Saha sfrustrowany decyzją Fergusona

» 20 września 2007, 20:16 - Autor: matheo - źródło: wlasne
We wczorajszym meczu Ligi Mistrzów ze Sportingiem Lizbona każdy oczekiwał gry Louisa Sahy od pierwszych minut. Swoją decyzją kibiców jak i samego zawodnika zaskoczył jednak sir Alex Ferguson, który desygnował do gry Wayne'a Rooneya. Francuski napastnik po meczu nie krył swojej frustracji tym faktem.
» Louis Saha
Saha czeka już od lutego na występ w pierwszym składzie. Wszystko wskazywało na to, że Francuz w końcu się doczeka, bo Fergie chwalił go za ciężką pracę na treningach. Ostatecznie Saha pojawił się na boisku dopiero w drugiej połowie spotkania ze Sportingiem.

- Każdy jest sfrustrowany, kiedy siada na ławce rezerwowych w meczach Ligi Mistrzów. Zawsze muszą zostać podjęte trudne decyzje i uważam, że menadżer podjął właściwą. Mecz był ciężki, zatem zwycięstwo bardzo cieszy – mówił po meczu Saha.

W tym sezonie Manchester United powoli przyzwyczaja swoich kibiców do zwycięstw po 1-0. Louis Saha nie miałby nic przeciwko temu, aby taki wynik powtórzył się w niedzielnym meczu z Chelsea Londyn.

- Zwycięstwo jest najważniejsze. Musimy zdobywać punkty tak jak to robimy teraz. Wierzymy w nasze umiejętności i chcemy wygrywać. Właśnie to czyni cię mistrzem – dodał Saha.