Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę, bezpieczeństwo i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w naszym dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Vucinic w United?

» 3 stycznia 2008, 23:47 - Autor: Carlitoss - źródło: wlasne
Według prasowych doniesień, najpotężniejsze kluby Europy, wliczając w to Manchester United i Real Madryt, są zainteresowane napastnikiem włoskiego AS Roma – Mirko Vucinicem. Reprezentant Czarnogóry jest obecnie w szczytowej formie, podczas gdy największy gwiazdor Romy, Francesco Totti, leczy kontuzje.
Vucinic w United?
» Czy Mirko Vucinic stanie się Diabłem?
Piłkarz nie może czuć się pewnie w jedenastce włoskiego klubu , ponieważ zaraz po powrocie Totti’ego będzie skazany na bycie rezerwowym, gdyż drużyna Luciano Spaletti’ego gra systemem 4-5-1, a tym jedynym wysuniętym napastnikiem będzie kapitan Giallorossi.

Mirko jest współwłasnością Romy i Lecce. Dyrektor sportowy Lecce, Guido Angelozzi, chce, aby Vucinic się dalej rozwijał dlatego planuje go sprzedać do innego klubu.

- Stosunki między Lecce, a AS Romą są bardzo dobre i to Rzymianie mają większe szanse by zatrzymać tego zawodnika. Nie prowadziliśmy jeszcze rozmów z żadnym klubem, gdyż nie lubimy prowadzić negocjacji na kilku frontach jednocześnie.

- Piłkarz przebywa obecnie w Romie i to do nich będzie należała ostateczna decyzja co do jego przyszłości. Nie robimy jednak żadnej tajemnicy, iż interesuje się nim kilka drużyn. Nie jest to niczym nadzwyczajnym, że piłkarzem interesują się takie kluby jak Manchester United, czy Real Madryt, chociaż AS Roma również jest silnym zespołem i jestem przekonany, że to oni go zdobędą.


TAGI


« Poprzedni news
Hutton jednak w Tottenhamie?
Następny news »
Agbonlahor: Nie złośćcie United!

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.