Rezerwy remisują z Norwich

» 26 lipca 2009, 17:26 - Autor: matheo - źródło: norwich.vitalfootball.co.uk
Remisem 1:1 zakończyło się wczorajsze spotkanie rezerw Manchesteru United z pierwszym zespołem Norwich City. Bramkę dla "Czerwonych Diabłów" zdobył Ritchie De Laet.
» Bramkę dla Manchesteru United zdobył Ritchie De Laet
"Czerwone Diabły" pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera długo musiały gonić wynik. Prowadzenie dla "Kanarków" w pierwszej połowie zdobył bowiem 17-letni Tom Adeyemi.

Jeszcze przed przerwą goście mieli szansę na wyrównanie stanu gry. Po przewinieniu Gary’ego Doherty’ego sędzia wskazał na rzut karny. Do jedenastki podszedł Sam Hewson, ale Ben Alnwick pewnie obronił strzał.

Bramkę "Kanarków" na Carrow Road udało się sforsować na pięć minut przed końcem meczu. Sposób na Alnwicka znalazł Ritchie De Laet i Norwich nie wygrało swojego siódmego meczu podczas przygotowań do sezonu.

MANCHESTER UNITED: Heaton, Gray, De Laet, Chester (Gill 46’, Wootton 86’), Cathcart, Evans (kapitan), Eikrem, Hewson (Norwood 46’), Stewart (Dudgeon 76’), Cleverley, Simpson.