Diabły na wypożyczeniach

» 25 sierpnia 2010, 13:02 - Autor: JoJo - źródło: manutd.com
W miniony weekend zawodnicy Manchesteru United, którzy zostali wypożyczeni, również walczyli o ligowe punkty. Trzeba przyznać, że spisali się całkiem dobrze.
» Kolejne, dobre występy Diabłów na wypożyczeniach
Joshua King ostał okrzyknięty zawodnikiem meczu w swoim pierwszym występie w barwach Preston. Podobnie jak Josh, cały mecz rozegrał Matty James, a zawodnicy PNE pokonali 1-0 Portsmotuh.

Danny Drinkwater zaliczył kolejny, bardzo dobry występ w barwach Cardiff City. Piłkarz United rozegrał pełne spotkanie, a zawodnicy Bluebirds pokonali Doncaster 4-0.

James Chester rozegrał cały mecz w barwach Carlisle United w wygranym 4-0 pojedynku z MK Dons. Obecnie, po trzech kolejkach zawodnicy Carlisle z dorobkiem 7 punktów przewodzą w ligowej tabeli.

Danny Welbeck pojawił się w drugiej połowie meczu Sunderlandu z WBA. Czarne Koty przegrały to spotkanie 0-1, a jedynego gola w meczu zdobył Peter Odemwingie.

Podobny los spotkał Mame Biram Dioufa, który na boisku pojawił się dopiero pod koniec drugiej połowy. Piłkarze Balckburn musieli uznać jednak wyższość Birmingham, przegrywają 1-2.

Cameron Stewart z powodu kontuzji nie zagrał w meczu Yeovil Town z Hartepool United. Jego koledzy z drużyny przegrali 2-0.