Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Piłkarze City podpuścili Teveza?

» 23 stycznia 2010, 17:12 - Autor: ax1d - źródło: therepublikofmancunia.com
Carlos Tevez strzelił dwie bramki przeciwko United w meczu, dając City prowadzenie 2-1 przed rewanżem.
Piłkarze City podpuścili Teveza?
» Widać nikt nie chce zapomnieć o tym incydencie
Argentyński napastnik wydostał się z grupy świętujących jego bramki kolegów z drużyny, żeby zadedykować swoją 'cieszynkę' kapitanowi United, Garemu Neville'owi.

Tevez przyznał, że właściwie nie przeczytał, co dokładnie powiedział Neville na jego temat, ponieważ nie podjął trudu nauczenia się języka angielskiego przez cztery lata swojego pobytu w Anglii. Okazuje się, że wywiad z Neville'm przeczytali i przetłumaczyli mu jego koledzy z drużyny.

Neville właściwie powiedział, że Tevez był dobrym graczem podczas swojej przygody z klubem, dodając, że manager miał dobre typy na rynku transferowym, a na klubie ciążą restrykcje i ograniczenia finansowe w dzisiejszych czasach.

Jonny Evans uważa, że zawodnicy City celowo 'nakręcili' Teveza, pozostawiając go w oczywisty sposób wściekłego na treść komentarza kapitana United.

- Gary i Carlos nie są już kolegami z drużyny i nie muszą być kumplami, ale uważam, że wszystko to spowodowane jest niedomówieniami - stwierdził Evans.

- Gary nie powiedział, że Carlos nie jest wart 25 milionów funtów. Stwierdził jedynie, że manager zwykle podejmuje dobre decyzje w tych kwestiach i musimy się z nimi godzić. Z tego, co słyszałem, albo Carlos odczytał źle słowa Neville'a, albo ktoś celowo podsycił jego złość, co spowodowało taką reakcję.

« Poprzedni news
Perez: Zahavi sprowadzi Rooneya
Następny news »
Ferguson: Dobrze być na szczycie

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (49)


karol90098: nie zwracaj uwagi na jego komentarze bo nie istnieje wogole cos takiego jak wymyslone cr9. Jest tylko cr7 , ktorego juz nie ma :)
» 25 stycznia 2010, 13:41 #45
misiek98: CR9 - jesteś

a) Kibicem Realu i wchodzisz na naszą stronę
b) ,,Kibicem'' w cudzysłowiu MU
» 24 stycznia 2010, 19:32 #44
enzo: ale jak go nie nazywac debilem , skoro w 3 lata nie nauczyl sie 10 slow po angielsku??
» 24 stycznia 2010, 13:18 #43
Parekek: Tennant bardzo dobry komentarz,dający dużo pożytku i informacji
» 24 stycznia 2010, 13:01 #42
zuo: Niestety tak sie ulozylo , ze gazety potrafia wymyslic doslownie wszystko by sprzedac jak najwiecej..
» 24 stycznia 2010, 12:58 #41
janinho: Tibibtibi

stary ale czy ty na serio wierzysz we wszystko to co czytasz?! jakbyś przeczytał w gazecie że nie żyjesz to też byś uwierzył?!

to że jakaś plotkarska gazetka napisała że cr mówił że chce zostać w mu to nie znaczy że to odrazu prawda a poza tym on to mówił podczas sezonu i jeszcze wcześniej a nie tuż przed transferem

MYŚL TROCHĘ!
» 24 stycznia 2010, 12:24 #40
damiiiiiian: witam, mógłby mi ktoś wyjasnic jak wygladaja wyjazdy na mecze z MUSC, ile taki wyjazd kosztuje mniej wiecej, czy kazdy moze pojechac na taki mecz.... :)
» 24 stycznia 2010, 11:32 #39
Tennant: FACK TEVEZ = FACK CITY!! United rule!!
Glory Glory MU
» 24 stycznia 2010, 11:08 #38
wojtrz: Jak tak czytam te wasze komentarze to mam wrażenie że wszyscy co piszą jakieś głupoty w stylu "tevez debil" itp nie umieją niczego konstruktywnego napisać... Widząc wasz "wyszukany" język sądze że jakby was tak ktoś potraktował(jak MU Teveza) to reagowalibyście zapewne tak że kibice nie kłóciliby się o to czy was lubić czy nie tylko każdy jak jeden by was nienawidził. Więcej dystansu i trzeźwego spojrzenia na świat(kasę, emocje i inne aspekty typu lojalność względem klubu)
» 24 stycznia 2010, 10:37 #37
FCBVetiuss: tevez to świetny piłkarz united sporo straciło po jego odejściu odejścia ronaldo tka nie odczuło jak odejścia teveza
» 24 stycznia 2010, 09:08 #36
skt: Martin86, nie mogę patrzeć na takie komentarze, które są poparte ch**wieczym, zero racjonalnego myślenia, a my to czytamy... Dla mnie jest to strasznie irytujące. Ludzie kreujący swoje zdanie z uwagi na to jakiemu klubowi kibicują, lub w jakim towarzystwie się obracają są żałośni.
» 24 stycznia 2010, 08:59 #35
enzo: - Byłem pierwszym, który przyszedł do hotelu klubowego na lunch - zaczął napastnik. - Na stole leżały gazety. Spojrzałem na nie, chociaż nie mogłem ich przeczytać. Jednakże były w nich zdjęcia Gary'ego Neville'a oraz artykuły o mnie. Następnie zapytałem moich kolegów, co tam piszą.

- Pomyślałem sobie: "Co ten kretyn mówi o mnie? Przecież nigdy nie powiedziałem czegoś takiego o nim i nigdy nie mieliśmy żadnych problemów". To był po prostu brak szacunku ze strony mojego byłego kolegi, z którym przecież wygrałem tyle trofeów.

Argentyńczyk odniósł się również do słów kapitana Manchesteru United, który stwierdził, że Ferguson słusznie postąpił pozbywając się Teveza z Old Trafford.

- To bardzo źle, że tak powiedział. Opowiadanie w mediach o moich relacjach z Fergusonem to lizusostwo. Jeszcze raz powtórzę, że jest kretynem. To co o mnie opowiadał oznacza zupełny brak szacunku dla mnie jako byłego kolegi z zespołu. Ja nigdy nie powiedziałbym czegoś takiego o nim - zakończył Tevez.





"Na stole leżały gazety. Spojrzałem na nie, chociaż nie mogłem ich przeczytać."


Hahahahaha... xD Tyle lat w Anglii a dalej zero angielskiego. Kto tu jest idiotą??
» 24 stycznia 2010, 08:48 #34
DrMajk: Bboy ...Nie no co Ty ..ja to bym nie grał dla kariery a tym bardziej dla kasy w życiu ...Ja bym chciał za 5 funtów wchodzić co kilka meczy z ławki....Weź kurde chłopaku ogarnij się
» 24 stycznia 2010, 00:25 #33
janinho: Tibitibi

widać że masz z tego powodu kompleksy....od dziecka marzył o grze w Realu Madrid a to nie znaczy że był sprzedawczykiem....chyba że twoje resztki mózgownicy ci tak podpowjadają to uszanuje to patologiczne zdanie....
» 23 stycznia 2010, 23:46 #32
karol70: Tak patrze na te ,burze' w/s CR9...ale ,afera'!;)Kazdy ma prawo do wlasnego zdania i tyle.Tevez byl i juz go nie ma...za to mamy powody do radosci...Chociaz plaga kontuzji byla koszmarna...jestesmy na 1 miejscu(obojetnie ile meczy maja do rozegrania inne kluby)i jest to Wielki Sukces-przetrwac taki kryzys!Prawie wszyscy sa zdrowi a w srode czeka nas (mam nadzieje)prawdziwa pilkarska uczta(rewanz z City) no i Arsenal...no i gra zaczela sie powoli kleic...Aha...pamietajcie ze jestesmy fanami Najlepszego Klubu Na Swiecie!
» 23 stycznia 2010, 23:44 #31
martin86: do zuo

a czy ja kogoś tu wyzywam?? i nie szanuje ludzkiej godności
» 23 stycznia 2010, 23:19 #30
zuo: Pytasz sie do kogo kierowalem swoje slowa? Odpowiedz jest prosta. U dolu jest plejada uzytkownikow , ktora obrazala wspomnianego wiele razy CR9. Na jakich podstawach kwestionuja jego przynaleznosc do Man Utd? Osobiscie takze uwazam puszczenie Tevez'a za blad , jednak z drugiej strony wymagana za niego kwota byla niepowazna.

'martin86

A Tobie o co chodzi? Przeszkadza Ci , ze sa na forum osoby posiadajace poczucie wlasnej wartosci , zarazem potrafiace uszanowac godnosc innych?

'bboy1995

Dlaczego mialbym sie bac adminow , oraz obrazac klub ktory kocham?
» 23 stycznia 2010, 22:34 #29
janinho: LUDZIE!! OPANUJCIE SIĘ!

każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie czy to jest wasza strona ??
NIE-krótka odpowiedż
więc nie macie prawa kogoś z niej wyganiać!
to że ktoś ma inne zdanie to nie znaczy że jest głupi!
co chcecie osiągnąć wyzywając i obrażając go!
co nie ma prawa być kibicem ronaldo czy realu czy mannchesteru city ?!
więc wrzuccie na luz....

a co do teveza to wasze komantaże są całkowicie nieobiektywne oczywiście wam tego nie zabraniam ale nałogowwe wyzywanie kogoś i powtarzanie w kółko tego samego zddania:
"tevez to małpa i ddebil" jest niesłuszne...

w tym wypadku każdy ma trochę racji i cr9 i niektórzy z was bo najczęściej jest tak że wina leży po obu stronach....
» 23 stycznia 2010, 22:24 #28
Koksu: koledzy i koleżanki.ja w moim komentarzu zadałem tylko pytanie Osobie o nicku CR9...jakie pytanie to zainteresowani sobie przeczytają w moim poprzednim komentarzu...nie obrażałem nikogo a jeśli tak to jak najbardziej przepraszam.

Panie/Pani zuo.po czym możesz stwierdzić że mam 13 lat? bo Twój komentarz (...)''banda 13-latkow(...)''jasno ima się do osób mówiących do CR9 czyli min. do mnie.Moja wypowiedź okazała brak szacunku do realu a sam przyznasz ze ''cr9'' kojaży się z realem..wszystko to przez newsa o tym że sreal chce Rooneya,oraz właśnie przez teveza.Masz racje pisząc że każdy ma prawo mieć swoje zdanie i go bronić,a reszcie nic do tego,ale...no właśnie jest to ale.
Ja jak i Koledzy piszący do CR9 czepiliśmy się go ale nie dlatego że ma poglądy...tylko dlatego że Tevez-taki sam człowiek jak i my,piłkarz jakich jest wielu na świecie miał z nami jedną współną wartość-MANCHESTER UNITED.I widzisz on nie zachowuje się honorowo.nie będziemy się wykłucać jak klub z tym kontraktem przerąbał sprawę,ale Tevezik za to odwdzięcza się na każdym kroku...To buczy na SAF'A,to do Nevilla,to kibiców ucisza,i tak raz w tygodniu jakiś bród z jego ust wypływa.mnie to krew zalewa jak jego słysze...wielu ludzi wkurza to strasznie...dodatkowo wielu ludzików naśmiewa się czy też wytyka że Manchester osłabł bez Ronaldo i Teveza...dlatego też ludzie są przewrażliwieni i gdy ktoś gada o ich powrocie to dostaje zazwyczaj wiązanke...nie ode mnie to od innych...
pozdrawiam wszystkich,a w szczegulności Ciebie zuo bo miałeś/miałaś na tyle jaj aby zjechać pare osób w jednym komęcie,niekturzy nie mieli by tyle odwagi nawet przez neta.
Pozdro dla wszystkich,i oczywiście CR9 nie gniewaj się na nas.
» 23 stycznia 2010, 21:40 #27
bboy1995: Dobra wrzućmy sobie na looz bo to nie CR9 jest tematem tylko Tevez i ta sprawa!!
» 23 stycznia 2010, 21:13 #26
martin86: do skt

za kogo ty się uważasz co ??

sam dorośnij lepiej bo jeszcze masz mleko pod nosem
» 23 stycznia 2010, 21:11 #25
bboy1995: Nie no kozaczy bo jestem młodszy!
wogóle umyjcie swojemu CR9 **** i ożencie się z "kibicem" Manchesteru United!
Dobra koniec Offtopa!
» 23 stycznia 2010, 21:03 #24
skt: bboy1995, a ty chyba usilnie starasz się pokazać, że rok urodzenia jest zawarty w twoim nicku.
Oczywiście FanaticMU również trzyma swój poziom nie odchodzący od podłogi na milimetr...
No i reszta, czyli 90% komentujących
Nauczcie się myśleć racjonalnie, albo po prostu dorośnijcie.
» 23 stycznia 2010, 20:59 #23
bboy1995: Brawo Tevez!
Szczerze mówiąc cieszę się, iż Carlitos strzelił 2 bramki. Odegrał się na Fergusonie i bardzo dobrze, bo Szkot mimo, iż jest bardzo dobrym szkoleniowcem to nie zauważył zapału i dobrej gry Argentyńczyka


ZUO TO MOŻE ZACZNIEMY ZJEZDZAĆ MANCHESTER NASZ KLUB?
WIDAĆ ŻE ALBO BOISZ SIE ADMINÓW ALBO JESTEŚ LIZUSZEM LUB NIE TRAKTUJESZ MANCHESTERU POWAŻNIE!
» 23 stycznia 2010, 20:53 #22
zuo: CR9 ma prawo wypowiadac sie wedlug wlasnych odczuc do tego co zrobil klub oraz trener by zatrzymac Teveza na Old Trafford. Za to wy , banda 13-latkow , nie macie prawa mu ublizac.
» 23 stycznia 2010, 20:49 #21
bboy1995: FanaticMU,Koksu

Zgadzam się!

Doskonale wiemy panowie że Tevez gra w gałę tylko dla kariery i kasy!
a co do CR9 to jest on po prostu żałosnym typem!
Pokazał swój poziom intelektualny!
» 23 stycznia 2010, 20:40 #20
FanaticMU: CR9 wyjazd ze stronki bo nie jesteś kibuicem Mu...a Tevez małpa nie zrozumiał tylko wierzy lamom z City i kozak mi ;/
» 23 stycznia 2010, 20:27 #19
Jasmin: Nie zna angielskiego?? Nawet ja bym takie coś rozczytał w newsie po angielsku ;o
» 23 stycznia 2010, 20:15 #18
Koksu: CR9,9 to numer koszulki realu madryt( kure*wscy) więc o co tu chodzi? kibic Manchesteru,kibic Ronaldo czy kibic srealu? bo powinieneś tu być tylko w tym pierwszym wariancie...Pozdro Ekipa...
» 23 stycznia 2010, 20:10 #17
bboy1995: Ja nienawidzę Tevez nawe4t za czasu gry w Manchesterze United...
Tak samo Berbatowa!
Więc jak oglądałem mecz miałem ochotę telewizor wyrzucic przez okno i pojechać do niego do Anglii...
Widzieliście ten gest po bramce? Kogo on uciszał?
Kibiców Manchesteru chyba c'nie?
Pokazał że jest półgłówkiem i że nie docenia szansy którą miał zakładając koszulkę najlepszego klubu w Anglii...

CR9: Kim ty jesteś ? Tak się zachowuje fan klubu? Wg. mnie jesteś tylko jednosezonowcem który nic nie wie o piłce!

Takie moje zdanie!
» 23 stycznia 2010, 20:04 #16
RamJam: CR9- co ty masz w ogóle za nick? Ronaldo w Manchesterze grał z siódemką.
» 23 stycznia 2010, 19:50 #15
karol70: Hm...mysle ze...Tevez powinien po takim dlugim pobycie w UK juz (chociaz)troche znac angielski.Manchester jest raczej symbolem szacunku i Gary nie obrazil Carlosa a jedynie poparl decyzje SAF-a -czym okazal lojalnosc wobec klubu i trenera.Tevez ma goracy temperament...za ktory byl zawsze b.lubiany i podziwiany w naszm klubie a prawdopodobnie ,ktos'9koledzy z City)wykorzystali nieznajomosc jezyka i charakter Teveza zeby go nakrecic przed meczem...Takie zycie...Mysle ze on to kiedys zrozumie...A Man Utd. ma klase wiec nie bedzie sie zajmowal niepotrzebna dyskusja o niczym tylko w srode ,wylecza' Teveza i s-ke z glupich prowokacji... :)
» 23 stycznia 2010, 19:36 #14
MikeManU: frustruje mnie już ta sytuacja między United a Tevezem;/ no ale moim zdaniem Tevez powinien zostać ManU.. szkoda że odszedł i to jeszcze do City. Owen furrory nie robi to samo Berba. No a Tevez zawsze dużo biegał i wkładał serce do gry a to cenię najbardziej. mimo wszystko powodzenia Carlitos!
» 23 stycznia 2010, 19:29 #13
MANfaner: nie wiem co o tym sądzić już...
» 23 stycznia 2010, 18:58 #12
ManU241: Zgadzam się z kamilasho
» 23 stycznia 2010, 18:43 #11
shick: 4 lata mieszkal w anglii i sie ang nie nauczyl? idiota!
» 23 stycznia 2010, 18:36 #10
bobsley: a co to mnie interesuje kto kogo napuścił ... jeżeli nawet uległ takiemu naciskowi to po raz kolejny udowadnia jakim jest idiotą

27 stycznia nie długo ... :)
» 23 stycznia 2010, 18:34 #9
ducken: GiorgioB , jeżeli naprawdę fizjonomia gracza ma dla Ciebie duże znaczenie,to może przerzuć się na bardziej estetyczne zawody,np mistrzostwa make-up'u ?
Żałosny argument
» 23 stycznia 2010, 18:18 #8
martin86: Tevez to burak Judasz i nieuk
» 23 stycznia 2010, 18:18 #7
GiorgioB: Tevez moze i ma zapal.Poza tym ma tez slaba technike, morde jak malpa i w sumie jak by spojrzec na jego gre to poza tym ze duzo biega to nie robi nic . A co do bramek to sedziemu powinien dac cos pod choinke w zamian za dwa prezenty dla City jakimi byl rzut kaarny i rozny
» 23 stycznia 2010, 18:10 #6
MrKubinho: CR9 takie coś to se napisz w stronie City a tutaj lepiej coś mądrego napisz
» 23 stycznia 2010, 18:06 #5
RyJu290: CR9 załóż błękitną koszulkę bo czerwona raczej do ciebie nie pasuje!
» 23 stycznia 2010, 18:04 #4
kamilasho: CR9 widać jaki kibic z Ciebie Manchesteru United! lepiej zacznij City baranie kibicować! ;/
» 23 stycznia 2010, 18:00 #3
Jakubek722: CR9
Weź się rozpłacz , idź kibicować City .skoro tęsknisz za Tevezem.! Przeżywasz to jakby się stało coś okropnego;) No miał zapał miał ;) widać to ;p
» 23 stycznia 2010, 17:19 #2
CR9: Brawo Tevez!
Szczerze mówiąc cieszę się, iż Carlitos strzelił 2 bramki. Odegrał się na Fergusonie i bardzo dobrze, bo Szkot mimo, iż jest bardzo dobrym szkoleniowcem to nie zauważył zapału i dobrej gry Argentyńczyka
» 23 stycznia 2010, 17:15 #1