Ferguson zadowolony z tournee

» 27 lipca 2007, 19:41 - Autor: chremien - źródło: wlasne
Po zwycięstwie 3-0 nad Guangzhou Pharmaceutical, sir Alex Ferguson wyraził swoje zadowolenie z tegorocznego tournee po Azji.
» Sir Alex Ferguson
W dzisiejszym meczu na listę strzelców wpisali się: Wayne Rooney, Nani i Lee Martin. W sumie w czterech meczach na boiskach Japonii, Korei i Chin "Czerwone Diabły" zdobyły 15 goli.

- Dziś było bardzo gorąco. Podczas przerwy przygotowaliśmy zawodnikom dużo płynów. Wygraliśmy 3-0 i myślę, że był to udany turniej. Szczęśliwie wracamy do domu - mówi Fergie.

Szkot po meczu nie zapomniał również wypowiedzieć się na temat Naniego.

- Nie jest on jeszcze przygotowany wytrzymałościowo, jednak to nie jest problemem gdyż mamy wystarczającą ilość przed sezonowych meczów.

Niestety podczas meczu Dong Fangzhuo odniósł lekką kontuzję kostki, przez co nie zagra przez dwa tygodnie.