Berbatow od pierwszych minut z FC Basel?

» 5 grudnia 2011, 06:38 - Autor: Biafra - źródło: dailymail.co.uk
Braki kadrowe w formacji ofensywnej Manchesteru United najprawdopodobniej sprawią, iż podczas środowego starcia z FC Basel w Lidze Mistrzów do składu mistrzów Anglii powróci Dymitar Berbatow.
» Czy Dymitar wykorzysta brak Chicharito i na dłużej powróci do składu?
Sir Alex Ferguson wyznał, że bułgarski napastnik, który w niedawnym meczu z Crystal Palace nabawił się urazu kostki, zostanie uwzględniony podczas wyboru drużyny na mecz z mistrzem Szwajcarii.

Król strzelców poprzedniego sezonu Premier League skorzysta tym samym na kontuzji stawu skokowego, jakiej doznał Javier Hernandez w sobotnim spotkaniu z Aston Villą.

Chicharito z powodu swojego urazu nie pojawi się w barwach Czerwonych Diabłów na pewno do świąt Bożego Narodzenia, a sztab medyczny United nie wyklucza jeszcze dłuższej przerwy od gry meksykańskiego napastnika.

- Nie mamy ostatnio dobrego okresu, jeśli chodzi o kontuzje. Nasz skład jest jednak silny i poradzimy sobie z tym - wyznał Szkot.

- Danny Welbeck jest już w pełni sił i zaliczył już nawet 15 minut w meczu z Aston Villą. To dobra wiadomość, gdyż pozwala nam rozważać wystawienie go od pierwszych minut w najbliższym spotkaniu.

- Do mojej dyspozycji będzie również Dymitar Berbatow, tak więc nie ma powodu do obaw - zakończył sir Alex.

Młode Diabły zagrały ku czci poległych
Darron Gibson pod lupą QPR

Komentarze (21)

Klimaa: Rooney i Berba tworzyli ciekawą parę, kiedy jak nie w środę Bułgar może udowodnić przydatność do drużyny. Szybkość Welbecka mogłaby być atutem w końcówce spotkania.
» 5 grudnia 2011, 22:16 #21
mariusz00: Rooney z Welbeckiem - Berba na ławce . Nie można ryzykować odnowy kontuzji :(
» 5 grudnia 2011, 16:58 #20
wrobel1992: Jego opanowanie może być bardzo ważne, tym bardziej, że na drużynie spocznie olbrzymia odpowiedzialność!
» 5 grudnia 2011, 15:51 #18
redmati: To zacznij ustalanie składu od sprawdzenia poprawności nazwisk :) a z 2x SPD to powodzenia ;)
» 5 grudnia 2011, 16:08 #17
gosc1234: nie ma rozgrywającego nie jestem przekonany
» 5 grudnia 2011, 17:26 #16
konradkonrad33: Fajny skład może coś z tego bylo by ;d
» 5 grudnia 2011, 17:40 #15
konradkonrad33: ale w bramke De gea . lindegrand cos nie pasuje do tej druzyny ;
d
» 5 grudnia 2011, 17:41 #14
Klimaa: Ferdinand nie zagra chyba, Ferguson wspominał o tym że jemu wystarczy jeden mecz tygodniowo..chociaż mimo wszystko z Aston Villą zszedł szybciej więc może..
» 5 grudnia 2011, 22:14 #13
matemufc: przedewszystkim jedenastke zaczynam od davida i rooneya
» 5 grudnia 2011, 22:28 #12
Olo: Rooney Berba, TAK! I wracamy do ataku sprzed dwóch lat :)
» 5 grudnia 2011, 14:48 #11
xCleverley: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.12.2011 15:58

raczej z zeszłego sezonu
» 5 grudnia 2011, 15:58 #10
karaseek: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.12.2011 14:35

Niech zagra.. Wprowadzi trochę spokoju i nie traci głupich piłek a należy mu się..
» 5 grudnia 2011, 14:34 #9
wwwwww333: Mamy w zespole 7 napastników,a i tak mamy problemy z zestawieniem pary na najbliższe mecze.Aż dziw mnie bierze,że w takim Realu jest w zasadzie tylko 2! napastników,a maja jakieś mniejsze problemy z wystawianiem ich do gry.Bo to jet właśnie cały Manchester United.Słyną z tego,że co chwilę którys z piłkarzy łapie kontuzje (najczęściej od razu w jednej formacji) i dlatego potrzebuja aż tylu napastników w kadrze,żeby mogło chociaż 2-3 być wpełni gotowych na najbliższy mecz.Parodia .
» 5 grudnia 2011, 11:22 #8
Olo: Masz trochę racji - nie mam pojęcia co się dzieje, bo nie wierzę żeby w tak wielkim klubie był kiepski sztab medyczny...?
» 5 grudnia 2011, 15:42 #7
gosc1234: ale Real gra jednym napastnikiem, w dodatku zawsze CR może zagrać na środku, a tak w ogóle to piłka hiszpańska jest mniej kontuzyjna
» 5 grudnia 2011, 17:27 #6
sssexton90: Bardzo dobrze, też bym postawił na Berbatova. Ma doświadczenie w meczach o taką stawkę i do tego jest głodny gry. Na ławce będzie Welbeck więc najwyżej w 2 połowie wejdzie gdyby Bułgarowi nie szło.
» 5 grudnia 2011, 11:05 #5
kikson: Chętnie zobaczę parę Berba-Roo. Mecz trzeba wygrać i tyle. Jesteśmy w stanie to zrobić.
» 5 grudnia 2011, 10:52 #4
Bracer: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.12.2011 10:31

Ten mecz trzeba wygrać, mi to nie robi kto bd naszym atakiem, byle plan wypalił i mecz wygrali. Ale jak zagramy tak jak podejrzewam, czyli na remis to pewnie przegramy ;/
» 5 grudnia 2011, 10:31 #3
zylnor: Do 30' ofensywne granie, albo do pierwszej bramki..
» 5 grudnia 2011, 20:01 #2
rooney18810: Roo+Welbeck powinno być
» 5 grudnia 2011, 08:03 #1