Rezerwy: Preston rozgromione w 45 minut

» 20 kwietnia 2009, 23:45 - Autor: Bart - źródło: ManUtd.com
Emocjonująca druga połowa meczu zapewniła awans Manchesterowi United do finału Lancashire Senior Cup. Rezerwy z Old Trafford pokonały Preston North End aż 4:0. Cieszy również fakt, że po kontuzji wrócił Wes Brown, który rozegrał godzinę w tym spotkaniu.
» Martin Lee - w meczu z Preston grał jako jedyny napastnik United
Poza składem znaleźli się Federico Macheda oraz Danny Welbeck, którzy odzyskują siły po wczorajszym półfinale na Wembley. Tak więc wszelkie nadzieje pokładane były w Lee Martinie i to właśnie on otworzył wynik meczu zaraz po przerwie.

Drugą bramkę wpakował Danny Drinkwater z bliskiej odległości z 60. minucie. Ta bramka zupełnie rozbiła Preston, które nie miało się już siły bronić. Trzeci na listę strzelców wpisał się Nicky Ajose po ładnym zagraniu Eckersley, który dostał piłkę z rzutu rożnego.

Żadna z powyżej opisanych bramek nie równa się jednak do gola Matty'iego Jamesa. Młodzik przepięknie uderzył z 20 metrów i bramkarz Preston nie miał nic do powiedzenia w tej sytuacji.

Skład United: Amos - W Brown (Dudgeon 60), De Laet, Gill, Eckersley - Eikrem (Ajose 70), Drinkwater, James, C Evans (Stewart 63), Tosic - Martin