Coyle: Strzeliliśmy sobie w stopę

» 14 stycznia 2012, 20:19 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Zdaniem Owena Coyle'a piłkarze Boltonu Wanderers sami strzelili sobie w stopę w sobotnim meczu przeciwko Manchesterowi United.
» Owen Coyle był zawiedziony, że jego piłkarze łatwo stracili pierwszą bramkę w meczu z Manchesterem United
Bolton dzielnie odpierał ataki Czerwonych Diabłów przez niemal całą pierwszą połowę. Moment dekoncentracji Kłusaków w doliczonym czasie gry bezlitośnie wykorzystał Paul Scholes. Po przerwie kolejne gole dla Manchesteru United strzelili Danny Welbeck i Michael Carrick.

– Wyglądało na to, że po pierwszej połowie będziemy remisować 0:0, a strzeliliśmy sobie w stopę. Łatwo straciliśmy gola i to było rozczarowujące – przyznał Coyle na antenie Sky Sports News.

– Naszą odważną grą w drugiej połowie pokazaliśmy jednak, że stać nas na zwycięstwa w meczach – dodał.

Bolton Wanderers z dorobkiem 16 punktów zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli Premier League.