Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Ferguson wyznaczył swego następcę?

» 4 kwietnia 2009, 11:08 - Autor: Kucza - źródło: The Sun
David Moyes jest postrzegany przez sir Alexa Fergusona jako potencjalny kandydat na na stanowisko menadżera Manchesteru United - informuje sobotni "The Sun".
Ferguson wyznaczył swego następcę?
» Ferguson pod wrażeniem pracy Moyesa w Evertonie
W angielskiej prasie coraz częściej pojawiają się spekulacje mówiące o odejściu 67-letniego Szkota na emeryturę w przyszłym roku.

- David nie dostaje uznania na jakie w pełni zasługuje. Kiedy zbierzesz się na dłuższe przemyślenia, zdasz sobie sprawę jak świetną robotę wykonuje on w Evertonie - wyznaje Szkot.

- Nie ma takich zasobów finansowych jak inne klub, ale buduje zespół na długoterminowych kontraktach z młodymi zawodnikami. Trzon zespołu tworzą tacy zawodnicy jak Phil Jagielka, Tima Cahill czy Joleon Lescott.

- Transfery jakich dokonał w ostatni latach są fantastyczne i wszystko wskazuje, że nadal będzie kontynuował swoją świetną politykę transferową - dodaje sir Alex.


TAGI


« Poprzedni news
Fergie: Nie jesteśmy nietykalni
Następny news »
Bolt będzie dopingował Czerwone Diabły

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (16)


robert1976: kto by to nie był współczuć mu należy wypełnić pustkę i oczekiwania po Sir Alexie mój typ to któryś z byłych graczu united może Cantona albo Bruce zasłużony obrońca
» 5 kwietnia 2009, 10:21 #15
Yoro: Nie wiem, czy moyesa uda się sprowadzic do ManU. Poniewaz w Realu Juande Ramos już pewnie nie zagra do końca sezonu. A na stanowisko trenera Realu jest czujny Benitez. W takim razie ManU i Live będą o niego walczyc, bo Mourinho nie będzie chyba pasowal ani do tych, ani do tamtych, lecz gdy Moyes trafi do MAnU albo Live, to do Evertonu najprawdopodobniej trafi Mourinho. Taka jest moja wersja.
» 5 kwietnia 2009, 08:28 #14
Parekek: Bardzo dobry wybór.Uważam ,że Moyes byłby odpowiednim trenerem.Mourinho nie pasuje do MU.
» 4 kwietnia 2009, 19:24 #13
LRostalski: Ja uważam że David Moyes był by bardzo dobrym zastępcą Sir Aleksa Fergusona, potrafi spokojnie zbudować dobry zespół co pokazuje że jest świetnym fachowcem
» 4 kwietnia 2009, 18:58 #12
Sined7: najlepiej to by było jak by był Benchker :)
» 4 kwietnia 2009, 15:22 #11
rvn10: Murinho nie nadaje się na te=renera Man Utd, po roku by odszedł ,trenera trza zatrudnić przynajmniej na dobre 10 lat, taka już tradycja w Manchesterze
» 4 kwietnia 2009, 13:24 #10
Marcindst13: JSPark - ja nie muwie ze Mourinho jest zly ale mozna poszukac :)
» 4 kwietnia 2009, 13:24 #9
M4S73R: Poza tym NASZ ukochany klub gra teraz o wszystkie trofea ... United skupia się tylko na tym aby wygrywać mecze i triumfować!
- nie ma miejsca na rozmowy typu: ''Nowy następca Fergusona''
- trzeba się skupić na tym co jest teraz.
» 4 kwietnia 2009, 13:23 #8
JSPark: Mourinho naprawdę byłby dobrym następcą. Z jego charyzmą i tak dobrymi zawodnikami stworzy ( a raczej będzie kontynuował) świetną drużynę.
» 4 kwietnia 2009, 12:55 #7
Marcindst13: A ja mysle ze Murinho moze nie byc tym kogo szukaja na zastepstwo jest swietny trenerem Murinho ale tez bym sie zastanawial nad trenerem David Moyes zrobil swietne transfery i sadze ze z taka kadra jak Man Utd jest zrobic wiele albo i nic a co do naszego Roy Keane on raczej nie on musi sie jeszcze nauczyc troche
» 4 kwietnia 2009, 12:36 #6
nikoo95: M4S73R ---> Muszę się z tobą zgodzić... Ferguson na pewno nie poruszał tego tematu w zarządzie ... Zobaczymy co czas pokaże... Może Fergie zostanie? hmm...
» 4 kwietnia 2009, 12:16 #5
M4S73R: Jestem pewien na 100% że nie było rozmowy w zarządzie United o jakimś następcy Fergusona - a sam Ferguson nie wyznaczał nikogo.
- Moyes to bardzo dobry trener tak samo jak Martin O'Neill.
- fakt Moyes dokonał super transferów
- kiedyś tak sobie myślałem że jeżeli będzie potrzeba to pewnych graczy z Evertonu można ściągnąć na OT.
» 4 kwietnia 2009, 11:59 #4
parada: Pamiętajmy że to the sun (odpowiednik naszego Faktu) wiec wszystko nalezy dzielic na 4....
Nie wierze ze Fergie w tak wyrazny sposob juz teraz mial by mowic o tym kogo chce widziec jako swojego zastępce..
Ja natomiast chcialbym aby Cantona wrócil na OT, moze narazie jako trener szkólki czy cos...
Nie zapomnijmy tez o Roy'u Keanie, w koncu z Sunderlandem awansowal to Premiership i obronil sie przed spadkiem przez jeden sezon...