U18: United 4 Newcastle 2

» 26 kwietnia 2009, 10:37 - Autor: Kucza - źródło: manutd.com
Młodzież United, podobnie jak pierwszy zespół, przegrywała do przerwy swój mecz z Newcastle 1-2, jednak trzy bramki w drugiej połowie zapewniły Diabełkom zwycięstwo 4-2.
» Fantastycznym comeback w drugiej połowie
Drużyna Paula McGuinnessa rozegrała swój mecz ze Srokami w ośrodku Manchesteru United, Carrington. Olivier Norwood już w 3.minucie strzelił ładną bramkę i wydawało się, że mecz będzie tylko spacerkiem dla piłkarzy United do lat 18.

Jeszcze przed upływem 20 minut wyrównał Sam Adjei. Po rzucie wolnym wykonywanym przez tego zawodnika padła bramka na 2-1, najsprytniejszy w polu karnym okazał się Brad Inman.

Na drugą połowę wszedł Joshua King i już dwie minuty po wejściu wyrównał. Próżno było wypatrywać bramki na 3-2 którejkolwiek drużyny, ale warto było czekać. Młody Norweg, Magnus Eikrem z okolicy 30 metra pokonał bramkarza Srok. Scott Wootton dobił rywala w 84. minucie.

Skład United: Amos; Brown, Moffatt, Wootton, Dudgeon; Stewart, Tunnicliffe (Morrison 64), Norwood, Brady, Eikrem, Ajose (King 46).