Rezerwy remisują z Liverpoolem

» 13 marca 2009, 14:14 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Spotkanie rezerw pomiędzy Manchesterem United a Liverpoolem FC zakończyło się remisem 2:2. Cały mecz w zespole „Czerwonych Diabłów” zagrał Tomasz Kuszczak.
» Polski bramkarz dał się pokonać dwukrotnie
Polski bramkarz piłkę z siatki musiał wyciągać już po pięciu minutach gry. Kuszczak nie zrozumiał się z Robbiem Bradym, a błąd zawodników United bezlitośnie wykorzystał Philippe Degen, który skierował piłkę do pustej siatki.

Kwadrans później goście doprowadzili do wyrównania. Matty James posłał dokładną piłkę do Danny’ego Welbecka, który w świetnym stylu przerzucił piłkę nad golkiperem „Teh Reds” Deanem Bouzanisem.

Podopiecznym Ole Gunnara Solskjaera udało się wyjść naprowadzenie jeszcze przed przerwą. Po szybkiej wymianie podań z Lee Martinem w pole karne Liverpoolu wpadł Fabio i ze stoickim spokojem strzelił drugą bramkę dla United.

Po zmianie stron „The Reds” rzucili się do odrabiania strat. Tomasza Kuszczaka do kapitulacji zmusił Daniel Pacheco. Po wyrównaniu stanu rywalizacji oba zespoły miały szanse na przechylenie szali zwycięstwa na swoją korzyść, lecz żaden z golkiperów piłki z siatki wyciągać już nie musiał.

United: Kuszczak; Eckersley, De Laet, C Evans, Fabio (Norwood 66); Martin, Possebon, James, Drinkwater, Brady (Derbyshire 83); Welbeck.