to środek pomocy wygląda tak jak wczoraj....
» 9 marca 2012, 09:51 #306
linox: Jak mozesz powiedziec, ze wystawil rezerwowych? My juz praktycznie takowych nie posiadamy (chyba ze mlodziki), graja ci co wg opinii SAFa sa w lepszej dyspozycji akutalnie tak to widze w formacji drugiej i dalej, obrona natomiast, to jakis cyrk, kazdy wie ze monolit lepiej sie sprawdza, musi byc stala linia ale u nas boss propaguja inna polityke. Ponoc nigdy nie wystawia drugi raz tego samego skladu.
» 9 marca 2012, 11:46 #305
Fabio: Wracając do meczu to Moje 1 przemyślenia tak już po ochłonięciu to to ,że United nie tyle nieradzi Sb z FCB ,ale z hiszpańskimi zespołami !!
Kurkwa modo co zrobił Rafael przy golu na 3:1 dla Bilbao to się w pale nie mieści !!
Jak można było tak odpuścić ?!
de Gea znów parokrotnie uratował tyłek United ,gdyby nie On to Bilbao miałoby już zapewniony awans po wyjeździe z OT !!
I jeszcze 1 z goli dla Bilbao był z EWIDENTNEGO SPALONEGO !!
Wstyd ,że kibice przyjezdni zagłuszyli sympatyków United ,doping na OT stał na tragicznym poziomie !!
Bądźmy szczerzy z awansem będzie bardzo trudno !!
Trzeba wierzyć ,a United w Bibao musi wygrać 0:1 ,lub różnicą 2 goli. Ale jest też 1 pozytyw ,$hity przegrało w Lizbonie ze Sportiniem 1:0 Glory Glory Man United
» 9 marca 2012, 09:00 #304
chips: minimum 2-0 bo Bilbao ma więcej bramek na wyjeździe.
» 9 marca 2012, 10:58 #303
satan23: Już nawet się nie wqr...wiam że znowu przegraliśmy... właśnie mnie olśniło panowie my poprostu nie mamy kim grać !! Tu chciał bym wrócić do tematu poszukiwania obrońcy, bo na forum pojawiały się głosy sprzeciwu że mamy nadmiar zawodników na tych pozycjach.. Ciekawe bo Rio i Evra pograją może 2 -3 lata o ile utrzymają poziom(miejmy nadzieję że Vidić wróci do pełni sprawności) a następców nie widać poza Jonsem. Wczoraj wyszły na światło dzienne kolejne słabości naszej drużyny. Szkoda wczorajszą postawę komentować bo chyba już temat pomału został wyczerpany, dodam jedynie od siebie jedynie że z taką grą w tym sezonie nie zasługujemy nawet na grę w LE. W lidze w większości dopisuje nam szczęście ale jeszcze wszystko przed nami ;] pzdr
» 9 marca 2012, 08:56 #302
kamsek: Powiem tak; jestem z tą drużyną od 15 lat, przeżywała różne kryzysy i załamania, ale tak słabej obrony nie miała nigdy, Rafael chyba powinien sobie przemyśleć parę spraw a zwłaszcza bramkę na 1-3 dla rywala. Fatalnie...
» 9 marca 2012, 08:54 #301
dejv7774: brawo brawo propunuje fergusonowi pościągać zawodników z lat 90 "
» 9 marca 2012, 08:50 #300
MlodyRWLK: z całymi szacunkiem do fergusona , ale jak dla mnie on sie juz wypalił , grający dziadkowie tak samo , to juz nie to samo co pare lat temu , wiec niech legendy ustąpia miejsca innym !!
» 9 marca 2012, 08:54 #299
chips: tylko zauważcie jedno - ci dziadkowie graja lepiej i przede wszystkim z większym zaangażowaniem niż ta cała utalentowana młodzież... Wczoraj było to bardzo dobrze widać jak Giggs biegał i walczył o każdą piłkę a taki np Rafael stał i się przyglądał.
» 9 marca 2012, 11:01 #298
AgEnT: Może dlatego, że "mieliśmy dać pograć młodzieży", a ta młodzież w ogóle szans nie dostaje, albo łapie kontuzję lub jak w ostatnim czasie odchodzi za pół darmo ...
» 9 marca 2012, 14:43 #297
MlodyRWLK: Dramat , dramat i jeszcze raz dramat , jak patrze na decyzje Fergusona to mnie serce boli , i wydaje mi się ze chyba nadszedł czas zeby ustąpić miejsca komuś młodszemu z nowymi i świeżymi pomysłami na tą drużyne . Wczorajszy mecz pokazał ze nie mamy się jak narazie co mierzyc z czołówką , jak ma sie problemy ze sredniakiem , liga hiszpańska przoduje pod kazdym wzgledem jak na dzien dzisiejszy , przykro jest patrzeć na porażkę ulubionego klubu , ale cóż tak tez czasem bywa , trzeba odświeżyć ten zespół , znaleźć nowy sposób na grę !!
» 9 marca 2012, 08:49 #296
kamooll77: najslabszy ptk zespolu wczoraj to hernandez z calym szacunkiem do niego stzrelal tyle bramek i wogole ale teraz jest bardzo bardzo nei w formie i wystawil bym mu ocene za wczorajsze spotkanie 0 bo nic nie zagral.. kazdy jego strzal byl za lekki albo malo precyzyjny ablo chcial sam a moglby podawac.. poprostu slaby mecz united a za przegrana winie SAF-a ale jestem i bylem z ta druzyna i bede glory glory MANCHESTER UNITED
» 9 marca 2012, 08:48 #295
spOntan: Jestem zażenowany grą United, o dopingu 'kibiców' już nie wspominając. Nie ma sensu się więcej rozpisywać, bo inni już to zrobili :)
Potrzeba gruntownej przebudowy, bo niektórzy mam wrażenie, że są w tym klubie albo za zasługi, albo z sentymentu.
» 9 marca 2012, 08:28 #294
RadsonRadson: Ja mam pytanie . Czy na rewanż będzie gotowy Valencia ? Bardzo bym chciał wtedy wyszedłby najlepszy skład i moglibyśmy jeszcze awansować .
» 9 marca 2012, 08:18 #293
chips: Tylko, że oni wyglądają jakby nie chcieli dalej awansować. Było to widać w obu meczach poprzedniej rundy i wczoraj aż za nadto.
» 9 marca 2012, 11:03 #292
przemekk28: Sami sobie jesteśmy winni i tyle. Co z tego, że bramka ze spalonego, należała im się.
» 9 marca 2012, 07:56 #291
TCHOREK: Wybaczcie ale jak czytam 99% z was to płakać się chce tak jak od oglądania meczu.. wszyscy narzekacie i zwalniacie ino SAF'e albo 3/4 zawodników... A może ktoś oglądał mecz i dostrzegł naszych kibiców i nasze wielkie OLD TRAFFORD? Czysty wstyd jak ogląda się mecze u nas.. Jak nasi zawodnicy mają grac kiedy to na 80tys stadionie wypełnionym może w połowie słyszałem ino 8tyś wiernych kibiców w hiszpani... a to nie pierwszy i niestety nie ostatni taki mecz.. Od dłuższego czasu nie ma dopingu, gwizdów.. po prostu nic nie ma.. po co nam stadion jak nie ma kibiców? Ja się nie dziwie jak lepiej gramy na wyjazdach bo tam choć na nas gwizdają i to jakoś motywuje naszych i graja znacznie lepiej.. Już nie pamiętam kiedy jakiś rywal się "bał" wychodząc na nasze boisko słysząc śpiewy kibiców... Teraz OT to tak jak orlik.. każdy przyjeżdża jak na mecz sparingowy choć i tak czasami u nas w C klasie jest lepszy doping na tych orlikach...
Pozdrawiam
» 9 marca 2012, 07:55 #290
spOntan: a najlepsze było jak kibice Bilbao gwizdali na naszych, kiedy ci byli przy piłce :D
» 9 marca 2012, 08:07 #289
rafau1991: Hehe, no niestety to prawda ;/
Pomimo, że mamy najlepsza frekwencję na OT ( [link usunięty]) to doping gorszy niż w pierwszej lepszej lidze okręgowej. Niby wielki klub, ogromna liczba fanów a nie potrafią zagrzać do gry swoich ulubieńców. Jakby bilet na mecz kosztował 20 zł, a samolot w dwie strony 30 zł to sam bym pokibicował naszym, a tak z daaleka to nie ma jak bo nie słyszą ;P
» 9 marca 2012, 08:39 #288
NanoUnited: No to fakt że głośniejsi byli kibice gości niż nasi :( wstyd no ale pewnie kibice tak jak piłkarze olewają LE.
» 9 marca 2012, 08:58 #287
Daro13: Kibice zachowują się adekwatnie do tego co prezentuje MUFC wiec ja się im wcale nie dziwie. Gdy by MUFC grało tak jak przystało na mistrza Anglii to o kibiców nie musiał byś się martwic.
» 9 marca 2012, 09:52 #286
NanoUnited: Nie ma się co przejmować Liga Europejska jest za cieńka dla nas, a już w ogóle za karę tam jesteśmy to po co grać?
» 9 marca 2012, 07:36 #285
Damian333: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.03.2012 07:34

Witam . Wiem że mi będziecie wrzucać bo większość nie ma za grosz obiektywizmu , ale ciesze się cholernie z wygranej Athleticu. Macie teraz swoją WIELKA ANGIELSKĄ LIGĘ gdzie to sredniaki nawet mogą pokonać czołówkę. No to prosze ja was macie Athletic Bilbao , średniak Ligi Hiszpańskiej który was pogrążył na Old Traford . Ostatnio "wy" kibice Man Utd zaczeliście cwaniakować co to nie wy co to nie wasza liga , ale jak macie się zmierzyć z farsą to zawsze dostajecie po dupie . Oprucz sezonu 07/08 . Zmierzylibyście się teraz z Milanem , Realem , Barceloną , dostajecie po dupie od każdego . Trzeba się pogodzić że Liga Angielska nie jest już tą ligą angielską z przed dawien dawna . dziekuję pzdr. dla kibiców z szacunem i tym co sie znają na piłce przede wszystkim .
» 9 marca 2012, 07:33 #284
NanoUnited: to raczej nie wielkość ligi hiszpańskiej, tylko olewcze nastawienie zawodników doprowadziło do takiego wyniku ale mnie też wynik cieszy bo teraz jesteśmy nastawieni tylko na ligę.
» 9 marca 2012, 07:47 #283
Damian333: Każdy z twojego zespołu śpiewa jak to oni chcą wygrać te rozgrywki , więc nie mam podstaw do tego żęby stwierdzic ich olewcze nastawienie . I masz racje to nie jest tak że wielkość hiszpani tytlko to jest slabość ligi angielskiej . Twoj zespół jak i niebieska strona jestescie za burtą LM , Arsenal juz sie pożegnał , a Chelsea się ppożęgna w następnym tygodniu i w ćwierćfinale nie bedzie nikogo z Anglii .Trzeba trochę być obiektywny i przejrzeć na oczy .
» 9 marca 2012, 07:52 #282
7iverson7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.03.2012 07:59

Ja się z tym zgadzam,poza tym fragmentem o cwaniakowaniu kibiców United.
Musiałeś akurat trafić na kilku zaślepionych dzieciaków,bo np. na tej stronie częściej widać komentarze,że potrzebujemy porządnych wzmocnień,bramkarz uratował nam mecz ,wygraliśmy z dużą pomocą szczęścia lub że zawodnik xxx jest beznadziejny.
Na dzień dzisiejszy myślę,że mamy 3-4 zawodników na poziomie Llorente,Javi Martineza i Muniaina w Manchesterze United(Rooney,Nani,Valencia,Evra+ Vidic który do końca sezonu nie zagra).
To trochę mało zważywszy na to o co starają się grać w Bilbao,a o co w Manchesterze.Zresztą wystarczy,że Rooney i Nani złąpią słabszą formę,a Valencia jest kontuzjowany i nie ma komu grać tak jak wczoraj.
Osobiście byłbym w niebo wzięty gdy United kupiło chociaż jednego z trójki Llorente,Muniain,Javi Martinez.
» 9 marca 2012, 07:58 #281
mateuszr20471: Damian333- niestety zgadzam sie z toba. Bardzo chcialbym nazwac PL najlepsza liga na swiecie, jednak obecnie nie ma do tego podstaw. Zespoly angielskie dostaja w europejskich pucharach po dupie, zas hiszpanskie zachodza bardzo daleko, w LM Real,Barcelona, w LE Athletic,Atletico,Valencia. Mam nadzieje, ze sie to wreszcie zmieni, ze United wreszcie w lecie sie porzadnie wzmocni, ze Chelsea wreszcie sie obudzi, ze Arsenal tez cos zmieni.
» 9 marca 2012, 08:23 #280
NanoUnited: głupoty gadasz Damian333 każdy z mojego zespołu na pewno nie a cześć wręcz powiedziała że czuje wstyd, że gra w takiej lidze (Evra, Nani)
» 9 marca 2012, 08:57 #279
Piugeth: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.03.2012 08:58

Chyba każdy jak gra, to po to, żeby wygrać, czy tak?
» 9 marca 2012, 08:57 #278
NanoUnited: Piugeth no właśnie też mi się tak zdawało, ale po składzie i zaangażowaniu w mecz widzę że jednak niektórzy mają to w d... ;/
» 9 marca 2012, 09:02 #277
linox: "Chyba każdy jak gra, to po to, żeby wygrać, czy tak?"

Kazali to co maja zrobic, odmowic? musza wyjsc na boisko, ale co na nim zrobia to juz inna kwestia;}
» 9 marca 2012, 11:56 #276
RooneyMANUTD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.03.2012 07:23

Oglądałęm ten mecz jedyne co mi sie udało dostrzec to nędza z tyłu oraz FATALNY ANDERSON !! nie wiem co sie z tym chłopakiem dzieje : ////
» 9 marca 2012, 07:22 #275
guodzilla: Czemu się dziwicie, przecież sam kapitan powiedział, że to są "żenujące rozgrywki", więc po co się starać.
» 9 marca 2012, 07:15 #274
filo1996: Po pierwsze Defensywa diabłów bardzo mnie zawiodła.Bilbao miało zadużo miejsca w środku pola boiska.Rooney nie mógł wstrzelić się w bramkę , Chicarito chciał sam wykańczać akcje , przekładać z nogi na nogę , zamiast wcześniej wykańczać lub dograć kolegom.Po drugie sędzia powinien być wystrzelony w kosmos.Nie zauważać spalonych co akcję bilbao, bramka strzelona ze spalonego , albo podyktowany wolny za to że evrze spadł but z nogi :/:/, poczym padła bramka. Jeżeli sędzia przerwał mecz z powodu że spadł but i podyktował przewinienie dla bilbao , to jest śmieszne.W takim razie sędzia powinien wziąść piłkę i podytować rzut sędziowski a bilbao powinna oddać piłkę , a ci wywalczyli górną piłkę i strzelili bramkę.Bramka na 1-3 winna rafaela. Jestm bardzo wkurzony na sędziego.Wieżymy w rewanż i united wygra.Ostatnio lepiej gramy na wyjazdach wieć GLORY GLORY.
» 9 marca 2012, 07:12 #273
badi: Bardzo słaby mecz w wykonaniu United, po całkiem przyzwoitym meczu z spurs, spodziewałem się lepszej gry. Cóż, Bilbao, chciało grać w piłkę walczyło o nią, cała drużyna stosowała pressing (było wiadome że tak będą grali, tak właśnie grają w la liga, tak samo grało Chille'e gry trenerem był Bielsa, on ma prostą filozofię nie walczysz/nie pracujesz dla zespołu nie grasz - to wczoraj było widać). Zaangażowanie graczy Bilbao było na poziomie 2-3 razy wyższym niż nasze. Chciałbym zobaczyć tak walczące United w rewanżu.
» 9 marca 2012, 06:42 #272
gornicki89: Anderson nie powinien grać do końca sezonu. To co ten chłopak dzisiaj pokazał jest poniżej krytyki.
» 9 marca 2012, 03:35 #271
Brancik: a i byłbym zapomnial , Anderson ,smietnik ktory gra nic , nie wraca i wyglada jak ...ech szkoda słów ... jako wierni kibice jak i ja , mozecie mnie zbluzgać , lecz ja na typa nie moge patrzeć , zwlaszcza jak jest zmiennikiem w takich momentach .. nic nie wnosi .... należy mu sie kebab a nie tygodniówka !

4ever United !
» 9 marca 2012, 01:02 #270
Brancik: witam.... jestem nadal w szoku po tym co ogladalem ....jestem kibicem Manchesteru od 13 lat .... i to jest pierwszy mecz w takim wykonaniu jaki ogladalem ... zwlaszcza u siebie ... De Gea , Evans i oczywiscie Rooney , poza nimi nie istnielismy , przy 3 bramce Rafael poprostu przeszedl samego siebie, zagral jak o pietruszke , grać profesjonalny footbal i robic takie bledy ? nie pojmuje...Ronney , szkoda mi go momentami bo haruje jak wół a nikt nie gra z nim , grochu przyjmuje pile i mu odskakuje, musi sie obrócić i zastanowic zanim kopnie i musi miec 200% sytuacje ,setka mu nie wystarcza czasami ;/ Rafael poprostu miazga , nie wiem jak to ująć w slowa ....u podkreslam , na old trafford takie wyniki ? kiedy tak bylo?ostatni mecz z Chelsea , pierwsza polowa, to United ktore pamietam od zawsze.... kazdy staral sie podawac celnie , kazda pilka byla z sercem i z checia wygrania , to ostatnie chwile w ktorych mialem przyjemnosc ogladac nasze stare United ;/ mialem rowiez dzisiaj wrażenie przez moment ze podeszlismy do meczu z podniesiona glowa... jak kazdy kibic uwielbiam trofea swojej drużyny , lecz najbardziej mnie cieszy jak gre sie oglada z zachwytem ... tego ostatnio nie ogladam .... i choc diably by dzisiaj wygraly, to byla by to wygrana na ktora nie zasłużyli ....wg mnie Atletico powinno wygrac ten mecz 6:2....brawo De Gea ... w jego oczach widac walke o cos ... po kiksach , podniósł sie !brawo !tesknie za starym United , walka do konca, jesli juz gole w ostatnich minutach to tylko przez nich strzelane i koncentracja najbardziej doświadczonego , tego brak....
NA ZAWSZE Z UNITED !!
» 9 marca 2012, 01:00 #269
western: Powiem tak: WSTYD! Na dodatek mecz oglądałem z kolegami. Oczywiście obstawiałem gładkie 2:0 dla United. Co to ma być? Przyjeżdża jakaś przypadkowa drużyna i dyktuje warunki? Na Old Trafford w Manchesterze! Po czym miażdży naszych grą i wyjeżdża z kożystnym wynikiem! Nie pamiętam takiej zlewki od kiedy kibicuje Diabłom czyli od 1999 roku.
» 9 marca 2012, 00:50 #268
western: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.03.2012 11:31

No OK. Skoro uważasz, że United powinno na własnym stadionie nie dorastać do pięt drużynie, która jest akurat piąta w hiszpanii i zamiast demolować takich rywali i odprawiać z kwitkiem bronić się przez cały mecz (na dodatek nieudolnie) to już Twój pogląd i ja go nie zmienie. Przypominam tylko, że jeszcze całkiem niedawno strach było innym ekipom przyjeżdżać na Old Trafford. Za dużo coś tych przypadków i słabych meczy w tym sezonie. Uwierzyłbym gdyby taki mecz zdażył się raz czy dwa na rok. Przypominam także, iż to nie Liga Mistrzów, a Liga Europejska. Może i dobrze, bo co by było jakbyśmy to my zamiast Aptekarzy grali w środę na Camp Nou. Ja zawsze wierzę w United, od małego im kibicuję ale trzeba być sprawiedliwym i obiektywnym. Równorzędnych rywali powinniśmy szukać w klubach z najwyższej półki czyli Barcelonie ewentualnie w Realu lub np. Milanie, a nie w Bilbao czy Norwich. W końcu nadal jesteśmy ekipą z najwyższej półki czy już może nie i powinniśmy szukać szczęścia, ze słabszymi drużynami? No proszę was! Całkiem niedawno takie tuzy jak wyżej wymieniony Milan, Chelsea czy Roma dostawały na Old Trafford takie baty, że aż miło było patrzeć! A to co widziałem wczoraj to chyba najgorszy mecz w wykonaniu mojej ukochanej drużyny jaki dane mi było oglądać. Miejmy nadzieję, że te słynne w ostatnim czasie "wnioski po słabym meczu" w końcu zostaną wyciągnięte!
» 9 marca 2012, 11:31 #267
Fabio: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.03.2012 00:49

Wracając do meczu to Moje 1 przemyślenia tak już po ochłonięciu to to ,że United nie tyle nieradzi Sb z FCB ,ale z hiszpańskimi zespołami !!
Co zrobił Rafael przy golu na 3:1 dla Bilbao to się w pale nie mieści !!
Jak można było tak odpuścić ?!
de Gea znów parokrotnie uratował tyłek United ,gdyby nie On to Bilbao miałoby już zapewniony awans po wyjeździe z OT !!
I jeszcze 1 z goli dla Bilbao był z EWIDENTNEGO SPALONEGO !!
Wstyd ,że kibice przyjezdni zagłuszyli sympatyków United ,doping na OT stał na tragicznym poziomie !!
Bądźmy szczerzy z awansem będzie bardzo trudno !!
Trzeba wierzyć ,a United w Bibao musi wygrać 0:1 ,lub różnicą 2 goli.
Ale jest też 1 pozytyw ,$hity przegrało w Lizbonie ze Sportiniem 1:0 Glory Glory Man United
» 9 marca 2012, 00:47 #266
swiatlonh: Jeżeli w Bilbao wygramy 1:0 to odpadamy ;> 4:3 nas ratuje albo wygrana dwiema bramkami :D
» 9 marca 2012, 00:51 #265
hitman90: To co dzisiaj pokazało MU, to właściwie nic nowego. Dziwie się innym drużynom, że nie biorą przykładu z Ajaxu czy Athleticu Bilbao. ŚREDNIAKI europejskie po prostu nas leją na naszym stadionie. Przypadek? Raczej norma. Przyczyna? Dla mnie jedna i bardzo prosta. Brak pomysłu na grę.

Nikt chyba na ten moment nie wie, jak gra MU, bo MU samo w sobie nie zna odpowiedzi na to pytanie. Diabły dostosowują się do tego, co gra przeciwnik i nie potrafą narzucić własnego stylu. Tak jest od dłuższego czasu, niestety. Jak patrzę na Andersona, który stoi jak kołek i się gapi dookoła, Cariccka , który do obrotu z piłką potrzebuje okręgu o promieniu 4 metry, Hernandeza, który prowadzi piłkę 2 metry przed sobą a przyjmuje na 3 do przodu, to zastanawiam się, jak to możliwe, że dalej jesteśmy w czołówce rozgrywek.

Nie ma zawodnika, który by coś wymyślił, zagrał niekonwencjonalnie, zmieniał pozycję, szukając sobie miejsca. Oczywiście nie dotyczy to Rooneya, który daje więcej MU niż jakikolwiek inny zawodnik świata daje swojej. Ale sam nie wygra meczu i kropka. Przez ostatnie parę lat, mimo, że Manchester grał kiepsko, dawaliśmy radę. Odpadnięcie z LE na tym etapie byłoby katastrofą i patrząc na grę, ten sezon może zakończyć się bez żadnego trofeum. Mam nadzieję, że SAF ściągnie na prawdę kreatywnego zawodnika na środek, który ma ciąg na bramkę, pomysł na grę i potrafi być liderem na boisku. Kogoś takiego ma chyba każdy największy klub świata. Barca - Iniesta/Xavi, MC - Silva/Toure, CFC - Lampard (może i nie jest w formie, ale zobaczcie ile zdobył bramek, albo ile zdobywał w poprzednich sezonach), Real - Kaka/Oezil... MU...?? To co dzisiaj robił z nami Muniain to była klasa światowa. Właśnie nam brakuje takiego kogoś.

Sorry, za taki długi komentarz, ale jak ktoś na niego odpisze, będzie mi miło:)
» 9 marca 2012, 00:34 #264
Halas1234: ja tylko powiem, że się zgadzam... w ogóle co MU pokazał ? NIC. W ogóle olali se przeciwnika ... a jak stracili drugą bramkę to za czeli coś grać ale to i tak nic nie dawało... mniejsza o ten rzut wolny co był niezrozumiały (z tym butem) ale co robił Rafael ? w ogóle katastrofa tak to trzeba nazwać. Niech Fergi coś zrobi bo to będzie walka tylko o tytuł .... bo tylko w lidze umiemy coś zagrać...
» 9 marca 2012, 00:50 #263
wrobel1992: De Gea, Evans i Roo na plus. Reszta dramat. Giggs niechlujny, Jones chore straty, Smalling biegnacy z pilka na polowe przeciwnika i kopiacy do naszego bramkarza, Park-chyba nie ma co napisac, Evra-byl momentami, a wiekszosc czasu chyba gawedzil z kibicami, Rafael bez energii, Chicharito albo nie przyjmowal albo czekal na dobre ustawienie defensorow, Young zero iskry w sobie. I po fajnym meczu ze Spurs taka klapa. Sadze, ze chlopaki dadza rade za tydzien, ale dzis zagrali koszmarnie!
» 9 marca 2012, 00:28 #262
Adam11: Yaankes-->

Po1 Chicharito to zawodnik stworzony do tego by grać w United. Wszystkie zarzuty odnośnie jego techniki są w 100% uzasadnione, ale jego zadaniem jest znajdowanie się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Dziś zagrał nieskutecznie, ale zaufaj mi, że podobnie jak w ubiegłym sezonie jego bramki mogą zdecydować o tym, że zdobędziemy w tym sezonie cokolwiek.

Po2 Nie gramy tym samym składem z kilku powodów:

1 Nasza pierwsza 11 jest dużo słabsza od wielu klasowych zespołów w Europie oraz od kilku w PL.
2Od kilku lat da się zawużyć, że Manchester United to maratończycy. Nikt na świecie nie radzi sobie lepiej z trudami związanymi z kontuzjami od nas. Z chwilą gdy w Barcelonie wypada jeden zawodnik, który jest według mnie najlepszym zawdonikiem na świcie (Xavi) ich gra traci 40% a taki Messi traci nawet 50% - bo ten zawodnik bez swojego hiszpańskiego kolegi jest zupełnie kimś innym. City traci dwóch podstawowych zawodników na kilka miesięcy i od razu krzywa idzie w dół.

Taka strategia Fergusona ma jednak swoje koszta w postaci dużo słabszej formy w meczach pucharowych. Nie gramy tym samym składem to się nie ma co dziwić, że kiedy ma dojść do tylko dwóch meczy robią się problemy. Ktoś ostatnio powiedział, że gdyby LM nie była turniejem tylko normalną ligą, w której grałoby 16 najlepszych drużyn Europy w 38 kolejkach, to nie byłoby takiego klubu, który podskoczyłby United. Ja osobiście uważam, że w tym coś jest.

3 Ferguson po prostu uwielbia dawać zawodnikom niecodzienne wyzwania, a to rzuca Jonsa na środek pomocy, a to Valencię na prawą obronę. Innymi słowy ten typ tak ma. Osobiście uważam, że nie ma w tym nic złego, ale trzeba mieć naprawdę wybitnych piłkarzy, żeby się takie rzeczy bawić. Ferguson przecenia kilku swoich zawodników.

Po3 Wpuszczenie dziś Adersona było przysłowiowym łapaniem się brzytwy. Fergi widzał co się dzieje, w linii pomocy a gołym okiem było widać nie tylko wielką nieporadność oraz lepsze wyszkolenie techniczne rywala, ale również to, że zawodnicy mają w nogach mecz z Kogutami. Widać było to w każdej formacji a zawodnicy gości biegali tak jakby ktoś mi włączył w tv przyspieszone obroty. Dziś mieliśmy nieprawdopodobne szczęście bo każda kontra pachniała bramką. Ferguson zrobił wszystko co było w jego mocy. Według mnie wystawił naprawdę mocny skład. Trzeba się pogodzić z tym, że nasz bardzo mocny skład gra bardzo słabo. Koniec kropka.
» 9 marca 2012, 00:55 #261
donniedarko: Brawo Adam11.

Pierwszy naprawdę przemyślany, obiektywny komentarz.
Zagraliśmy słaby mecz, ale z bardzo silnym przeciwnikiem, dodatkowo będącym w o wiele lepszej formie niż my. Podpunkt 3 to jest coś co najbardziej mnie boli.
Kiedyś SAF jak nie nie miał zawodnika na pomoc lub obronę to wstawiał tam Oshe'a. Od kiedy Irlandczyk odszedł, każdy zawodnik u nas musi być uniwersalny.
A szkoda, wystarczyłoby dokupić 1-2 klasowych zawodników.
» 9 marca 2012, 08:41 #260
linox: "Ferguson po prostu uwielbia dawać zawodnikom niecodzienne wyzwania"

Poezja :D

Cos w tym jest, probuje wyrozniac sie spsrod innych fachowcow takim pionierskim ustawianiem zawodnikow, czy czerpiemy z tego jakies owoce? Polemizowal bym.

Rozumiem ze Nani ostatnio jakis nie swoj, ale na hiszpanow techniczny chlopak byl bardzo potrzebny niz drewniany Park, kiedys mial zelazne ploca, teraz tego nie widac..
» 9 marca 2012, 12:07 #259
PiterParker: A ja mam dziwne przeczucie że się podniosą. To nie ten Manchester United ale jest jeszcze szansa. Niestety teraz jesteśmy średniakiem i taka jest prawda. Trzeba odbudować drużynę...
» 9 marca 2012, 00:25 #258
swiatlonh: Źle się patrzy na tak grające United, niby wystawiliśmy dobrych zawodników, ale brakowało środka pola. Moim zdaniem miejsce Jonesa jest na obronie i wszelkie próby wciskania go do pomocy, żeby rozgrywał piłki spełzają na niczym. Owszem, jest to wszechstronny gracz i może on zagrać w środku, ale tylko jako defensywny pomocnik odpowiedzialny głównie za destrukcję w sytuacji gdy gramy trójką środkowych pomocników, bo jeśli chodzi o rozgrywanie piłki to u niego z tym słabo. Wystarczy spojrzeć na jego poruszanie się po boisku i porównać je do ruchu Scholesa/Carricka na przykład - Ci gracze, gdy rozgrywamy piłkę, cały czas są pod grą, wychodzą w stronę piłki, przed przyjęciem już wiedzą co z nią zrobic, u Jonesa tego nie ma i ciężko cokolwiek rozegrać.

Można pisać jak to Bilbao "zasłużyło" na wygraną, bo lepiej grali, ale nie da sie nie zauważyć pewnej rzeczy... Gdy teoretycznie lepsza drużyna stwarza sobie multum sytuacji do strzelenia bramki, a mimo to nie osiąga dobrego rezultatu, to wszyscy mówią o tym, że "wygrywa się poprzez strzelanie większej ilości bramek, a nie stwarzanie większej ilości okazji". Natomiast, gdy teoretycznie słabsza drużyna wygrywa z tą teoretycznie lepszą, pomimo tego, że jedną bramkę strzela ze spalonego, a drugą po kuriozalnej decyzji sędziego to wszyscy mówią, że drużyna zasłużyła na zwycięstwo. To co zrobił sędzia było po prostu idiotyczne, bo to my mieliśmy piłkę, nie wiem, w najgorszym wypadku powinien zastosować rzut sędziowski, ale kolejną sprawą jest zachowanie zawodników Bilbao, którzy moim zdaniem powinni oddać piłkę naszym zawodnikom, takie zachowanie jest nie fair-play.
» 9 marca 2012, 00:22 #257
4uKrychu: W 100% się zgadzam, poza ostatnim zdaniem.
Żaden klub nie oddałby w takiej sytuacji piłki. Decyzja sędziego jest - gra idzie dalej. Fakt, sędzie się pomylił, ale już piłkarzy Atletico winić nie można.
Co do reszty, pięknie napisane.
» 9 marca 2012, 00:26 #256
Adam11: Człowieku! Byliśmy o 3 klasy słabszym zespołem.

Baskowie byli świetni w każdym aspekcie gry.

Oni nawet faulowali nas pięknie! Mówię serio. Według mnie ich występ był doskonały i tylko piłkarz rodem z ligii, w której na codzień grają uratował nas od wielkiej kompromitacji! Tak jest po prosty "tylko" kompromitacja!
» 9 marca 2012, 00:30 #255
swiatlonh: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.03.2012 00:49

Jakby nie było nadal w footballu istnieją pewne niepisane zasady i nawet nasi piłkarze wyglądali jakby oczekiwali od zawodników Bilbao tego, że wykopią piłkę poza boisko, bo to wydawało się oczywiste i przez chwilę nasz zespół stał jak wryty. Nie umniejszam winy Rafaela przy stracie tej bramki po prostu uważam, że powinni zachować się fair-play, ale może ja mam jakieś różowe klapki na oczach 8)

@Adam11

Bramkarz też jest częścią drużyny, wydaliśmy na niego kupę kasy właśnie po to, żeby on ratował nam skórę w momentach gdy reszta drużyna gra kiepsko, więc gdy oceniasz naszą ekipę weź pod uwagę, że De Gea nam tę średnią ocenę strasznie zawyżał w dzisiejszym spotkaniu :)

Ja wiem, że United zagrało fatalnie, ale grając fatalnie, gdyby nie 2 bramki zdobyte nieprawidłowo byłby wynik 2-1 dla nas (oczywiście wszystko mogłoby się potoczyć inaczej, nie znaczy lepiej dla United).
» 9 marca 2012, 00:48 #254
Adam11: Dobra, już...

Trzeba na to spojrzeć z innej strony. Według mnie wszyscy zawodnicy Basków byli na mocnej amfie. Przez 90 minut biegali jak stado niewyrzytych zająców. Może ktoś to zauważy i będą jakieś dyskfalifikacje? Kto wie...

Bielsa też wyglądał jakby coś wciągnął, bo cały czas był dziwnie pobudzony przy linii bocznej - no chyba, że chciało mu się siku.

:-)
» 9 marca 2012, 00:21 #253
linox: Coz, zostalo juz chyba powiedziane wszystko, dlatego proponuje wziac to co sie wydarzylo na wesolo..

hahhaaa, poruszal sie jak na spacerniaku xD Regularna droge przemierzal :D

A jak kamerzysta plaszczyl sie nad nim i czekal az wrescie zapnie zamek od kortki :D

Smieliscie sie z Baloteli ze nie umie oznacznika zalozyc? A Ferdinand? Na pikowana kurtke probowal nalozyc swoja i z jakimi trudami :D
» 9 marca 2012, 12:12 #252
PITI: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.03.2012 00:23

A jeszcze co do kibiców to podsumuje to tylko takim jednym małym cytatem:

"Czasami się zastanawiasz, czy oni rozumieją grę jaką jest futbol. Oni mają kilka napojów, prawdopodobnie swoje kanapki i ich nie obchodzi co się dzieje na boisku" - Roy Keane
» 9 marca 2012, 00:20 #251
PatrykSNK: Niestety sytuacja jest beznadziejna to moze byc sezon bez żadnego trofeum a tak bardzo liczyłem na sukces w Europejskich rozgrywkach pocieszenia tu taka klapa watpie zeby United wygrało 2-0 na wyjezdzie, dzis Iker Muniain pokazal jak sie powinno grac w piłke poczuł chłopak to flow i nas ładnie rozjechał szkoda na pewno De Gea jest smutny po porazce z rodakami mam nadzieje ze jednak za tydzien wydarzy sie cud a do tego jest potrzebna niebywała odmiana w grze Czerwonych Diabłów!
» 9 marca 2012, 00:15 #250
jarekbrylu: Żenada co dzisiaj grali nasi zawodnicy. Ale jest jeszcze rewanż , i są szanse na awans, ale żeby tam wygrać trzeba zacząć kopać w piłkę a nie liczyć na błędy sędziego.
» 9 marca 2012, 00:12 #249
4uKrychu: Piszecie głupoty..
"Ale nie trzeba przecież transferów..." ironia, która powtarza się i powtarzać się będzie przy każdej wpadce. Idźcie grać w football managera. Proszę. Oszczędźcie nerwów normalnym ludziom. Temat wałkowany milion razy.
Mecz słaby, to oczywiste. Jestem wściekły. Ale nie znaczy to, że będę teraz jechał po moim kochanym klubie i wspaniałym czlowieku jakim jest Sir Alex Ferguson. Jak co poniektórzy "ludzie".

Szanse na awans jeszcze są, to nie ulega wątpliwości. Ale nasza gra w tym sezonie pozostawia wiele do życzenia. Nie mamy co liczyć na dobrą grę. Możemy natomiast liczyć na determinację, którą potrafimy wygrać niejeden mecz.

David De Gea to dla mnie wspaniały bramkarz. Łezka mi się w oku zakręciła, jak widziałem co on wyprawiał. Jest cudowny. Już teraz kocham naszego diabełka. Ale i tak jeśli zdarzy mu się gorszy mecz, znajdą się "ludzie", którzy będą po nim jechać. Gdzieś ich mam. Kocham Cię David. Te interwencje były czymś niezwykłym.

Park Ji-Sung. Szanuję Cię. Jesteś wielkim wojownikiem. Niestety, ten sezon nie idzie tak, jak bysmy tego oczekiwali i my, i Ty. Ale nadal trzymam za Ciebie kciuki. Oddajesz serce naszej druzynie, jesteś jednym z nas i Ciebie też uwielbiam!

Rooney, Carrick, Giggs... standard. Wspaniałe diabły. Najmocniejsze punkty drużyny. Evans - ten sezon należy do Ciebie!

Jest mi smutno. Kocham, niesamowicie kocham ten klub. Wiem jednak, że nie gramy tak, jak możemy grać. To nie jest 100% Manchesteru United. Boli przegrana w teatrze marzeń. I to znowu z hiszpanami. Płakać mi się chce. Z miłości do klubu, nic więcej. Jednak w takich chwilach przypominam sobie, że City też przegrało, ze Sportingiem. To trochę pokrzepiające....
» 9 marca 2012, 00:08 #248
ziomboy777: zejdz na ziemie człowieku.. kochać nie znaczy być ślepo zapatrzonym!
Obiektywnie rzecz biorąc źle się dzieje w naszym klubie , trzeba to otwarcie przyznać i powiedzieć!
Transfery są potrzebne i to jest nie zaprzeczalny fakt! Każdy z nas kocha ten klub..ale sorry jak to jest , że trzeci mecz pod rząd jesteśmy zdominowani w polu przez przeciwnika??
My jako kibice mamy przejść obok tego bo kochamy klub...? z takim podejściem United w najbliższych latach spadło by do najniższej klasy rozgrywek!
Źle się dzieje to trzeba coś z tym zrobić... tyle w temacie.
» 9 marca 2012, 00:16 #247
4uKrychu: Nie jestem ślepo zapatrzony. Widzę, że było źle. Ale teraz sam się zastanów. Czy to jest 100%, na jaki stać naszych piłkarzy?
» 9 marca 2012, 00:29 #246
ziomboy777: najwidoczniej tak bo grają tak przez większość sezonu... może co poniektórzy się poprotsu nieco wypalili... latego potrzeba nowej , świeżej krwi w zespole.
» 9 marca 2012, 09:20 #245
harry7: Zabrakło chęci i serca, mam wrażenie że na boisko wyszła grupa panienek a nie diabłów i że wyjście na boisko było jakąś karą. Pozostaje tylko nadzieja że tak słabego meczu United już więcej nie zobaczymy. Brawo De Gea, żal ale gdyby nie on było by gorzej...w rewanżu trzeba będzie zagrać jak Arsenal z Milanem w LM ...dumni po zwycięstwie wierni po przegranej...
GLORY GLORY MAN UNITED!!
» 9 marca 2012, 00:07 #244
ziomboy777: jeszcze dwa aspekty....

pierwszy: wspomne chociażby rok2008... co wtedy charakteryzowało naszą grę oprócz wspaniałego CR7 i dynamiki rozgrywania akcji? ... bardzo ostry pressing.... gdzie jest pressing w naszej grze od trzech meczów?... czyżby zawodnicy nie mieli sił?...a może im sie poprostu nie chce?? (sic!)

drugi: jak się patrzy na "kibiców" siadających na trubynach OT... to się nie dobrze robi! co too ma kur... byc sie pytam?? żenada! żeby 8 tys. basków gwizdało na naszych w meczu na OT i zero odpowiedzi?? hańba... każdy kibic który był na dzisiejszym meczu powinnien dostać dożywotni zakaż wchodzenia na stadion...
» 9 marca 2012, 00:04 #243
kozuch: Mam nadzieje ze to nie byli ci kibice co maja karnety na caly sezon tylko przypadkowi
» 9 marca 2012, 00:29 #242
rosegrove: United przegrali ten mecz w szatni i to 70% procent winy Sir Alexa Fergusona, po jakiego diabła w pierwszym składzie na swoim stadionie z 5 drużyną Hiszpańską wystawia Parka, Jonesa ? Powinien wystawić obok Giggsa, kogoś z dwójki Carrick'a albo Scholsa.. a zamiast parka Naniego.. graliśmy u siebie powinniśmy starać sie zdominować przeciwnika ale niestety nic z tego.. szkoda że takie mecze które powinniśmy wygrywać 3:0 przegrywamy
» 9 marca 2012, 00:04 #241
wegiel86: czemu cantony nie wpuscil?
» 8 marca 2012, 23:58 #240
mateqi: KOLEKCJA AUTOGRAFÓW PIŁKARZY MANCHESTERU UNITED www. mateqi.cba.pl
» 8 marca 2012, 23:56 #239
wegiel86: moim zdaniem zaangazowanie w naszsej druzynie bylo tylko brakowalo umiejetnosci. hiszpanie pokazali jak sie gra w pilke. baskowie grali presingiem co powodowalo duzo strat u naszych gwiazdeczek. szybkosc, dokladnosc, finezja dzieki tym elementom bilbao zasluzenie bygralo. trzeba przyznac ze ten sezon nie jest najlepszy dla MU i druga pozycja w lidze ktora zajmje nasz zespol jest swietna lokata patrzac na to co prezentuja zawodnicy. jedynie pierwsze pare meczy bylo swietnych az do meczy z MC. od tych derbow zaczely sie problemy i trwaja do dzis. mam nadzieje ze w rewanzu chlopaki powalcza o awans bedzie ciezka ale w koncu to Manchester United! wydaje mi sie ze pewni zawodnicy sa troche za slabi na to zeby grac w United. z calych szacunkiem do Chicharito (bardzo go polubilem od samego poczatku i ciagle go lubie) ale wydaje mi sie ze w MU powinni grac zawodnicy lepsi technicznie! niewatpliwie jest lisem pola karnego i tego powinien sie trzymac! ale gdy widze g na skrzydle lub cofajacego sie i probujacego rozgrywac pilke to mi troche cisnienie zaczyna skakac bo przewaznie konczy sie to strata. no nic koncze tak mnie zdolowal ten mecz ze bym tylko narzekal.
» 8 marca 2012, 23:55 #238
adic1: Jutro znowu pewnie będą wypowiedzi piłkarzy po meczu że " następnym razem to się nie zdarzy ", powinni wkońcu wkładac wiecej serca w gre a nie tylko te gadanie.. mimo to wierze w nich
» 8 marca 2012, 23:55 #237
burza1916592: nie ma co sie zalamywac... 2 gole do odrobienia to niewiele. do tego liga wazniejsza :) ale rafael i anderson za dzisiejsze wyczyny powinni dostac jakas kare;)
» 8 marca 2012, 23:54 #236
KibolManUtd: Ciągle jestem w szoku po tym co widziałem. Skupię się na poszczególnych piłkarzach, co do których miałem ostatni rację :)

De Gea - geniusz bramki. Światowy top a za chwilę numer jeden !

Anderson - kompletna żenada ! Koleś jest skończony, nie gra już niczego !

Young - tak jak pisałem, kiedy idzie, kiedy gra się klei - wtedy jest wspaniały. Gdy są problemy, Ashley nie istnieje - potwierdził moje słowa. Bardzo słaby występ !

Do tego słabo zagrał Chicharito, powinien przynajmniej jednego gola strzelić, jak nie więcej...
» 8 marca 2012, 23:54 #235
wazza89: Anderson? powrót po kontuzji w tak trudnym momencie przy tak kapitalnie przygotowanym fizycznie rywalu a Ty tu mówisz , że grał tragicznie? Chyba w ogóle nie czujesz "futbolu".
» 9 marca 2012, 07:48 #234
ziomboy777: najbardziej porażające jest to , że w trzecim meczu pod rząd przeciwnik robi z nami w polu co chce...

Mecz z Norwich: ok... wygrana. Ale kanarki przez większość spotkania grali lepiej piłką w polu...

Mecz z Tottenhamem: każdy widział. Skuteczność zabójcza. Ale w polu Tottenham nas chwilami dominował.

Mecz dzisiejszy: brak slów. Dominacja w polu NA OLD TRAFFORD Basków... chwilami robili z nami co chcieli....

Jakie wnioski?... środek pola... można to powtarzać jak mantrę , nudną już zresztą ale niestety taka prawda... skoro takie Norwich czy Bilbao mogą sobie dominować MU to coś jest tutaj chyba nie tak...

SAF please....wake up!!
» 8 marca 2012, 23:53 #233
Dubi: Nie mamy środka pola ,to nie wina Fergusona który choćby stanął na głowie nic nie zrobi ,potrzebny ktoś taki jak Eriksen
» 8 marca 2012, 23:55 #232
ziomboy777: jak nie wina Fergusona?...a kto odpowiada za transfery?? kto ustawia drużyne? kto buduje skład?...SAF! więc to jego wina... a on co okienko powtarza , że transferów nie potrzeba...
» 8 marca 2012, 23:57 #231
piokrop: Zgadzam się środek pola to już od 2-3 lat nie istnieje. Nie wiem na co zwalać, czy na kontuzje czy na brak graczy...
» 8 marca 2012, 23:58 #230
Rooni126: a co wy myslicie se saf slepy jest ze pierwszy lepszy kibic co oglada pilke nozna od 2 lat to widzi a on nie ? pewnie niema kasy a wymowke musi jakąś stosowac bo by glazererow na taczkach wywiezli
» 9 marca 2012, 13:09 #229
xxkalikxx: Powie mi ktoś kto kasuje każdy mój komentarz? Przecież to jest jakieś nieporozumienie co od dłuższego czasu dzieje się na tej stronie!! I na dodatek dostaje ostrzeżenie i nawet nie wiem za co!! Zacznijcie w końcu odróżniać wulgaryzmy od krytyki ;] Pozdrawiam
PS: Swoją drogą ciekawe czy ktoś zdąży przeczytać ten komentarz zanim ktoś go znowu usunie!
» 8 marca 2012, 23:52 #228
Dubi: De Gea - świetny występ ,mógł się zachować lepiej przy 3 bramce
Rafael- początkowo dobrze sobie radził ,ale odpłynął w drugiej połowie na wakacje do Brazylii
Evra- pomimo jego wypowiedzi ,walczył ,gubił buty ,ale to nic nie pomogło
Smalling- nie mogę go ocenić ,ciągnął do przodu ,ale poza tym nic więcej nie zostawił na boisku poza dużą ilością swojej krwi
Evans - jeden z jego lepszych występów jakie widziałem ,bardzo dobre spotkanie
Park - bardzo przeciętnie ,walczył w swoim stylu ,ale nic nie grał
Young - dużo się po nim spodziewano ,ale dzisiaj tłumów nie porwał
Jones - rozpoczął mecz na nietypowej dla siebie pozycji i widać było ,że nie odnalazł się na niej
Giggs - jest jak wino ,bardzo dobry występ ,duży udział w akcji z której padł jedyny gol
Hernandez - za bardzo chciał sam ,miał problemy z przyjęciem , w starciu z obrońcami Bilbao był bezbronny
Rooney - nie został obsłużony zbyt wieloma dobrymi podaniami ,starał się jak mógł ,ale nie da się samemu wygrać ,strzelił 2 bramki ,jego występ można uznać za udany
Anderson - to nie był dobry mecz dla zawodnika po kontuzji ,parę razy błysnął ,ale wolał zobaczyć jak to jest być obserwatorem Uefa
Carrick - miał pomóc w zdobyciu przewagi w środku pola ,zmieniony z konieczności , występ poniżej przeciętnej
Nani- za dużo się bawił w momencie gdy przegrywaliśmy ,ciekawe co by pokazał gdyby grał od początku
» 8 marca 2012, 23:49 #227
KibolManUtd: Buhahahaha leżę, kwiczę i nie wierzę w to co widzę :) 3 bramka winą De Gei !?? To 1000 % winy Rafaela, który wręcz zaasystował Muntainowi przy tej bramce, De Gea zrobił wszystko co było w ludzkiej mocy...
» 8 marca 2012, 23:56 #226
Brandella: Mam wrażenie, że dzisiaj był mecz De Gea - Athletic a nie MU - Athletic ... przykre, myślałam że się popłaczę po prostu jak na to patrzyłam. Przynajmniej Wayne uratował trochę sytuacje, ale na pewno naszego Hiszpana trzeba pochwalić, to co wyjmował było piękne ;> rozwija się chłopak i myślę że będzie genialnym bramkarzem, ale sam bramkarz nie tworzy drużyny... :(

MU
» 8 marca 2012, 23:49 #225
Osti10: Jak Ferguson może dawać na taki mecz taką pomoc? Zamiast w środku wystawić Carricka i Scholesa, którzy doskonale potrafią nadawać tempo gry, to oczywiście z uporem maniaka musiał namieszać i dać Jonesa , co było skazane na porażkę. Jeżeli nie ma klasowych kreatywnych pomocników (nie ujmując Scholesowi) niech grają chociaż doświadczeniem. No chyba SAF nie myślał, że 20 letni stoper udźwignie środek pomocy...
Najbardziej mnie zdemotywowało, jak zobaczyłem w drugiej połowie Rooneya w swoim polu karnym , wyprowadzającego piłkę niczym stoper.
» 8 marca 2012, 23:49 #224
IceBox: Gdyby nie De Gea wynik mógł być wyższy .. Rooney biegał i co nie miał z kim grać ... Anderson wszedł i nie wiem po co po wejściu w ogóle nie było. go widać . Muszą być jakieś wzmocnienia ..!!
» 8 marca 2012, 23:47 #223
giero: Tak jeszcze słówko może by wrócić jednak do gry Berbatov - Rooney. Wiem, że Berba człapie sobie po boisku ale mimo wszystko nawet rozegrać piłkę potrafi, a Hernandez gra fatalnie, a Welebcka przesunąłbym an prawe skrzydło, bo na Naniego i Parka liczyć nie można. A na lewej niech gra Giggs z Youngiem (może gra źle ale chociaż stałe fragmenty dobrze wykonuje)
» 8 marca 2012, 23:46 #222
Devil679: Nie myślicie czasem, że za bardzo krytykujecie Nasz Manchester... Zamiast jechać im za dzisiejszą grę jaką pokazali na Old Trafford, to moim zdaniem powinniście motywować się nawzajem i myśleć, że będzie dobrze w rewanżu. Trudno tak gra w tym sezonie United. Jak ktoś im nie da porządnego kopa to nie zaczną grać. Tak było właśnie w meczu z Basel. Kolejne mecze w wykonaniu Diabłów po tym nieszczęśliwym spotkaniu były już o niebo lepsze. Dlatego to wszystko jest w głowach piłkarzy... bo umiejętności im nie brakuje. Myślę, że w rewanżu MU zagra lepiej i awansują do ćwierćfinału. Do tego wróci jeszcze Valenci, więc powinno być dobrze...
» 8 marca 2012, 23:45 #221
woytas23: Dokładnie. Kibice, sympatycy powinni wspierać swój 'ukochany' zespół. United zagrali słabo, sędzia niestety swoje trzy grosze wsadził, ale trudno- trzeba żyć dalej i skupić się na następnym meczu. Dlaczego na trybunach Teatru Marzeń jest tak cicho? Bo ludzie przychodzą na mecze dla komercji, chcą tylko zobaczyć jak ich 'ulubieńcy' niszczą każdego. To jest piłka nożna.
» 8 marca 2012, 23:50 #220
RobvanKlu5i: Co wy do cholery gadacie?? Zasłaniacie się błędami sędziego, spalonymi?? Gra MU, to był totalny KABARET i nie ma żadnego usprawiedliwienia!! A karny dla MU niby był może??

Hiszpanie zagrali pressingiem a United biegało po boisku bez sensu, poklepali nas przy bramce na 1:2 jak gówniarzy, a tu kilku "znafcuw" się zasłania spalonym. Przypominam finał LM i kto przy bramce na 1:1 był na spalonym. Gdyby sędzia go wychwycił to byłoby 0:3 w finale i kompromitacja we własnym kraju, zresztą 1:3 powodem do dumy nie jest. A dzisiaj mi się przypomniał dokładnie finał z maja 2011. Park to się na A klasę nie nadaje nawet a Young przebłyski formy co 10 mecz. A jak wróci Valencia i nie zgubi formy to i tak marne pocieszenie bo sam meczów wygrywać nie będzie. Jeżeli to kolejny kryzys formy w MU to mecz na City of Stadium może się skończyć pogromem...
» 8 marca 2012, 23:44 #219
Radosny: Jak nie lubię Mourinho tak myślę że on by zrobił jakby to powiedział dzisiejszy sędzia "ordnung" :D
» 8 marca 2012, 23:43 #218
lukiton0589: Pewnie teraz kibice Legii i Wisły żałują, że w 1/16 nie wylosowali United. Wtedy mieliby szanse powalczyć o awans... żal dupę ściska.
» 8 marca 2012, 23:43 #217
PaToManU: Znow przegralismy... niech Alex dalej mowi ze niepotrzebujemy wzmocnien .
Niech dalej nic nie kupuje ,a jak cos kupi to ja sie pytam co to ma byc Phil Jones ? okej pilkarz co najwyzej dobry na premier ligue ,ale nie do Manchester United najlepszej druzyny premier ligue . Potrzebujemy nie nawet dwoch rozgrywajacych a trzech ! Tak pozatym boli mnie serce ze taki pilkarz jak Giggs jest pchany na srodek.
» 8 marca 2012, 23:42 #216
VoytecTheDon: Jeszcze daleko od awansu dla Bilbao, ale mam nadzieje ze wkoncu co poniektorzy zrozumieja te hiszpanskie ogorki i ta lige hiszpansko-szkocka.
» 8 marca 2012, 23:40 #215
PaToManU: Jak ja kocham porownania do jednego meczu :) United zagralo jak barca z Osasuna tez sie nawet skonczylo 3:2 ,taki jest futbol United nic nie gra ostatnio ,a Bilbao jest w formie ,z dobra druzyna jak np. Newcastle skonczylo by sie 3:0 ,trudno ja licze ze sei odbuduja panowie a w Bilbao ukujemy i wygramy 2:0
» 8 marca 2012, 23:57 #214
UbeK666: Na tę chwile w United gra tylko trzech zawodników na naprawdę poziomie światowym jest to: De Gea, Rooney i Giggs. Z pewnością gralibyśmy genialnie gdyby mecze były rozgrywane systemem 3 na 3 ale tak nie jest, gra 11 zawodników i najważniejsze jest to co się dzieje z pozostałymi zawodnikami?! Jeżeli coś się nie zmieni to będzie bardzo źle.
» 8 marca 2012, 23:38 #213
ManUtd1993: Panowie... United gra tak od 10 meczów i wygrywają. Gdyby nie błędy sędziów (1 bramka ze spalonego, trzecia bramka to kompletna pomyłka i hańba sędziego) i United by wygrało. Tak niestety się smykamy , ale długo tak potrafimy jeździć i widzę świetlaną przyszłość.
» 8 marca 2012, 23:36 #212