Wypożyczenia: Ajose strzela!

» 14 października 2010, 21:47 - Autor: JoJo - źródło: manutd.com
Mimo przerwy na mecze reprezentacyjne w zeszły weekend, kilku młodych piłkarzy grających na co dzień na wypożyczeniu walczyło o ligowy punkty w swoich zespołach. Poniżej prezentujemy ich dokonania.
» Ajose rośnie na prawdziwą gwiazdę
Nicky Ajose zdobył jedną z bramek w swoim pierwszym występie w barwach Bury. Mecz ten zakończył się wygraną 3-0 nad ekipą Accrington Stanley na Gigg Lane. Ajose jeszcze tylko przez dwa tygodnie będzie przebywał na wypożyczeniu w drużynie ze swojego rodzinnego miasta, ale tą bramką z pewnością na długo zapadnie w pamięci kibicom Bury.

Również w League Two, Olivier Gill pomóg Bradford pokonać 2-0 Barnet. Co ciekawe była to pierwsza wygrana od sierpnia, która pozwoliła opuścić strefę spadkową. Młody Czerwony Diabeł rozegrał pełne 90 minut. Niestety Reece Brown, brat Wesa nie został uwzględniony nawet w 18-osobowej kadrze na to spotkanie.

James Chester i Oliver Norwood pomogli Carlisle United wygrać 1-0 z Notts County na Brunton Park i awansowali tym samym na drugie miejsce w League One. Obaj piłkarze rozpoczęli mecz w wyjściowym ustawieniu. Norwood został jednak zmieniony w 54 minucie tego spotkania.

Scott Wootton nie był w stanie zapobiec porażce Tranmere Rovers w meczu z Southampton (0-2). Był to dla niego drugi występ w barwach ekipy prowadzonej przez Lesa Berry'ego.

Z kolei młodziutki, irlandzki bramkarz United Conor Devlin przesiedział na ławce rezerwowych całe spotkanie w meczu pomiędzy Hartlepool a Peterborough (wygrana 2-0). Podobnie Cameron Stewart grający w barwach Yoevill mógł z ławki rezerwowych oglądać wygrany 1-0 meczu z ekipą Rochdale.