Reprezentacyjny mecz Donga

» 10 lipca 2007, 21:17 - Autor: Vex - źródło: wlasne
Dong Fangzhuo zasmakował gry w Pucharze Azji biorąc udział w wygranym meczu reprezentacji Chin nad Malezją (5-1), podczas meczu inauguracyjnego w Kuala Lumpur.
» Dong Fangzhuo
Napastnik United wszedł na boisko w 72. minucie, gdy jego drużyna była już w komfortowej sytuacji po dwóch bramkach 23-letniego Peng Hana i wykończeniu z 36. minuty Jiayi Shao. Pomocnik Dong Wang zakończył mecz golem w ostatniej minucie.

Chiny, finaliści w roku 2004, znajdują się obecnie na szczycie grupy C, jednak Iran oraz Uzbekistan mają zaległy mecz, który rozegrają w środę.

Dong, jeden z pięciu napastników w kadrze na Puchar Azji, będzie liczył na to, że zrobił wystarczająco dużo aby wywalczyć miejsce w wyjściowej jedenastce na mecz z Iranem w niedzielę.