Richardson na ławce, Anglia odpada

» 21 czerwca 2007, 11:40 - Autor: gosc - źródło: wlasne
Kieran Richardson był niewykorzystaną zmianą w dramatycznym półfinale Mistrzostw Europy do lat 21. W środowy wieczór młoda reprezentacja Anglii została pokonana przez Holendrów.
» Manchester United
Skrzydłowy United mógł się tylko przyglądać zza bocznej linii boiska kiedy podopieczni Stuarta Pearce'a, którzy dali sobie wydrzeć zwycięstwo w ostatnich minutach gry, następnie zostali pokonani w maratonie rzutów karnych 13:12 na stadionie w Heerenveen.

Leroy Lita dał prowadzenie Anglii w pierwszej połowie, a potem trafił z rzutu wolnego w słupek.W 89. minucie Maceo Righters zamienił niesamowity strzał ponad głową na gola i tym samym doprowadził do dogrywki w spotkaniu.

Mając już wykorzystane wszystkie trzy zmiany, Anglia została osłabiona poprzez urazy Stevena Taylora i Neduma Onuohy. Pierwszy z kontuzjowanych pozostał na boisku, mimo, iż był praktycznie niezdolny do biegania.

Reprezentanci Trzech Lwów przetrwali ofensywny sztorm ze strony Pomarańczowych w 30 minutach dogrywki. Jednak póĽniej Anton Ferdinand trafił drugą jedenastkę w poprzeczkę i Gianni Zuiverloon zamienił swojego karnego na gola, który dał zwycięstwo Holandii.