Vidic: Kuszczak jest świetny

» 1 października 2007, 11:26 - Autor: matheo - źródło: wlasne
Wszystko wskazuje na to, że Manchester United ma w tym sezonie patent na zwycięstwa 1-0. - Nie jest to powód do zmartwień - mówi jednak defensor "Czerwonych Diabłów" Nemanja Vidic.
» Nemanja Vidic
W ubiegłym roku statystyki wyglądały zdecydowanie lepiej. Na tym samym etapie rozgrywek podopieczni sir Alexa Fergusona mieli na swoim koncie o 11 bramek więcej niż obecnie. Zdanie Vidica priorytetem United nie są strzelone gole, a komplet punktów.

- Mecz z Birmingham nie był wspaniały. Zaczęliśmy Ľle i popełniliśmy kilka błędów w pierwszych dwudziestu minutach. Dało to gospodarzom nadzieję na dobry wynik - przyznał po meczu serbski obrońca.

Kolejnym sprawdzianem Manchesteru United będzie jutrzejszy mecz w Lidze Mistrzów z AS Romą. "Czerwone Diabły" na Old Trafford wystąpią osłabione brakiem Edwina van der Sara, którego zastąpi Tomasz Kuszczak. Polak bardzo dobrze spisywał się w drugiej połowie meczu z Birmingham.

- Edwin daje nam sporo pewności siebie, dlatego jego strata nigdy nie będzie łatwa. Tomasz zastąpił go jednak bardzo dobrze w drugiej połowie meczu z Birmingham. To bardzo dobry bramkarz i nie byliśmy zmartwieni, kiedy wchodził na bramkę - kończy Vidic.