Rezerwy: United 3:1 Newcastle

» 28 marca 2008, 12:33 - Autor: MastaH - źródło: wlasne
Drużyna rezerw Manchesteru United wygrała wczoraj na własnym stadionie z Newcastle United w ramach rozgrywek ligowych. Czerwone Diabły, po wspaniałej drugiej połowie, pokonały rywali 3-1.
» Danny Welbeck po raz kolejny pokazał próbkę swoich możliwości
Pierwsza połowa nie przebiegła po myśli gospodarzy. Tuż przed gwizdkiem arbitra, kończącym tą część spotkania, Jonathan Godsmark ładnym uderzeniem zapewnił swojej drużynie prowadzenie.

Po przerwie Diabły wyszły na murawę zupełnie odmienione i w ciągu sześciu minut pokonały bramkarza rywali aż trzykrotnie.

Wracający do formy po poważnej kontuzji kolana Mikael Silvestre, popisał się wspaniałym podaniem do Frederico Machedy, który nie miał żadnych problemów z umieszczeniem piłki w siatce. I tak od 54. minuty na tablicy widniał remis.

Dwie minuty później kolejną bramkę zdobył Danny Welbeck, dając swojej drużynie prowadzenie, natomiast formalności dopełnił Chris Eagles, ustanawiając w 60. minucie meczu wynik na 3-1.