Wygrana rezerw w Platinum One Challenge

» 17 sierpnia 2010, 14:10 - Autor: JoJo - źródło: manutd.com
Marnick Vermijl zdobył dwie bramki w swoim debiucie w rezerwach United, a młode Czerwone Diabły pokonały Shamrock Rovers w meczu otwarcia Platinum One Challenge 3-0.
» Kolejny, dobry mecz w wykonaniu rezerw
Belgijski obrońca pojawił się na placu gry dopiero w drugiej połowie meczu i zaliczył kapitalny występ.

Pierwszą bramkę w meczu po godzinie gry zdobył Tom Cleverley z rzutu karnego. Cztery minuty później, młody obrońca trafił po raz pierwszy do siatki rywali. Druga bramkę dołożył na kwadrans przed końcem meczu, ustalając tym samym wynik spotkania na 3-0.

- Mówią, że to może być jeden z najlepszych, bocznych obrońców, jakiego widziano w przeciągu ostatnich lat - powiedział o swoim synu Dirk Vermilj, który po meczu rozmawiał z trenerami United.

Kolejny mecz rezerwy United rozegrają we czwartek, mierząc się z ekipą Arsenalu Londyn.