Rezerwy nie obronią Lancashire Senior Cup

» 30 października 2009, 12:22 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Manchester United nie sięgnie po trzeci z rzędu Lancashire Senior Cup. W czwartek rezerwy „Czerwonych Diabłów” przegrały po rzutach karnych z Liverpoolem.
» Zoran Tosić strzelił bramkę, ale Manchester United odpadł z Lancashire Senior Cup
W regulaminowym czasie gry był remis 1:1. Wynik spotkania w 29. minucie otworzył Nathan Eccleston z Liverpoolu. „The Reds” utrzymali prowadzenie do przerwy. Po zmianie stron Manchester United przyspieszył tempo, co zaowocowało bramką Zorana Tosica. Serb popisał się świetnym uderzeniem z rzutu wolnego.

Spotkanie mogło zakończyć się wcześniej, ale arbiter główny w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry nie podyktował rzutu karnego za faul na Tosicu.

Rzuty karne lepiej egzekwowali piłkarze z Liverpoolu. Strzały Matty’ego Jamesa i Ritchiego de Laeta pewnie obronił bramkarz Dean Bouzanis.