Młode Diabły na wypożyczeniach

» 28 listopada 2011, 11:13 - Autor: Megadeth - źródło: football-united-blogs.com
Ritchie De Laet, wypożyczony do Norwich City, wreszcie wyszedł w podstawowej jedenastce w meczu przeciwko Queens Park Rangers. Młody Belg został zmieniony w 58. minucie, zaś Kanarki wygrały 2-1.
» Oliver Norwood w meczu z Notts County zarobił czerwoną kartkę
Danny Drinkwater spotkanie z Leeds United rozpoczął na ławce, lecz przy stanie 2-1 dla Barnsley, do którego jest wypożyczony, wszedł na murawę zastępując w 64. minucie Ricardo Vaz Te i pomógł utrzymać wynik do końca.

Ryan Tunnicliffe (Peterborough United) również zaczął od ławki rezerwowych, na murawie pojawił się w 55. minucie. Peterborough ostatecznie zremisowało 1-1 z Middlesbrough.

Robbie Brady barwy Hull City prezentował od pierwszej minuty w meczu przeciwko Burnley. Pomimo prowadzenia 2-0 w pierwszej połowie Tygrysy dały sobie strzelić trzy bramki i ostatecznie mecz zakończył się porażką 2-3.

Zarówno Sam Johnstone jak i Oliver Norwood wypożyczeni do Scunthorpe United znaleźli się w pierwszej jedenastce w meczu z Notts County. Niestety tego występu nie będą wspominać zbyt miło gdyż Johnstone puścił trzy bramki zaś Norwood zarobił czerwoną kartkę i The Irons przegrali 2-3.