Rezerwy United pokonują Oxford

» 28 lipca 2010, 13:43 - Autor: JoJo - źródło: manunitedyouth.wordpress.com
Piłkarze rezerw Manchesteru United powrócili na zwycięską ścieżkę, po wtorkowej wygranej w towarzyskim spotkaniu z ekipą Oxford United (2-1).
» Trzeci, towarzyski mecz wygrany
Już w piątej minucie Czerwone Diabły mogły wyjść na prowadzenie, jednak wybornej okazji z rzutu karnego nie wykorzystał Magnus Eikrem. Co nie stało się na początku meczu, stało się w końcówce pierwszej połowy meczu. Norweg precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy.

Chwilę jednak później było 1-1, a to za sprawą trafienia Jamesa Constable'a. Do szatni piłkarze schodzi w dobrych nastrojach, a na tablicy widniał wynik 1-1.

Po przerwie do głosu próbowali dojść gospodarze i byli zespołem dominującym. Na nic stały się ich próby, przy strzale Nicky'ego Ajose'a, który w doliczony czasie gry, po strzale z woleja ustalił wynik tego meczu.

Skład United: Johnstone, Wootton, Fryers (Stewart 46'), Chester, Gill, Possebon, Ajose, Morrison (Tunnicliffe 84'), King (Norwood 68'), Eikrem (c) (Lingard 78'), Brady (Dudgeon 46').

Skład Oxfordu: Clarke, Batt, Tonkin, Bulman, Creighton, Worley, Heslop, Hall, Constable (Woodley 90'), Midson (Deering 86'), Green (Potter 86').