Redknapp krytykuje decyzję Webba

» 25 kwietnia 2009, 23:10 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Harry Redknapp nie może zrozumieć decyzji sędziego Howarda Webba, który przyznał Manchesterowi United rzut karny w sobotnim starciu z Tottenhamem Hotspur.
» Harry Redknapp czuje się skrzywdzony przez sędziego Howarda Webba
Angielski arbiter nie zawahał się ani chwili, kiedy tuż po zmianie stron Heurelho Gomes powalił w polu karnym Michaela Carricka. Jedenastkę na bramkę pewnie zamienił Cristiano Ronaldo. Bramka Portugalczyka, jak się później okazało, była punktem zwrotnym w dramatycznym meczu, który „Czerwone Diabły” wygrały 5:2.

- Sędzia popełnił straszny błąd. Zawodnicy nie mogli w to uwierzyć, bo ta decyzja całkowicie zmieniła przebieg spotkania – przyznał po meczu szkoleniowiec Tottenhamu.

- Nic nie wskazywało na to, że Manchester United wygra, aż do tego momentu. W takich sytuacjach powinniśmy korzystać z najnowszych technologii. Czwarty sędzia powinien oglądać powtórki na TV i rozmawiać z arbitrem głównym.

- Sędzia nie zrobił tego celowo. Po prostu podjął złą decyzję, ale była ona kluczowa – dodał rozczarowany Redknapp.

Teraz wszystko jest w naszych rękach
Ferguson: Futbol to śmieszna gra

Komentarze (15)

Jadman: Również uważam że ewidentny karny, zwycięstwo zasłużone, druga połowa rozegrana świetnie mimo drobnych błędów w obronie, obraz meczu zmienił się od poczatku drugiej połowy, a nie jak twierdzi Redknapp po karnym, pewnie był jeszcze myślami w pierwszej połowie. No i Berbatov, ciągle nie gra na miare oczekiwań, pare przytrzymań piłki, gol, kilka dobrych podań, to za mało. Powiniem czasami sam coś wykreować.
» 26 kwietnia 2009, 12:35 #13
rafal23111: JA UWAŻAM ŻE KARNY BYŁ.PIĘKNA GRA MU. W DRUGIEJ POŁOWIE MISTRZOSTWO BLISKO...
» 26 kwietnia 2009, 12:06 #12
myron7: W takich sytuacjach bramkarz nie powinien sie rzucac pod same nogi. Nigdy tego nie rozumiem. Popatrzcie na przyklad na Buffona. Jak widzi ze nie dostanie pilki to rece w gore nogi w bok i sedzia sie nie pomyli. Blad Gomesa. Koniec. Kropka
» 26 kwietnia 2009, 11:33 #11
mufclover: nigdy nie bedzie 100% pewnosci czy karny byl czy nie. to kwestia milimetrow, dlatego nie rozumiem dlaczego redknapp rozdmuch**e tą sprawe. united i tak by wygrali, nie ma co do teo watpliwosci.
» 26 kwietnia 2009, 08:40 #10
stosik: Karnego nie było. Gomes musnął piłkę palcami. A nawet jeśli, to Redknapp myśli, że United nie dało by sobie rady??
» 26 kwietnia 2009, 08:32 #9
Jasmin: Co się dziwić :D wkońcu to nasz znany i lubiany Howard Webb ^^
» 26 kwietnia 2009, 07:57 #8
cozaq: karnego nie bylo ;) wielcy fani a zasad pilki noznej nie znacie :) zal.pl
» 26 kwietnia 2009, 01:38 #7
Marcindst13: wdlug mnie tez byl karny :)
» 26 kwietnia 2009, 01:23 #6
rvn10: Według mnie karny był,Gomez tak wjechał w Carricka ,że sędzia nie mógł nie odgwizdać karnego więc miał prawo go podyktować
» 25 kwietnia 2009, 23:45 #5
Petrozza52: "- Nic nie wskazywało na to, że Manchester United wygra, aż do tego momentu. " - on chyba nadal oglądał powtórki zdobytych przez Spurs bramek... od ok 38 minuty United ciągle napierali na bramkę Tottenhamu. W mojej ocenie karny faktycznie kontrowersyjny, ale jednak słuszny, Carrick skierował piłkę w bok a bramkarz zachaczyl rękoma o jego nogi.
» 25 kwietnia 2009, 23:42 #4
bzutos: "Sędzia nie zrobił tego celowo. Po prostu podjął złą decyzję, ale była ona kluczowa."

Święte słowa.

My oglądamy 500 powtórek w ciągu minuty, a sędzia ma tylko ułamki sekund, aby podjąć decyzję. Co prawda, Harry mówił, że powinien 4 sędzia oglądać powtórki itp... no tak, ale wtedy futbol straciłby swoje piękne. Wszystko byłoby... aż za dokładne.

Jeszcze raz szacunek za słowa wypowiedziane przez Harryego, które zacytowałem.

Fanem UNITED jestem już ponad 10 lat, lecz wg mnie karnego nie było.
» 25 kwietnia 2009, 23:39 #3
rooneywarrior: Nie ma na kogo zrzucić to najlepiej na sędziego. Złej baletnicy... ;)
» 25 kwietnia 2009, 23:31 #2
rvn10: Karny był ,Carrick kiwnął bramkarza ,a ten wjechał mu rękami w nogi ,KARNY EWIDENTNY ,nie nad czym płakać panie Redknapp
» 25 kwietnia 2009, 23:20 #1