Diabły na wypożyczeniach: Gol Brady'ego

» 30 sierpnia 2011, 14:08 - Autor: Biafra - źródło: manutd.com
Hull City po przepiękniej bramce Robbiego Brady'ego pokonało Reading, odnosząc tym samym pierwszą domową wygraną w tym sezonie.
» Irlandczyk znów pokazał się z dobrej strony
Reprezentant Irlandii do lat 21 kontynuuje swoją przygodę z klubem z KC Stadium, z meczu na mecz prezentując się coraz lepiej. Jego bramka w sobotnim spotkaniu padła po ładnej indywidualnej akcji, którą Brady zakończył cudownym strzałem ze skraju pola karnego, nie dając szans na skuteczną interwencję Adamowi Federiciemu.

Ritchie De Laet wraz z Norwich City dzielił walczył w pojedynku z Chelsea, lecz grające w dziesięciu popularne Kanarki ostatecznie poległy 1:3.

Wracając znów do rozgrywek Championship, Ryan Tunnicliffe pojawił się w drugiej połowie spotkania Peterborough z Brighton, lecz nie zapobiegł porażce swojej drużyny 0:2 z liderem tabeli. Scott Wootton cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Reece Brown wszedł na ostatnie cztery minuty pojedynku Doncaster z Bristol City (1:1), popisując się strzałem głową, który niestety powędrował ponad bramkę przeciwnika.

Oliver Norwood, po obiecującym debiucie w meczu Carling Cup z Newcastle, rozegrał pełne 90 minut w przegranym starciu Scunthorpe z Sheffield Wednesday (2:3). Piłkarz Czerwonych Diabłów opuści dwa najbliższe spotkania swojego zespołu (z Hartlepool oraz Colchester) z powodu powołania do reprezentacji.

Danny Drinkwater (Barnsley) zaliczył swój debiut w zremisowanym bezbramkowo pojedynku z Millwall. Z kolei Joshua King nie znalazł się w składzie Borussii Monchengladbach na potyczkę z Schalke 04 (przegrana 0:1).