United vs Tottenham: Oceny pomeczowe

» 25 kwietnia 2010, 13:16 - Autor: Biafra - źródło: MEN, Sky Sports
United po wygranej na Old Trafford z Tottenhamem wróciło na fotel lidera. Poniżej przedstawiamy wam oceny piłkarzy Czerwonych Diabłów wystawione przez dziennikarzy MEN oraz SkySports.
» A jak wy oceniacie występ Czerwonych Diabłów?
Edwin Van der Sar: Mógł spokojnie się opalać, gdyż miał niewiele do roboty. Przy bramce bez szans.
MEN: 6
Sky Sports: 6

Rafael da Silva: Poradził sobie bardzo dobrze z podwójnym zagrożeniem ze strony Modrica i Bale.
MEN: 8

Nemanja Vidic: Nie pozwalał na wiele graczom Spurs. Jak zwykle pewny punkt defensywy.
MEN: 7
Sky Sports: 7

Jonny Evans: Podobnie jak jego kolega z obrony, zagrał bardzo dobrze i nie dopuścił się żadnego błędu.
MEN: 7

Patrice Evra: Gdy wydawało się, że będzie musiał zostać zmieniony przeprowadził akcję, po której został podyktowany karny dla United.
MEN: 7

Antonio Valencia: Przeciwko będącemu w dobrej formie Bale'owi nie pokazał zbyt wiele. Słaby występ, biorąc pod uwagę możliwości Ekwadorczyka.
MEN: 6

Darren Fletcher: Wszystkie próby graczy Tottenhamu zaatakowania środkiem kończyły się na nim. Po prostu nie do przejścia.
MEN: 8

Paul Scholes: Mniejszy wpływ na wynik, niż w meczu z City, jednak bardzo solidnie.
MEN: 7

Nani: Pokazał kilka ładnych zagrań, jednak w pierwszej połowie prawie niewidoczny. Zabójcza końcówką uratował United.
MEN: 7
Sky Sports: 8

Ryan Giggs: Dwie bramki z rzutów karnych i to w sumie tyle jeśli chodzi o występ Walijczyka.
MEN: 7

Dymitar Berbatow: Zagrał jak natchniony przeciwko swojemu byłemu klubowi. Biegał, walczył i odgrywał w niecodzienny sposób.
MEN: 8

Zmiany:

Michael Carrick (Valencia 59'): Prawie niewidoczny do tego zawalił przy bramce.
MEN: 5

John O'Shea (Evra 67'): Dobrze wywiązał się z zadania jakim było zatrzymanie Lennona.
MEN: 6

Federico Macheda (Rafael 79'): Kluczowe podanie przy drugiej bramce. Chłopak ma po prostu szczęście.
MEN: 6

Niewykorzystane zmiany: Hargreaves, Brown, Gibson, Kuszczak

Zapraszamy do wystawiania własnych ocen!

Wenger: Ferguson wciąż głodny sukcesów
Ferguson wierzy, że presja zrobi swoje

Komentarze (13)

kikson: To takie moje, skromne oceny:
Van der Sar: 7- faktem jest, że nie miał za wiele pracy jednak jego spokój, opanowanie i pewność siebie, a także fenomenalna gra nogami jest nie do podrobienia. Jego występy są zawsze na równym, wysokim poziomie. Do tego stopnia, że już zapomnieliśmy ile ten facet nam oszczędza zdrowia.

Rafael: 7- z jednej strony błąd przy golu, z drugiej jednaj strony pozostała część występu bez zarzutu. Aktywny, pobudzał grę w defensywie. Myślę, że kiedyś może być genialnym obrońcom. Na razie musi popracować nad nerwami.

Evra: 7- pomimo złego samopoczucia zagrał na swoim, bardzo wysokim poziomie. Odważnie wychodzi do przodu, miał pod kontrolą Bentleya przez większość czasu.

Evans: 7- bardzo miłe zaskoczenie. Dzięki niemu nie czułem braku Ferdinanda. Świetne porozumienie z Vidićem.

Vidić: 7- kolejny bardzo dobry występ. To z pewnością najlepszy obrońca świata.

Valencia: 6- moim zdaniem to nie był mecz Ekwadorczyka. Na plus: asekuracja Rafaela w defensywie. Na minus: nie wykorzysta okazja.

Fletcher: 8- Jest niezwykle wszechstronny, pracowity i aktywny. Wszystkie te walory pokazał w tym meczu. Dla mnie to jeden z "cichych bohaterów" tego sezonu.

Scholes: 7- dobrze. Bez błędów.

Nani: 8- pierwsza połowa zdecydowanie gorsza, w drugiej pokazał klasę i próbkę swoich umiejętności. Genialny gol.

Giggs: 7- spokój i opanowanie. Za to brawo.

Berbatov: 7,5- wolę takiego Berbatova niż Berbatova sfrustrowanego i chaotycznie biegającego. Nie strzelił, ale pracował ciężko.

Carrick: 6- forma cały czas nie ta.

O'Shea:6- poprawnie

Macheda: 7- dostał tylko kilka minut, ale i tak pobudził grę.
» 26 kwietnia 2010, 09:10 #12
Masaccio: Ja powiem tylko tyle:

GIGGSY KING xD :D
» 25 kwietnia 2010, 19:20 #11
Deluxe: Nani zdobył naprawdę magicznego gola, zwłaszcza w takim momencie spotkania. Zdobyć się na takie zagranie w momencie, w którym tak naprawdę zwycięstwo stoi pod wielkim znakiem zapytania... No, trzeba po prostu mieć klasę oraz wielką pewność siebie, a i umiejętności mocno rozwinięte. Nani ma to wszystko. Zgadzam się jednak z oceną, jaką wystawił mu MEN. Siódemka powinna zagrzać go do boju. Jeszcze trochę, a będzie zarabiał same dziesiątki - póki nie stracił pokory, skromności i finezji. A ja będę jedną z osób, których kciuki będą non stop mocno zaciśnięte w jedno.
» 25 kwietnia 2010, 18:36 #10
Kingus661: hmm oceny średnie...
Ale Ci co zagrali dobrze są ocenieni w miarę sprawiedliwie :)
przede wszystkim ważna bramka Luisa, szkoda że go było tak mało w 1 połowie. za to w drugiej pokazał klasę kilka dobrych akcji, próby strzałów na bramkę i jedna bardzo udana :)
» 25 kwietnia 2010, 15:35 #9
Tennant: Giggsy brawo,United BRAVO!!
Glory Glory MU,czekamy na porażkę czelsi ;p
» 25 kwietnia 2010, 15:07 #8
2Fast4You: Oceny moim zdaniem trochę dziwne MEN to praktycznie wszędzie 6 :P Sky Sport zdecydowanie lepiej ocenili. Nani był nie widoczny w pierwszej połowie ? Giggs też ? to ja chyba inny mecz widziałem Giggs grał jak by był napastnikiem. A Nani z Evrą w pierwszej polówce szaleli po lewej stronie...
» 25 kwietnia 2010, 14:20 #7
MegDevil: moje oceny:

Van der Sar - 6 - nie miał nic do roboty, a przy bramce bez szans, zrobił to co do niego należało.

Rafael - 7 - Bardzo dobry występ, napędzał też ofensywę, szkoda tylko błędu przy bramce dla Tottenhamu, ale poza tym bardzo dobrze.

Vidic - 7,5 - Najmocniejszy punkt defensywy, nigdy nie zawodzi, tak było i tym razem.

Evans - 7 - Dobry, prawie bezbłędny mecz.

Evra - 7,5 - On się nigdy nie poddaje, zwymiotował a i tak dalej grał ;p. Kolejny bardzo dobry mecz, świetnie się rozumie z Nanim.

Valencia - 6 - Mecz przyzwoity, ale to nie maksimum jego możliwości.

Fletcher - 6 - Dobry mecz, ale było kilka błędów.

Scholes - 7 - Znowu pokazał klasę, jak zawsze raczej stawiam na młodzieniaszków, tak ostatnio Scholes potwierdza to, że nadal zasługuje na miejsce w wyjściowej 11.

Nani - 8 - W pierwszej połowie trochę niewidoczny, ale druga bardzo dobra, piękna bramka :).

Ryan Giggs - 6,5 - Dwie pewnie wykonanie jedenastki, ale poza tym bardzo słabo.

Berbatow - 6 - Lepiej niż w ostatnich meczach, ale i tak wysunięty napastnik to nie jest jego pozycja.

Zmiany:
Carrick - 5 - Bardzo słabo, jeden poważny błąd, który kosztował nas utratę bramki.

O'Shea - 5 - Również przeciętnie.

Macheda - 6 - Piękne podanie do Naniego, ale to nie wystarczy, żeby zagrać dobry mecz.
» 25 kwietnia 2010, 14:03 #6
Devilson: Rafaelowi nie dałbym 8. mógł zablokować gola, gdyby nie chciał tego robić nogą a klatą. występ na 7 wg mnie.
» 25 kwietnia 2010, 13:54 #5
Xartula: Hmm oceny mogą być Nani zdecydowanie 8
» 25 kwietnia 2010, 13:45 #4
Antol: Oceny dobre. W końcu docenili Berbe ;] A Naniemu to bym nawet 9 dał, w końcu nas uratował
» 25 kwietnia 2010, 13:45 #3
wielkifanMU: Myślę że oceny Sky Sports są dużo lepsze niż MEN.
Moje propozycja:

Van der Sar - Przy bramce bez szans, mało roboty miał dziś Holender, to co miał wykonać to wykonał. -- 6

Rafael - Pewny w defensywie, kilka ładnych wejść do przodu. -- 6.5

Evans - Bez błędów, jedno nie porozumienie z Van der Sar'em, nawet nieźle zastąpił Ferdinand'a to którego oczywiście mu lekko mówiąc trochę brakuje. -- 6

Vidić - Jak Evans pewny w obronie, raz nim zakręcił Modrić oprócz tego skoncentrowany przez cały czas, lider defensywy. -- 6.5

Evra - Świetnie rozumiał się z Nani'm. Kilka ładnych wejść, pewny w obronie, dobrze ustawiony przy niemal wszystkich sytuacjach. Pokazał że jest jednym z 2-3 lewych obrońców na świecie. Warto też dodać że wywalczył karne numer 1, którego Giggs zamienił na bramkę. Mam nadzieję też że te jego problemy z żołądkiem nie będą zbytnio groźne dla jego zdrowia. -- 7

Valencia - Kilka ładnych wrzutek i akcji prawą stroną, miał okazję w pierwszej połowie ale nie zdobył bramki. Do tego pewnie wspomagał defensorów i Rafael'a w obronie. -- 6.5

Fletcher - Przeciętnie, walczy jak lew nie ustępuje. Kilka ładnych podań na skrzydła najczęściej do Valencii, kilka też strat szczególnie w 2 połowie zgasł parę złych wyborów rozegrania piłki. Jedno jest pewne stać go na jeszcze więcej. -- 6

Giggs - hmm ... najsłabszy ze wszystkich "Diabłów" na boisku w pierwszej połowie, dużo strat, niecelnych zagrań. Zdarzyło mu się raz nawet fatalnie przyjąć piłkę przez co ją tracił, w drugiej połowie nie lepiej. Strzelił te 2 bramki po karnych, ale grunt że strzelił i wygrał wojnę nerwów z Gomes'em, ale mimo tego uważam że to nie był jego dzień. -- 6.5

Scholes - W pierwszej połowie dużo ładnych zagrań w drugiej to samo, troszkę może więcej strat piłki. -- 6.5

Nani - Świetny w pierwszej połowie świetnie rozumiał się z Evrą, dużo strzałów na bramkę, piękny gol z 77 minuty gdzie przelobował bramkarza. Do tego wywalczony rzut karny, zdecydowanie najlepszy piłkarz na boisku, widać że jest w formie, trochę zmartwiły mnie jego problemy z żołądkiem pod koniec spotkania podobne jakie miał Evra, wygląda na to że się czymś nasze idole zatruły, mam nadzieję że wrócą do zdrowia. -- 8.5

Berbatov - nieskuteczny, dograł do Evry który był faulowany w polu karnym, kilka ładnych zagrań ale to nie ten Berbatov jakiego chcą oglądać fani. - 6.5

Carrick - Kiepsko nie upilnował King'a przy golu dla Tottenhamu, kilka jednak dobrych interwencji w obronie. -- 5