Prywatno¶æ na

M³ode Diab³y zdoby³y FA Youth Cup!

» 23 maja 2011, 23:22 - Autor: Biafra - ¼ród³o: manutd.com, w³asne
Manchester United siêgn±³ po rekordowy, dziesi±ty triumf w rozgrywkach m³odzie¿owego Pucharu Anglii, pokonuj±c w drugim meczu fina³owym na Old Trafford dru¿ynê Sheffield United 4:1 (wynik dwumeczu 6:3).
» Zdolny pomocnik znów pokaza³ klasê
Ekipê Czerwonych Diab³ów do zwyciêstwa poprowadzili Ravel Morrison oraz Will Keane, obaj zdobywaj±c po dwie bramki. Wynik meczu otworzy³ pomocnik United w 37 minucie, a jeszcze przed przerw± po zagraniu rêk± w polu karnym przez Terry'ego Kennedy'ego sêdzia podyktowa³ "jedenastkê" dla gospodarzy, któr± na bramkê zamieni³ Keane.

Na dwadzie¶cia minut przed koñcem spotkania po raz kolejny na listê strzelców wpisa³ siê Morrison, jednak chwilê pó¼niej Sheffield zmniejszy³o dystans do rywala za spraw± trafienia Joe Ironside'a. Ostatnie s³owo nale¿a³o ju¿ do podopiecznych Paula McGuinnessa, bowiem w 82 minucie ponownie do siatki rywala trafi³ Will, ustalaj±c tym samym wynik pojedynku na 4:1.

M³odzi zawodnicy United zdobyli ten puchar ju¿ po raz dziesi±ty, poprawiaj±c tym samym nale¿±cy do nich rekord najwiêkszej liczby triumfów w tych rozgrywkach.