Collins: Druga bramka nas dobiła

» 13 listopada 2010, 18:41 - Autor: KubaDevil - źródło: TeamTalk.com
Obrońca Aston Villi James Collins przyznał, iż jego zespół prowadząc 2:0 z Manchesterem United powinien zachować większy spokój i wygrać mecz.
» James Collins żałuje, że Aston Villa nie zgarnęła kompletu punktów w meczu z Manchesterem United
Pierwszą bramkę z karnego dla The Villans zdobył Ashley Young. Cztery minuty później było już 2:0, bo z najbliższej odległości Marc Albrighton pokonał Edwina van der Sara. Później nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji, a honor Manchesteru United uratowali Federico Macheda i Nemanja Vidić.

– Prowadziliśmy 2:0, powinniśmy to wygrać. Chłopcy grali fantastycznie – przyznał po meczu Collins. – Druga bramka Manchesteru United nas dobiła. Mimo to mieliśmy wiele okazji do zdobycia bramki.

Najlepszym piłkarzem meczu został Marc Albrighton. – Każdy z zawodników Aston Villi zasługuje na wyróżnienie. Brakowało nam skuteczności, a zespół taki jak Manchester United zawsze to wykorzysta – dodał Collins.