Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę, bezpieczeństwo i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w naszym dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Ferguson: Twitter to strata czasu

» 20 maja 2011, 19:13 - Autor: Czarny171 - źródło: telegraph.co.uk
Menedżer Manchesteru United sir Alex Ferguson postanowił dołączyć do dyskusji na temat korzystania z serwisu społecznościowego Twitter przez piłkarzy. Sam Szkot przekonany jest, że to strata czasu.
Ferguson: Twitter to strata czasu
» Ferguson twierdzi, że życie bez twittera jest równie ciekawe
Wielkich nieprzyjemności doznał Darron Gibson, który padł ofiarą głupich żartów ze strony kibiców i zaledwie parę minut po założeniu konta został zmuszony do usunięcia profilu z Twittera.

Problemy na Twitterze nie ominęły także Wayne'a Rooneya, który wdał się w kłótnie z kibicem Arsenalu.

- Tu chodzi głównie o odpowiedzialność - powiedział Ferguson. - Myślę, że zawodnicy są odpowiedzialni za swoje czyny i za to co wypisują na Twitterze.

- Nie rozumiem tego, jeśli mam być szczery. Nie mam na to czasu. Istnieje milion rzeczy, które możesz robić ze swoim życiem bez tego. Może pójść do biblioteki i poczytać książkę, mówię poważnie. Dla mnie Twitter to strata czasu.


TAGI


« Poprzedni news
Van der Sar zagra z Blackpool
Następny news »
Ferguson: Składy nie będą takie same

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (26)


eKB: Piłkarze nie powinni się tym zajmować SAF jak zwykle ma racje.
» 21 maja 2011, 09:24 #24
karaseek: Wiecie dlaczego Gibson musiał usunąć konto na Twiterze?
» 21 maja 2011, 08:48 #23
dreddx: Bo kibice na niego ostro najezdzali i sporo nieprzyjemnosci mu tam wypisywali.
» 21 maja 2011, 09:25 #22
wrobel1992: Dreddx wg mnie powiedzieli mu prawdę, chodź nie zrobili tego zbyt grzecznie.
» 21 maja 2011, 18:35 #21
dave17: Nawet jeżeli mówili prawdę to powinni zdecydowanie grzeczniej mu to przekazać. W końcu to zawodnik MU. Mimo, że z częścią zarzutów się zgadzałem to żal mi było Gibsona :)
» 21 maja 2011, 22:42 #20
jacaKONA: no, a chłopaki mogliby pójść np na podwórko i w piłkę pokopać, nie? :D a nie tylko przed komputerami siedzą :D
» 21 maja 2011, 08:17 #19
ess: właśnie :D
» 21 maja 2011, 11:34 #18
Wik: powiedział to ten kto od 8 rano siedzi przy kompie i komentarze wpisuje..
» 21 maja 2011, 12:26 #17
trzyha: i bardzo dobrze tez tak msysle szkoda czasu internet dobra rzecz ale te portale to przesada...
» 21 maja 2011, 01:05 #16
designer: dla kogos to strata czasu a dla innych to extra rozrywka. O gustach sie nie dyskutuje, wiec nie ma co tego roztrzasac. Jak dla mnie to jedyna mozliwosc by moc pogadac z osoba, mieszkajaca za oceanem z ktora moge podszlifowac sobie hiszpanski z akcentem meksykanskim, wiec jesli Sir Alex mysli ze to strata czasu to jak dla mnie jest w bledzie, ale co mozna sie spodziewac po wiekowym juz dziadku. Dla niego ksiazki to glowna rozrywka poza futbolem. Dla innych twitter to rowniez rozrywka nie to co facebook, bo ten portal nie ma co rownac z twitterem.
» 21 maja 2011, 00:16 #15
MaziUnited: Brawo panie Ferguson dla mnie nie tylko twitter ale i facebook to strata czasu więc nie posiadam konta i jakoś nie zależy mi na wyścigu zbrojeń-czyli kto ma więcej znajomych.Ignorować face'a jak tylko się da-lubię to.Komercyjne gówne obezwładniające ludzi !!
» 21 maja 2011, 00:06 #14
Javierfan: Trzeba się skupić na finale, meczu siedząc na twitterze na pewno nie wygramy...

Brawo SAF!
» 20 maja 2011, 23:40 #13
18Lukasz78: Nie ma się co dziwić,SAF na takie rzeczy jest poprostu za stary,lepiej z żoną wypić ciepłą herbatę niż przed komputerem siedzieć:)
» 20 maja 2011, 22:37 #12
mithape: @majinvegeta "na dworzu".... zabawne:)
pytanie do większości tutaj.... siedzenie na devilpage i komentowanie każdego pierdnięcia SAFa to nie jest strata czasu?;)
» 20 maja 2011, 20:55 #11
monnie: hahha pomyślałam o tym samym ;D
» 20 maja 2011, 23:27 #10
Tennant: Brawo SAF, zgadzam się z Panem!
Glory Glory MU
» 20 maja 2011, 20:28 #9
MenToS0295: Dokładnie! Twitter i te inne serwisy są bezsensu.
» 20 maja 2011, 20:34 #8
DevilxDevil: Tylko flinston wypowiedział sie autentycznie. A reszta ? No co ? Nie macie facebooka, naszej klasy ? Wchodzicie na Devilpage ? To również jest strata czasu.
» 20 maja 2011, 20:21 #7
sisinho: Tylko różnica polega na tym że większość włazi aby pogadać , czy coś sprawdzić , a nie cisnąć komuś jak ten typek Wayne'yowi. Tu poszkodowanym jest raczej Roo aniżeli ten typek , który pierw nawyzywał , a później płakał że Roo mu tak odpisał.
» 20 maja 2011, 20:26 #6
kawkader: Jeden mądry...
» 20 maja 2011, 19:28 #5
Brejck: Przecież nikt nie zabroni piłkarzom z tego portalu korzystać bo to jest ich wolny czas, skoro mają ochotę ten czas poświęcić na igraszki twitterowe to niech tak robią :) Sir. Alex nie ma na to czasu, ale jak widać piłkarzom czasu wolnego nie brakuje :P
» 20 maja 2011, 19:24 #4
MajinVegeta: Dla mnie też Twitter to strata czasu wole pograć na dworzu w piłkę
» 20 maja 2011, 19:19 #3
monnie: wyobrażasz sobie 19latkę uganiającą się za piłką? hrhrhrhrhrhr...


Boże, moje życie jest smutne.
» 20 maja 2011, 23:28 #2
jacaKONA: a co w tym dziwnego niby?
» 21 maja 2011, 08:21 #1