Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę, bezpieczeństwo i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w naszym dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Manucho zostanie wypożyczony?

» 2 listopada 2008, 21:07 - Autor: matheo - źródło: The People
Menadżer Blackburn Rovers Paul Ince rozważa wypożyczenie angolańskiego napastnika Manchesteru United Manucho.
Manucho zostanie wypożyczony?
» Manucho
Ince złoży ofertę na biurko włodarzy „Czerwonych Diabłów” jeśli Ewood Park opuści zimą Roque Santa Cruz. Paragwajczykiem mocno zainteresowany jest szkoleniowiec Manchesteru City Mark Hughes.

Sir Alex Ferguson może pozwolić swojemu podopiecznemu na wypożyczenie ze względu na olbrzymią konkurencję w ataku Manchesteru United. Manucho szansę gry otrzymał zaledwie w samej końcówce spotkania Pucharu Ligi z Middlesbrough.


TAGI


« Poprzedni news
Ferguson gotowy na wojnę!
Następny news »
Vidic: Nie możemy sobie na to pozwolić

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (2)


arek46464: Mysle ze manucho powinien jeszcze przez 1-2 lata a potem patrzec na jego forme czy jest kiepska czy dobra i rozwarzac transwer
» 3 listopada 2008, 20:22 #2
cywus: Jestem za! Niech się rozegra i wróci do nas za dwa 3 lata. Sądze że przez tyle go S.A.F. będzie wypożyczać... A potem będzie jednym z lepszych napastników ligi...
» 3 listopada 2008, 18:54 #1
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.